בעלי בוגד, מה לעשות?

בעלי בוגד, מה לעשות?

אני על סף ייאוש. החברה הכי טובה שלי אומרת שאני מחזיקה את הנישואים שלי בכוח ושהגיע הזמן לשחרר. חברה אחרת טוענת שאני ובעלי, אבי, מסוגלים להתגבר על זה. שלמרות כל הכאב, אנחנו מסוגלים לשים את חשיבות השמירה על הזוגיות שלנו למען ארבעת ילדנו. "כל מה שצריך לעשות הוא לסלוח", היא אומרת. אבל אני לא מרגישה שאני מסוגלת. בעלי בוגד, מה לעשות? השאלה הזאת לא מפסיקה להדהד בראשי.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

הוא עדיין לא יודע שאני יודעת. זה קרה ערב אחד כשחזרתי מוקדם מהצפוי מישיבה שהייתה לי בצפון. הדלת לא הייתה סגורה. נכנסתי לדירה ושמעתי קולות מים זורמים. באותו הרגע היה לי חשק להפתיע את אבי במקלחת. נעתי על קצה אצבעותיי, פתחתי את הדלת בזהירות ו –  הלב נפל לי לתחתונים. עמדתי שם משותקת. צופה באבי מזיין ברונטית בשנות העשרים לחייה. הוא זיין אותה בעדינות כמו שהוא נהג לזיין אותי. הוא נשענה על הקיר והבליטה את ישבנה. הוא עשה אותה מאחורה. היא נשכה את השפה שלה וגנחה בשקט. עמדתי שם דקה ארוכה שנדמה היה שנמשכה כשעה. הייתי משותקת. משהו בי רצה לצרוח וסלק אותו מהבית. אני הקשבתי לצד האחר בי. יצאתי מהדירה והתחלתי להרהר. תאמינו או לא, אהבתי  את בעלי, עד כדי כך שהייתי מוכנה להבליג לו. בנוסף, עם ארבעה ילדים קטנים, ידעתי שלהתגרש עלול להשאיר צלקות על הנפשות העדינות שלהן. בעלי בוגד, איך אני מצליחה לפחות לגרום לו להפסיק? השאלה הזאת לא נתנה לי מנוח.

מה עושים כשמגלים בגידה

"את צריכה להתאמת אתו…" אמרה לי חברה נוספת שהתייעצתי אתה. "את צריכה להסביר לו בשקט בעדינות שראית אותו בוגד בך ושאת נותנת לא הזדמנות שנייה. תאמיני לי, הוא ירגיש כאילו נתנו לו הזדמנות שניה לחיים. כאילו הוא ניצל ברגע האחרון מתאונת דרכים חזיתית. הוא יעריך אותך יותר, הוא יהפוך לבעל למופת והכי חשוב –  הוא לעולם לא יחשוב אפילו על לבגוד בך".

היה לי נורא קשה ליישב את מה שחברתי אמרה לי עם תחושות שהחלו להתעורר בי כמה ימים לאחר הבגידה של בעלי. הזעם החל לעלות על גדותיו ואתו גם התסכול. בלילה חלמתי שהבלונדינית נכנסת למיטה שלנו בזמן ששנינו ערומים. חלמתי שהיא מעיפה את השמיכה ואומרת לי "תהיי בשקט עכשיו, אל תפריעי לנו…" ומכניסה את הזין של בעלי לפה שלה. חלמתי איך היא מוצצת לו ומביאה לו ביד. חלמתי איך הוא מביט בי תוך כדי, וקורץ לי. חלמתי גם איך היא יושבת לו על הפרצוף והוא יורד לה. היא הביטה בי כשהוא ירד לה במבט נחוש שאמר…"אל תפריעי לנו…".

כשהתעוררתי מהחלום, הייתי כעוסה ומתוסכלת. אחרי יומיים, היה נדמה לי שההיגיון גבר על הכעס. חיכיתי לאבי בסלון בדיוק בשעה שהוא היה אמור לחזור מהעבודה. אם החברה אמרה לדבר אתו, אז אדבר אתו, העיקר לשמור על שלום בית. "אנחנו צריכים לדבר…" אמרתי לאבי וביקשתי ממנו לשבת על הכורסא מולי. כשהוא התיישב, לבוש בחליפת הארמני שלו, לא מודע לכלום ואפילו לא חושש, אתם יודעים מה? אפילו זחוח וכל-כך בטוח שהכל בסדר ללא שום פחד מהמילים "אנחנו צריכים לדבר…", באותו הרגע הרגשתי שמשהו התפוצץ לי מבפנים. שמעתי אתה דברים הבאים כאילו לא הייתה זאת אני שאמרתי אותם, אלא אישה אחרת: "אני יודע שאתה בוגד, חתיכת נבלה. יש לך עד מחר לפנות את הבית. עורך הדין שלי ידבר עם עורך הדין שלך…" .

איך יודעים שהבעל בוגד? תקראי כאן >>

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

אני הייתי הראשונה לבגוד

תמיד רציתי רומן עם גבר נשוי…

באוניברסיטה לא הצלחתי להימנע מזה. בהתחלה ניסיתי להתגבר על הדחף, אך כבר לקראת סוף סמסטר ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *