דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי
חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג בוגד. במאמר הבא נציג סימנים מעוררי חשד לבדיקה, נבין איך בוחרים חוקר מקצועי ונמליץ על טיפים להתמודדות עם הסיטואציה הרגישה

אחוז הבגידות בין בני זוג בארץ ובעולם עולה בשנים האחרונות בעשרות אחוזים. למרות שעדיין לא ברור מה הסיבות לכך, אפשר להצביע על מספר סימנים מחשידים. כדאי להכיר את הסימנים האלה כדי לדעת מתי לפנות לחוקר פרטי ולא מומלץ להקל ראש בתחושות בטן.

בני זוג שבוגדים בדרך כלל מבלים יותר ויותר זמן מחוץ לבית. הם מסתירים מידע ולעיתים גם נתפסים בשקרים. הבגידה דורשת לא מעט משאבים כלכליים ונפשיים, לכן חל גם שינוי מסוים בהתנהגות. בנוסף, בקרב בני זוג אפשר לזהות סימנים לבגידה רומנטית באמצעות פגיעה בתקשורת.

למה להשתמש בשירותי חוקר פרטי?

מערכת היחסים שלכם עונה על אחד הסימנים? מרגישים שתחושת הבטן לא משקרת? יכול להיות שהגיע הזמן להתייעץ עם איש מקצוע. במקרה הכי גרוע, הממצאים ישללו את ההשערות שלכם. אין מה להפסיד ממעורבות של חוקר פרטי, אלא להיפך. סביר להניח שתיהנו ממגוון רחב של יתרונות כגון:

א. ציוד ייעודי מתקדם – סביר להניח שאין לכם את הציוד והטכנולוגיה הנדרשים על מנת לעקוב אחר בני הזוג. רק למשרד חקירות יש ציוד ייעודי מתקדם ואמצעים שמתפתחים בהתאם לטכנולוגיה. כל אחד מהאמצעים האלה עוזר לבצע את המעקב בדיסקרטיות, באנונימיות וללא צורך במעורבות אישית שלכם.

ב. ממצאים קבילים בבית משפט – במידה והחוקר יגלה בדיקה שנערכת תוך כדי מערכת יחסים זוגית ונישואים, יכול להיות שתרצו למצות את הזכויות העומדות לרשותכם מול בית המשפט לענייני משפחה. במקרים כאלה תוכלו גם לנצל את הממצאים של החוקר ולהגיש אותם כראיות.

ג. עלות – זול יותר להשתמש בשירותי חוקר פרטי מאשר לנסות לבצע את המעקב אחרי בני הזוג באופן עצמאי. למרות שהחוקר גובה מחיר לפי שעה, הוא מתמחה בעבודתו וכך חוסך זמן. בנוסף, אתם צריכים ימי חופש מהעבודה על מנת לבצע את המעקבים.hand-1248053__340[1]

המלצות להתנהלות נכונה

הקצו לפחות כמה שבועות עבור החקירה ואל תמהרו להסיק מסקנות. בקשו מהחוקר להראות לכם כמה שיותר הוכחות, נתונים, הסברים, תמונות, סרטונים ועוד. עם זאת, ודאו שהחוקר מבצע את המעקב על פי כללי האתיקה והחוק. אל תגיעו למצב שבו הממצאים לא קבילים בבית משפט בגלל שהחוקר עצמו כשל במשימתו.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

השוו בין מחירי חקירות פרטיות וערבו בני משפחה או חברים שיכולים לעזור. הכירו את המחירון המקובל בענף והשתמשו בו כדי להתמקח עם החוקר שבחרתם. ודאו שיש לחוקר מספיק ניסיון על מנת לבצע משימות רגישות מן הסוג הזה, שמרו על סבלנות ובקשו עדכונים בזמן אמת.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

אני הייתי הראשונה לבגוד

תמיד רציתי רומן עם גבר נשוי…

באוניברסיטה לא הצלחתי להימנע מזה. בהתחלה ניסיתי להתגבר על הדחף, אך כבר לקראת סוף סמסטר ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *