דף הבית » בעיות ביחסים » אשלי מדיסון בישראל – האתר שמעודד אתכם לבגוד
הכרויות לנשואים - אשלי מדיסון
אשלי מדיסון. "החיים קצרים - נהלו רומן".

אשלי מדיסון בישראל – האתר שמעודד אתכם לבגוד

לאחר שהושק ב 37 מדינות וב 17 שפות, "אשלי מדיסון", אתר הבגידות המצליח ביותר בעולם, הגיע לישראל. עוד לפני שהחל הקמפיין הפרסומי, נרשמו לאתר 35,000 משתמשים. תוך חודש מאז השקתו בעברית גלשו לתוכו מעל למיליון ישראלים. את האתר הקים נואל בידרמן, לשעבר סוכן שחקני NBA. "החיים קצרים – נהלו רומן" הוא הסלוגן שמלווה את האתר ולמרות זאת בידרמן נשוי באושר ונאמן לאשתו.

מקום בטוח לבגידות

כאשר אנשים מחפשים רומן דרך האינטרנט הם עושים זאת במקרים רבים דרך הפייסבוק, אתרי הכרויות רגילים או אתרי סטוצים. אף אחד מהמקומות האלה לא בטוח כמו "אשלי מדיסון" – אתר בגידות פר אקסלנס, במיוחד לא הפייסבוק שבמקרים רבים הוא הגורם לכך שאנשים נתפסים על חם. באתר אשלי מדיסון ישנם מנגנונים שאמורים למנוע מהבוגדים להיתפס. למשל:

  • כפתור חירום  –  פוחדים שבן או בת הזוג שלכם יתפסו אתכם גולשים באתר?  בעזרת לחיצה על כפתור שנועד לכן, מיד תוקפצו לאתר אחר.
  • לא נשאר זכר מהפרטים –  פתחתם כרטיס והחלטתם למחוק אותו? בניגוד לאתרים אחרים –  הוא לא יישאר בזיכרון האתר כך שלא יהיה ניתן להוכיח שאי פעם פתחתם כרטיס ב"אשלי מדיסון".
  • ביקורת פרופילים – כל אחד מהפרופילים באתר עובר ביקורת. פרופילים חשודים מורחקים ממנו.

הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

המוסר נשאר בחוץ

ברוב החברות, בגידה נחשבת לאקט לא מוסרי ומעט מאוד זוגות נשארים ביחד לאחר שהרומן מתגלה. אבל למטבע הזאת יש גם צד שני. בגידה יכולה להציל מערכות יחסים. איך? למשל כאשר זוג נשואי 20-30 שנה, הבעל והאישה נכנסים פעמים רבות לשגרה ומערכת היחסים נובלת והתקשורת נפגעת. כאשר אחד מהם או שניהם יוצאים להרפתקאות במיטות של אחרים –  זה יכול להחזיר את הניצוץ לחייהם ולהתניע את מערכת היחסים מחדש. חלק מהזוגות בוחרים באופציית חילופי זוגות, אחרים חוששים לדבר על הנושא ובוחרים לבגוד.  אשלי מדיסון הוא המותג הגדול ביותר בתחום והמקום האידאלי לכך. העובדה שנחת אשלי מדיסון בישראל, היא בשורה גדולה לחובבי הז'אנר, אם אפשר לקרוא להם ככה. מי שמחפש אתר בגידות – ימצא שם את מבוקשו.

טיפים לבוגד המתחיל

  • מיקום – במידת האפשר, הימנעו מלעשות זאת בבית שלכם אחרת זה עלול להסתיים בסצנה קלאסית מתוך סרט בה בן/ בת הזוג נכנס לדירה באמצע האקט. מלון הוא המקום הטוב ביותר לעשות זאת או בחדר שניתן לשלם עליו לפי שעה.
  • הימנע משימוש במחשב הביתי –  למרות מנגנוני הבטיחות של "אשלי מדיסון", ניתן להבין שהייתם באתר הזה ע"י היסטוריית החיפושים שלכם בגוגל או ההיסטוריה בדפדפן. לא כל אחד יצליח לזכור למחוק את העקבות. כדי למזער את הסיכונים הימנעו משימוש במחשב הביתי.
  • הימנעו מתמונות שעלולות לחשוף אתכם –  לאחר 20 שנים, בני הזוג יכולים לזהות האחד את השני לפי סימן קטן כמו נקודת חן על הרגל. לכן רצוי להימנע מפרסום תמונות פרופיל שעלולות להכיל סימנים מסוג זה. היו כמה שיותר דיסקרטיים בתמונות.
  • טיימינג –  ככל שתמשכו את הרומן זמן ארוך יותר, כך תגדילו את הסיכוי להתגלות. מומלץ שלא למשוך אותו אל מעבר למספר חודשים.
  • התקלחו והחליפו בגדים לפני שאתם חוזרים הביתה –  ריחות של בשמים זרים ושערות על הבגדים הם גורמים שהרסו לא מעט מערכות יחסים. יצאתם ליום עבודה? לפני שאתם הולכים להיפגש עם אדם אחר, החליפו בגדים. כאשר אתם חוזרים לבן זוג המקורי שלכם, חזרו עם אותם בגדים שיצאתם איתם מהבית.
  • היזהרו מפרופילים חשודים –  למרות שכל אחד מהפרופילים באתר נבדק, הקדישו זמן לבדוק אותם באופן יסודי ולשוחח עם האנשים מהצד השני לפני המפגש. העדיפו רומן עם גבר או אישה נשואה ולא סתם רווק או רווקה שמתחזים לנשואים ומחפשים מין מזדמן או נקמה בבן/בת הזוג שלהם. כך לשני הצדדים יהיה מה להפסיד אם יתגלו. כך הצד הרווק לא יכול לאיים על הצד השני שיגלה את זה לבן או בן הזוג שלו בתקווה שיעזוב לטובתם.

אם החלטתם שזה מעניין אתכם ובא לכם לבדוק עם מה כל המהומה, תוכלו להירשם לאתר >>

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

טיפול זוגי

טיפול זוגי – איך מתחילים?

טיפול זוגי הוא הדרך של רבים מהזוגות לשפר מערכות יחסים קיימות ולהימנע מפרידה. טיפול כזה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *