דף הבית » סיפורי סקס » בגידה טלפונית
בגידה טלפונית

בגידה טלפונית

עולם המובייל ואתרי האינטרנט משתלטים על עולם הרגשות

כניסת המוביילים והאינטרנט לחיינו הובילה לסערות ושערוריות רבות ברשת. אנשים רבים אשר חולקים את חייהם עם בן או בת זוג החלו להתכתב באופן ידידותי וכביכול "תמים", ההתכתבות הפכה לאט לאט לקשר אינטימי (גם אם הם לא נפגשו במציאות) אשר מתוחזק באופן שגרתי ויומיומי.

אם בעבר היו הבגידות עשויות להתבצע במשרד- בין העובדים, עם השכן או החברה הטובה של בת הזוג (כלומר מעגל המכרים הקרוב), כיום המעגל התרחב והוא כולל עולם שלם של רשתות חברתיות, צ'טים, התכתבויות בפלאפון (וואטסאפ) ועוד.

כאשר משווים בין הבגידה הפיזית ובין הבגידה הנפשית קשה להחליט מי מהן כואבת ופוגעת יותר שכן הבגידה הפיזית עשויה להסתכם במשיכה פיזית בלבד ללא עירוב רגשות בעוד הבגידה הנפשית היא בגידה רוחנית וכרוכה ברגשות רבים וחזקים.

בגידה רגשית היא תופעה שקל לאתר באופן יחסי- כאשר שמים לב כי בן הזוג יושב עם המחשב, מתכתב בפלאפון או אינו עונה לשיחות כאשר הוא נמצא עם בת הזוג (לעיתים אף נלחץ כאשר הטלפון מצלצל לידה) עשוי החשד לעלות ובמקרים רבים מדובר על חשדות מוצדקים.

הנוחות הטמונה בחוסר הידיעה

לדעת רק חלק מהתמונה המלאה

יש משהו ממכר ונוח באנונימיות אשר קיימת בטלפון או ברשת האינטרנט והריגוש מטיל צל כבד על היחסים בין בני הזוג, שכן אותה אנונימיות מעודדת פתיחות רגשית וגילוי הסודות הכמוסים ביותר- סודות שלא מגלים לחברים או לבני הזוג, הסיבה לכך היא שהצד השני אינו מכיר ולכן אין כל חשש.

השילוב בין האינטימיות ובין חוסר האחריות- משום שהקשר אינו מחייב, מעורר את הדמיון ועולם הפנטזיה חוגג. מעבר לזאת, בן השיח יהיה תמיד מבין ורגוע יותר מבן הזוג איתו מתנהלת השגרה היומיומית.

ניתן להשוות את המצב לאשה הלבושה בהלבשה תחתונה- דווקא חוסר הוודאות המוחלט הינו הגורם המושך. אשה חצי לבושה עשויה להיות מושכת יותר מאשר אישה ערומה לגמרי.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

האם קשר וירטואלי הוא בגידה?

רומן וירטואלי מכיל את כל המרכיבים אשר יוצרים התאהבות. הגורמים הללו כוללים: מחשבות אובססיביות על הצד השני, רצון לדעת בדיוק מה הוא עושה בכל רגע נתון, רצון לשתף את הצד השני בסדר היום, רצון לדבר, רצון לשמוע את דעתו וכמובן לחשוב שהוא האדם הנעים והמופלא ביותר. כאשר הריגוש באוויר והאדרנלין עובד, הדבר לא מספיק וישנו רצון לדעת עוד פרטים, לשמוע יותר ואפילו להיפגש (עם חשש שאולי ההתאהבות תעלם).

האיום קיים תמיד

הבגידה הרגשית מאיימת על כל בני הזוג- בין אם מדובר על נישואין, בין אם מדובר על בני זוג (חברים), בין אם מדובר על מערכות יחסים שאינן יציבות ובין אם מדובר על מערכות יחסים יציבות- אף אחד אינו מוגן מפני הפגיעה.

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *