דף הבית » סיפורי סקס » מי בוגד יותר- נשים או גברים?
בגידות

מי בוגד יותר- נשים או גברים?

מה קודם למה- הביצה או התרנגול- שאלת השאלות

השאלה: "מי בוגד יותר- נשים או גברים?" קיימת מזה עידן ועידנים והסטטיסטיקות משתנות מתקופה לתקופה. נראה כי בכל פעם בה מתכנסים גברים ונשים בחדר ועולה השאלה- מתחיל וויכוח סוער ורווי האשמות או לחילופין- לכולם כבר נמאס מהוויכוח הנושן והשאלה אשר עלתה בחלל החדר מתפוגגת באוויר.

מה שבטוח הוא שיציאת האשה אל עולם התעסוקה ומלחמת הפמיניסטיות למען שוויון זכויות והזכות לעבוד ולהרוויח כמו גברים שינתה את המפה בצורה ניכרת. כמו כן, ישנה השפעה רבה של עולם האינטרנט והרשתות החברתיות- הרשת החברתית משפיעה על שני המינים.

משחק צמוד- ההבדל הקטן במערכה

לפי מחקרים חדשים נראה כי התוצאה במערכה היא כמעט- תיקו וכי נשים בוגדות כמעט כמו גברים. ההבדל המשמעותי הוא באופן הבגידה ולכן קשה לגלות את בגידות הנשים אשר פועלות בדיסקרטיות רבה יותר ודואגות להסתיר את הדבר כדי שלא לפגוע בתא המשפחתי ובבן הזוג. לפי המחקרים שנערכו נמצא כי הגברים כה בטוחים בעצמם עד כי הם אינם יכולים לדמיין מצב בו האשה שלהם בוגדת בהם.

בגידות של נשים- מדוע חל שינוי באחוזי הבגידה במהלך השנים האחרונות?

לפי הסטטיסטיקה אחוז הנשים הבוגדות עלה מאוד במהלך השנים האחרונות כך שכמעט ונוצר איזון בין המינים, הנשים פשוט יודעות ללבן את המצב ולהסתיר את שגרת יומן בצורה טובה יותר. הסיבות המרכזיות לעלייה בכמות הבגידות של הנשים היא היציאה אל שוק העבודה, העצמאות הכלכלית אשר מאפשרת להן שלא להיות תלויות בבן הזוג והזמינות להיכרויות דרך רשתות האינטרנט. נשים אשר יודעות לפלרטט עשויות ליהנות ממשחקי המילים והפלירטוט ולהישאב לרומנים נסתרים שאינם מתגלים בעוד הגברים נוטים לקחת סיכונים ולספר לחבריהם על המתרחש.

סוד הבגידה יוצא לאור

ההבדלים בין המינים לאחר גילוי הבגידה

במידה והאשה בגדה והדבר התגלה, עשויים מרבית הגברים לראות זאת כהשפלה ופגיעה באגו. מרבית הגברים ידרשו להתגרש. הנשים נוטות לסלוח במידה והדבר נעשה באופן חד פעמי – הסיבה לכך היא הצורך לשמור על שלום הבית ועל הילדים.לפי הסטטיסטיקות הנשים נוטות לשקול את הרווחים מול ההפסדים.

לפי ההלכה היהודית אשה שבוגדת נחשבת כנואפת והדבר מחייב גירושים. במידה והגבר בוגד ומביע חרטה בפני בית דין רבני הוא אינו חייב להתגרש מהאשה גם אם היא רוצה בכך.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

לסיכום ולפי הסטריאוטיפ הקיים

לשמור על שלום הבית או פגיעה באגו

לפי הסטריאוטיפ נשים יודעות כיצד להסתיר את הבגידות וכיצד להעלים הוכחות בשטח בעוד שהגברים מרוכזים בעצמם ובטוחים בעצמם. משום שהנשים יודעות כיצד להסתיר את פעולותיהן בצורה טובה יותר נראה כי הן בוגדות פחות למרות שהתוצאות מראות כי המאזניים כמעט שווים וכי במהלך השנים האחרונות עלו כמויות הבגידות בקרב הנשים עד מאוד.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *