דף הבית » סיפורי סקס » איך להפסיק לבגוד
להספיק לבגוד

איך להפסיק לבגוד

הבגידה הפיזית, הבגידה הנפשית, השילוב בין השתיים ו"הבגידה הוירטואלית".

אחד הפחדים הגדולים ביותר במערכת יחסים הוא הפחד מבגידה, חשוב להדגיש כי בגידה היא אינה רק בגידה פיזית. קרבה רוחנית, חיבור מנטאלי והכי מורכב- השילוב בין השניים- גם קרבה וחיבור נפשי וגם תשוקה עזה הינם בעייתיים ביותר וקשה לוותר עליהם שהרי ההתאהבות יושבת בדיוק על המרכז אשר גורם להתמכרויות שונות- ביניהן: סמים ואלכוהול. נוסף על הבגידה הרוחנית, הפיזית והשילוב בין השתיים ישנו סוג בגידה נוסף- "בגידה וירטואלית". הבגידה הוירטואלית יכולה להתרחש ללא היכרות, אך ניתן בכל זאת לכנות אותה כבגידה שכן בעידן המתקדם שלנו ניתן לקיים שיחות טלפון, לשלוח מיילים ולהתכתב גם מבלי להיפגש.

אז מה לעשות אם אני בוגד/ת? איך ניתן להפסיק את המעגל הממכר הזה?

זכרי- את הזמנת אותו- אל תאשימי

אם את בוגדת בבן זוגך והגבר הזר "התמקם" לך בראש ואינו עוזב את מחשבותייך, יהיה עלייך להבין כי את הזמנת אותו לאותה פינה אשר גדלה מפגישה לפגישה ולכן, אין מה לבוא אל אותו הגבר בטענות. במקביל, יהיה עלייך לחשוב טוב כיצד תרגישי וכיצד ירגיש בעלך במידה והוא יגלה כי את בוגדת. מומלץ להתייעץ עם אדם אשר אינו שופט אותך- חברה טובה אשר אינה קרובה לבן זוגך או לחילופין- יועץ זוגי. אם את אוהבת את בן זוגך ומתחרטת על הנעשה תוכלי לגייס את הכוחות הדרושים ולהתמודד עם הסיטואציה המורכבת.

ספרי לבן זוגך על הבגידה והתכונני לבאות

לאחר שתבחני את המצב בצורה סובייקטיבית ואובייקטיבית, רצוי שתספרי לבן זוגך- אל תצפי לתגובה חיובית- הידיעה כי את בוגדת עשויה לטלטל אותו לגמרי אך במידה והקשר חזק וייחודי הוא עשוי להעריך את העובדה שאת כנה איתו (שכן הבעיה הגדולה ביותר בבגידה הינה הבגידה באמונו של בן הזוג). סביר להניח שהידיעה על הבגידה תוביל לנזקים בקשר שלכם אך ההיסחפות עשויה לפגוע בקשר בצורה רבה יותר. כעת יהיה עלייך לפעול – לעצור ולצמצם את הנזקים הקיימים.

אל תחשפי את הידיעה במהלך פגישה עם יועץ זוגי

חשוב לציין כי לא מומלץ לחשוף את הידיעה על הבגידה במהלך פגישה עם יועץ זוגי שכן הדבר יפגע בבן הזוג, ידיעה שכזו יש לבצע בפרטיות מוחלטת- ב- 4 עיניים. אל תהיי פחדנית ואל תדחי את הפגישה לשעת הייעוץ.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

לחזק את הקשר

לאחר הגילוי יהיה עליכם לחזק זה את זו (בעיקר את אותו) ולקבל את המצב- זוהי מציאות קיימת ויש להתמודד עימה. לאחר החשיפה תוכלו להחליט מה מתאים לכם- האם אתם מעוניינים לקבל עזרה מבעל מקצוע או לחילופין- האם אתם מעוניינים לפתור את הבעיות בעצמכם.

העבודה על הקשר היא איננה תהליך פשוט אך עם הרבה מאמץ, כנות, אהבה והתמדה תוכלו להתגבר על הבעיות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *