דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…
בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי לצפות בסדרה האהובה עלינו בטלוויזיה. אבל חודש אחרי שפתחתי לעצמי פרופיל בפייסבוק, והתחלתי לקבל הודעות מגברים שונים, הבנתי את הפוטנציאל הטמון בו ואת הצורך שלי בגיוון. הפייסבוק פעל כמו טריגר שעורר אצלי דחף קדום. דחף רדום. בהתחלה הייתי די תמימה ואחר כך הבנתי כי בגידות בפייסבוק זה תהליך שעבר גם על החברות שלי.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

הפעם הראשונה בה בגדתי בבעלי התרחשה כאשר הוא היה במילואים. בחור בשם אופיר שלח לי Poke. החזרתי לו באותה מטבע ודי מהר עברנו לשוחח בצ'ט. היו לו תמונות מדהימות בחדר כושר. היו לו ידיים שריריות כאילו הוא חוטב עצים. הוא נראה כמו גבר שמתאים להיות בפרסומת לבירה. אחרי שעת שיחה הוא אמר לי שהוא נשוי, אבל שהוא גם במערכת יחסים פתוחה מאז ומתמיד. הכנות הזאת שלו קנתה אותי. אמרתי לו שגם אני. למה שיקרתי? אני לא יודעת כנראה חששתי מזה שהוא לא ירצה להיפגש.

אני הייתי הראשונה לבגוד

נפגשנו אצלו בדירה, אשתו התייפייפה מול המראה כשהגעתי. גם לה היו תכניות. היא נישקה את בעלה על הלחי והוא איחל לה בהצלחה. אחרי שהדלת ננעלה, התנפלתי על אופיר כאילו הוא הייתה הסופגנייה הראשונה שלי אחרי פסח. נישקתי אותו. התנשפתי בכבדות. הייתי כל-כך חרמנית שהייתי מסוגלת לגמור רק ממבט שלו. קרעתי ממנו את הבגדים. הוא הסיר את שלי בעדינות והניח אותי כמו חפץ יקר על השטיח. הוא כיסה את כל גופי בנשיקות. ידיו השריריות נעו עלי. הראש שלו נבלע בין רגלי וגופי נע כמו מי אגם ברוח קלה עם גלים קטנים. רגע לפני שגמרתי הוא הפסיק. הוא רצה לראות את הפרצוף שלי ואז חדר לתוכי בתנועות מהירות. הציפורניים שלי השאירו חותם על הגב שלו.

שבוע לאחר מכן קיבלתי עוד הודעה מבחור חתיך בפייסבוק. זה היה היום שבו הבנתי כי בגידות בפייסבוק זאת רק התחלה של תופעה אצלי. בעלי יצא למילואים 4-5 פעמים בשנה ובכל פעם מצאתי בחור ממאגר ההודעות והייתי יוצאת אתו לילה סוער, עד שניצלתי את המאגר עד תומו. בפסח שעבר, בעלי יצא למילואים והבנתי שנגמרו לי הבחורים וכבר חודש אף אחד לא שלח לי הודעה. התחלתי להיות פעילה בקבוצות, פרסמתי כמה תמונות חדשות באלבומים ישנים עם בגד ים ו…כלום. אף אחד. מה קרה? כולם עייפים?

מגרה אותו

פה ושם קיבלתי כמה לייקים מחברים של חברים של חברים. בלית ברירה עשיתי לייק לתמונות של מי שעשה לי לייק ואז זה קרה. אז זה הדליק אצלם נורה. אתם יודעים איך זה אצל בחורים מסוימים –  אם בחורה יפה שהם לא מכירים עושה להם לייק, הם בטוחים שהיא מתחילה איתם. באותו יום קיבלתי 5 הודעות. בחרתי בבחור הכי יפה שהצלחתי למצוא ו ב 12 בלילה הייתי אצלו במיטה בדוגי סטייל. הוא חדר אלי מאחורה. ביד אחת החזיק את הכתף שלי ובשנייה משך את שערי. הכאב הזה, יחד עם העונג, עשה לי טוב. הוא דפק אותי חזק ואני הבטתי בנו במראה. פתאום נראיתי הרבה יותר מושכת ויפה ממה שחשבתי לעצמי.

התחלתי לסובב את התחת שלי על הזין שלו. היו לי כמה מהלכים משלי. עכשיו הוא היה על גבו על המיטה ואני עליתי וירדתי על הזין שלו. כשהוא גמר בתוכי הוא כמעט צעק. כיסיתי את הפה שלו לא כדי להשתיק אותו אלא כי זה היה סקסי בעיני לעשות את זה באותו הרגע.

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *