בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את קצהו. עמוק מתחת למים מסתתרים לא מעט דברים. לכן בגידות במגזר החרדי קורות  גם במשפחות הכי טובות. איך אני יודע? שכבתי עם 2 נשים חרדיות בהפרש של חודש. לא תכננתי את זה. זה פשוט קרה לילה אחת מפאב בירושלים.

יצאתי לבד כדי לנקות את הראש. אני עושה את זה לפעמים למטרה זו בלבד. בחורה ביישנים וחיוורת התיישבה לידי. שערה היה אסוף מאחור והיה לה קר. היא הזמינה לעצמה בירה ובחצי הכוס הבנתי שהיא קצת מסוחררת. היא לא ידעה איך להתחיל איתי. כמו ילדה היא שאלה איך קוראים לי. לה קראו גיתית. חדשתי שהיא דתלשית אבל לא ידעתי שהיא חרדית מבני ברק שהגיע לירושלים, ללא כל הלבוש האופייני, על מנת למזון זיון הגון.

גבר ואשה בבר

זה זרם די מהר. לאחר שעה מצאנו את עצמנו עירומים במקלחת שלי. סיבנתי אותה בעדינות. היה לה גוף צנוע ממדים.

"למה את בוגדת בבעלך?" שאלתי אותה.

"זה מגיע לו…אני לא רוצה לדבר על בעלי…" היא אמרה ותפסה את הזין שלי בכף ידה. היא נעמד והיא החלה למצוץ לי תוך כדי שהיא מלטפת את הביצים שלי. היא בלעה את כל הזין שלי. הוא נכנס לה עמוד לגרון. מה שבטוח, ניסיון מיני היה לה. לא יודע אם בעלה או לא, אבל ככה לא מוצצת אישה חסרת ניסיון.

אחרי שגמרתי בתוך הפה שלה, היא נעמדה על ארבע. עשיתי אותה לאט ובזהירות מאחורה כאילו היא  הייתה כלי חרסינה. היא ביקשה חזק יותר. היא גמרה בצרחות כמו כוכבת פורנו.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

אחרי שגמרה, היא קמה והלכה. יותר לא שמעתי ממנה. חודש לאחר מכן התקשרה אלי בחורה בשם ריבקה. היא אמרה שהיא רוצה להיפגש איתי כי חברה שלה אמרה שאני בחור נחמד. לקח לי זמן להבין מי זאת החברה שלה. לרגע הרגשתי כמו זונה שעובדת בחינם. אבל סקס זה סקס, אז למי אכפת?

היה לי תנאי אחד למפגש. שהיא תבוא עם המראה האמתי שלה ולא מחופשת לחילונית. וככה היא באה. נפגשנו בבאר שבע. הכי רחוק ממקום המגורים שלה, צפת, כדי שאף אחד לא יזהה אותה במקרה.

בחצות היא הייתה על השטיח. הבגדים שלה הדליקו אותי, הורדתי ממנה את גרבי הצמר, אחר כך את התחתונים, הפשלתי את השמלה שלה וירדתי לה. היה לה כוס שעיר אבל נקי. דחפתי לתוכו 2 אצבעות וליקקתי את הדגדגן. היא ביקשה להוריד את הבגדים. אמרתי לה שבמפגש הבא נעשה את זה  בלי בגדים. אחרי שגמרה, התיישבתי על הכורסא וביקשתי ממנה שתרד אבל תוך כדי גם תספר לי על בעלה.

"מויישה, הוא משגיח כשרות…" אמרה וינקה מהזין שלי… "הוא עובד במשחטה…"

הרגשתי את הצמרמורת מתקדמת לאורך עמוד השדרה שלי.

"מויישה הוא אבא טוב לילדים שלו. דואג להם מאוד…"

עכשיו הביצים שלי  היו בפה שלה.

"הוא עושה קניות כל יום חמישי בסופר ואף פעם לא שוכח שום דבר…"

רציתי לגמור על הבגדים שלה, אבל ידעתי שאין לה בגדים להחלפה. גמרתי בפה שלה. היא בלעה את הכל.

כעבור חודש חיכיתי שעוד חרדתית תתקשר אלי. אבל זה לא קרה. גם לו חודש לאחר מכן.

לסיפורי סקס נוספים במגזר החרדי ליחצו כאן

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

תגובה אחת

  1. arhhcrphbh@gmail.com'

    כנראה ישנת טוב
    אם חלמת חלום כזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *