דף הבית » סיפורי סקס » חלמתי שאני בוגדת בחבר שלי
חלום על בגידה

חלמתי שאני בוגדת בחבר שלי

לקום עם תחושת אשם

לרבים מאתנו קשה עד בלתי אפשרי לדמיין מצב בו בן הזוג שלנו יבגוד בנו ולמרות זאת לא מעט אנשים מוצאים את עצמם חולמים על בגידה. (בוקר טוב? לא בדיוק..)

אם יצא לכם לחלום כי בן זוגכם בגד בכם תוכלו להירגע: מבט חטוף במילון פירוש החלומות (בתורת הקבלה היהודית) יגלה לכם את המשפט הבא: פירוש חלום בגידה- בגידה בחלום רומזת כי ניתן לסמוך על בן הזוג במאה אחוזים וכי הוא אוהב ונאמן. (מרגיע קצת. לא?)

חלומות בשלל צבעים

חלומות על בגידה עשויים להיות מגוונים ביותר- אנו עשויים לחלום כי אנו נמצאים עם בן אדם שאינו בן זוגנו ולא מודעים לכך שיש לנו בן זוג במציאות. כמו כן, אנו יכולים לבגוד בבן זוגנו בחלום ולדעת כי הוא קיים- לפעמים הוא אפילו מופיע באותו החלום והתחושות משתנות. לעיתים, נקום עם תחושת אשמה כבדה, כאב וייסורי מצפון אך אין סיבה לכך- זהו רק חלום! חשוב לציין כי אם יש בגידה כלשהי בחלום- זה לא אומר כי יש תשוקה לבגוד, ולכן חשוב להירגע, מה שכן, הדבר יכול לשקף מצוקות שונות שאותן יש לבדוק.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

בראי הפסיכולוגיה- בגידה בחלום

אל דאגה- זה רק חלום. להתעורר!

לפי פירושים פסיכולוגיים שונים אשר בוחנים מדוע ישנו חלום אשר חוזר על עצמו (במקרה של בגידה), ישנה סברה כי ייתכן ויש לכם קשיים עם בני הזוג- קשיים אלו אינם צריכים להיות קשורים לבגידה- הם עוברים שינויים במהלך החלום ומתורגמים לבגידה. החלומות עשויים לשקף חששות, קנאה לבן הזוג (מעניין לדעת אך דווקא בני זוג קנאים חוששים לפול לבור הבגידה ולכן חולמים כי הם בוגדים בבן זוגם).

פירוש נוסף שולל את הקשר לזוגיות עם בן הזוג ומתייחס לקשרים עם הסביבה- הדבר עשוי לשקף פחד מנטישה, תחושת אשמה על ביצוע עבודה לא טובה במשרד, העתקה במבחן ועוד. כמו כן, תוכלו לחלום על בגידה בבן הזוג במידה ולא סיפרתם את כל האמת בנוגע לפרטים מסוימים, אתם עשויים לפחד להיכשל בעבודה, בהוצאת רישיון הנהיגה, במבחן כלשהו ועוד.

בחנו את עצמכם וחברו את הנתונים הקיימים

אנשים, מקומות, סיטואציות- חיבור הפאזל

למרות שהפחד לבגוד בבן הזוג אינו מושרש במערכת היחסים, רצוי לשים לב ולחשוב על החלום ובמידה ויש צורך- לעבוד על הסיבות אשר גרמו להופעתו.

כפי שהבנתם הבעיות הללו עשויות להיות שייכות לכם ולבני הזוג, לכם ולסביבה או לכם עם עצמכם. הסיטואציות, המקומות בהן מתבצעת הבגידה והאנשים המופיעים בחלום עשויים לייצג אנשים אמיתיים או חפצים מוכרים. באמצעות למידת הרמזים, תוכלו לחבר את הפאזל ולהבין מהי הסיבה להופעת החלומות ומהם הרגשות והמחשבות אשר נמצאים מאחוריהם.

אז עד החלום הבא… שיהיה בהצלחה!

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידות במגזר החרדי

בגידות במגזר החרדי

במבט חיצוני על כל חברה בעולם, כמו על מבט על קרחון, אפשר לראות רק את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *