דף הבית » סיפורי סקס » למה היא לא עונה להודעות?

למה היא לא עונה להודעות?

סיפוריהן של 3 בחורות ומדוע לא ענו לבחורים אשר התחילו איתן

שלי, בת 27 היא בחורה יפה- עיניים כחולות, שיער שטני גובה ממוצע וגוף מעוצב. שלי נוהגת לצאת לברים בסופי השבוע, במרבית המקרים היא יוצאת עם חברותיה וכמעט תמיד מתחילים איתה- כך ששלי תמיד מתחילה לצאת עם מישהו ובאותו שבוע כמעט מסיימת עם מישהו- מה לעשות ככה זה כשגרים בתל אביב ולא מתאהבים.

כשדני התחיל איתה הוא לא ידע את הדברים הללו ולא הבין מדוע שלי לא ענתה להודעות שלו. הסיבה היא ששלי לא התלהבה ממנו בטירוף  וכאשר הוא שלח לה את ההודעה היא הייתה בדייט. בפעם השנייה היא עשתה אמבטיה ושכחה מכך. בכל אופן, שלי חזרה אבל אחרי חודש. הם יצאו וזה לא הלך.

בשורה התחתונה: קח מספר ועמוד בתור. היא עוד תחזור.

רבקה, נאה, בת 35 בדיוק סיימה קשר ארוך ויצאה לשוק עם חששות רבים. היא פחדה שאף גבר לא ירצה אותה בשלב זה כאשר היא לחוצת חתונה (כך לפחות אומרת הסטיגמה וכל הגברים מאמינים בה). לרבקה יש רצון להכיר גברים חדשים אך היא מפוחדת ביותר. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה היא נוהגת לצאת למסיבות לבדה (כי כל חברותיה כבר נשואות וחלקן עם ילדים). באחת המסיבות פגשה רבקה את אמנון והוא ביקש ממנה את מספר הטלפון שלה. רבקה נתנה לו את המספר בחשש מפני שפחדה שהוא לא יצלצל. (כי הרי- מי ירצה אותה..). אמנון לקח את הזמן וצלצל כעבור שבוע. עד אז כבר עברה רבקה את ימי הבכי והדיכאון על מר גורלה והחליטה כי לא משנה מה יקרה- היא לא תענה לאמנון ואכן- כשהגיע השעה- היא לא ענתה. "השאירו הודעתכם אחרי הביפ.." אמנון השאיר הודעה קצרה וכך נגמר הרומן.

בשורה תחתונה: אם אתה רוצה להצליח עם חסרת ביטחון- צלצל באותו הערב ומנע דיכאון.

דנה בת ה- 16 היא צעירה יפה במלא פריחתה. לדנה יש שפע מחזרים מהשכבה והיא אחת המקובלות ביותר, תמיד מוקפת חברות ונמצאת במסיבות. באחת המסיבות ניסה יוסי להתחיל איתה וביקש את מספר הטלפון. דנה התבוננה ביוסי, ניסתה להיזכר עם מי היא יוצאת באותו הרגע, נזכרה שאין לה חבר בימים האחרונים והסכימה לתת לו את הטלפון. כמה ימים לאחר מכן (3 ימים כי כך נהוג בקרב הצעירים שאינם רוצים לעשות רושם של חסרי חיים), התלבט יוסי האם לשלוח הודעה או לצלצל לדנה. בסוף הא שלח הודעה שמעולם לא נענתה. מדוע? משום שדנה כבר יצאה עם הבחור הכי מקובל בשכבה ושכחה כבר מי זה יוסי.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

בשורה התחתונה- גיל ההתבגרות- אם אתה לא הכי מקובל זה לא יהיה קל.

כפי שהבנתם הסיבות רבות ומגוונות והבחורות עשויות שלא לענות בגלל שיש להן דייט אחר, בגלל שהן ביישניות, בגלל שהן כועסות, בגלל שהן לא בוגרות, בגלל ששכחו לענות, בגלל שהן עסוקות ובגלל שפשוט אין להן חשק. אל תיקחו את זה קשה- והמשיכו הלאה עד לבחורה הנכונה שתענה. ובשמחה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *