דף הבית » סיפורי סקס

סיפורי סקס

מחפשים סיפורי סקס מחרמנים ומעוררים? הגעתם למקום הנכון! Just4us מציע מגוון סיפורי סקס יצירתיים ומקוריים להנאתכם.

חדש! רוצים להתעדכן בסיפורים ישירות מגוגל+? הצטרפו לקהילה שלנו. יש לנו גם קבוצה (סגורה!) בפייסבוק. הצטרפו!

אשלי מדיסון - הכרויות לסטוצים

למה היא לא עונה להודעות?

סיפוריהן של 3 בחורות ומדוע לא ענו לבחורים אשר התחילו איתן שלי, בת 27 היא בחורה יפה- עיניים כחולות, שיער שטני גובה ממוצע וגוף מעוצב. שלי נוהגת לצאת לברים בסופי השבוע, במרבית המקרים היא יוצאת עם חברותיה וכמעט תמיד מתחילים איתה- כך ששלי תמיד מתחילה לצאת עם מישהו ובאותו שבוע כמעט מסיימת עם מישהו- מה לעשות ככה זה כשגרים בתל ...

המשך קריאה >>

בעלי בוגד, מה לעשות?

בעלי בוגד, מה לעשות?

אני על סף ייאוש. החברה הכי טובה שלי אומרת שאני מחזיקה את הנישואים שלי בכוח ושהגיע הזמן לשחרר. חברה אחרת טוענת שאני ובעלי, אבי, מסוגלים להתגבר על זה. שלמרות כל הכאב, אנחנו מסוגלים לשים את חשיבות השמירה על הזוגיות שלנו למען ארבעת ילדנו. "כל מה שצריך לעשות הוא לסלוח", היא אומרת. אבל אני לא מרגישה שאני מסוגלת. בעלי בוגד, מה ...

המשך קריאה >>

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקרים פרטיים

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג בוגד. במאמר הבא נציג סימנים מעוררי חשד לבדיקה, נבין איך בוחרים חוקר מקצועי ונמליץ על טיפים להתמודדות עם הסיטואציה הרגישה אחוז הבגידות בין בני זוג בארץ ובעולם עולה בשנים האחרונות בעשרות אחוזים. למרות שעדיין לא ברור מה הסיבות לכך, אפשר להצביע על מספר סימנים מחשידים. ...

המשך קריאה >>

איך מגלים בגידה? תלמדו מהסיפור שלי…

איך יודעים שהבעל בוגד

אני נשואה 7 שנים והיום לראשונה הבנתי שבעלי בוגד בי. הסימנים היו שם, אבל אני פשוט לא ידעתי על מה הם מעידים. אפילו לא שמתי לב אליהם. הייתי כל –כך בטוחה באהבה שלנו, הייתי כל-כך בטוחה שטוב לו איתי שנדמה לי שאפילו  שיקרתי לעצמי. אתם יודעים מה, אני חושבת שכל אחת אחרת הייתה שמה לב.

המשך קריאה >>

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

בגידה באמריקה

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי לצפות בסדרה האהובה עלינו בטלוויזיה. אבל חודש אחרי שפתחתי לעצמי פרופיל בפייסבוק, והתחלתי לקבל הודעות מגברים שונים, הבנתי את הפוטנציאל הטמון בו ואת הצורך שלי בגיוון. הפייסבוק פעל כמו טריגר שעורר אצלי דחף קדום. דחף רדום. בהתחלה הייתי די תמימה ואחר כך הבנתי כי בגידות ...

המשך קריאה >>

בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את קצהו. עמוק מתחת למים מסתתרים לא מעט דברים. לכן בגידות במגזר החרדי קורות  גם במשפחות הכי טובות. איך אני יודע? שכבתי עם 2 נשים חרדיות בהפרש של חודש. לא תכננתי את זה. זה פשוט קרה לילה אחת מפאב בירושלים.

המשך קריאה >>

איך יודעים שהבעל בוגד?

איך יודעים שהבעל בוגד

זה קרה בשבוע שעבר. רני, בעלי, חזר הביתה בדיוק בשעה 18:00. כלומר בדיוק בזמן ופה ידעתי שמשהו קרה. לא ידעת בדיוק מה, אבל ידעתי שמשהו קורה.

המשך קריאה >>

כך התמכרנו לעולם הזה שנקרא בוגדים בוגדות

בוגדים בוגדות

לא תאמינו על איזה מקרה נדיר נפלנו. תפסנו האחד את השנייה, בבית שלנו, בוגדים בדיוק באותו זמן. אני ודוד בעלי גרים בוילה לא קטנה. יש לנו כמה חדרי שינה שמיועדים לאורחים. אני מתה על דוד, אבל זין אחד מעולם לא הספיק לי. הייתי בוגדת בו בבקרים.

המשך קריאה >>

הביקור של בת הדודה מקנדה

בחורה מקנדה

אני ובת דודתי, לי, היינו קרובים מאוד כשהיינו ילדים. כיום אני בן 29 והיא בת 25, אבל אני עדיין זוכר איך היינו מוצאים תירוצים לגעת האחת בשני. אני הייתי מציע לך לשחק רופא וחולה (תמיד התנדבתי להיות הרופא) והיא הייתה תמיד מבקשת לשחק במספרה ולסרק את שערי הארוך.

המשך קריאה >>

תמיד רציתי רומן עם גבר נשוי…

אני הייתי הראשונה לבגוד

באוניברסיטה לא הצלחתי להימנע מזה. בהתחלה ניסיתי להתגבר על הדחף, אך כבר לקראת סוף סמסטר א בשנה א נכנעתי לו. הייתי יושבת בשיעורים של המרצה שלי למבוא לתקשורת המונים, ומפשיטה אותו במבטי. האמת היא שהוא לא היה חתיך במיוחד, מה שמשך אותי בו הייתה עובדה אחת פשוטה –  הוא היה נשוי.

המשך קריאה >>

למה נשים בוגדות? אני אגיד לכם למה…

משתעשעים

7 שנים אני נשואה לנדב. ב 3 השנים הראשונות הוא היה הגבר המושלם. אכפתי ורגיש מצד אחד והרפתקן וחייתי במיטה מצד שני. לא קרתה אפילו לא פעם אחת שהיינו הולכים לטייל באיזה נחל ולא סוטים מהמסלול כדי שארכב עליו או שהוא יעשה אותי מאחורה.

המשך קריאה >>

לשבור דיסטנס עם המפקדת

סקס בצבא

תופעת הלוואי של להיות על מדים באמצע בסיס טירונות היא חרמנות מוגברת. הייתי פעיל מאוד מינית בתקופה שלפני הגיוס, וכשמצאתי את עצמי בתקופת יובש של שבועיים ללא סקס (לחברה שלי לא התאים חבר חייל שחוזר פעם בשבועיים) כל מה שהיה לי בראש זה תחת, ציצים וכוס.

המשך קריאה >>

רשמים מאשלי מדיסון

טיפים למציאת בייביסיטר

אני הייתי בין הראשונות שנרשמה לאתר. הייתי נורא סקרנית לראות סביב מה כל המהומה, והאמת היא שגם הייתי קצת מיואשת מהחיים ולא היה איכפת לי שבעלי יראה.

המשך קריאה >>

פתיחת הפרח הסגור 

לסביות

כמעט כל יום אני והדס נפגשות במעלית. היא יורדת בקומה 2 ואני ממשיכה לקומה החמישית. אנחנו מחייכות האחת לשנייה ואני מיד חשה זרם חמימות מתפשט על לחיי…

המשך קריאה >>

תחושה של ניצחון בגרמניה

בחורה בסייבר סקס

שבוע לפני שהייתי אמור לטוס לפגישת עסקים בגרמניה, החלטתי שהגיע הזמן שאנסה מישהי  חדשה. הייתי נאמן לאשתי במשך 15, אבל משהו בתקופה האחרונה הפסיק לעבוד ואני לא התכוונתי בשום אופן לוותר על סקס סוער בחיי.

המשך קריאה >>