דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » החבר של בעלי התחיל לבוא לעיתים קרובות…
הכרויות למבוגרים

החבר של בעלי התחיל לבוא לעיתים קרובות…

בזמן האחרון, דן, החבר של בעלי, מבקר אצלנו לעיתים קרובות יותר. בעלי אומר שזה בגלל שהוא התגרש לפני כחודש והוא לא רגיל לאכול את ארוחות הערב שלו לבד. דן הוא ההפך מבעלי. חתיך עד כדי כאב, גבוה ושרירי. רמי לעומת זאת מתחיל לגדל כרס שניה, והמפרצים שלו רק הולכים וכובשים יותר שטח על ראשו. אני לא יודעת מתי הוא עשה כושר בפעם האחרונה, אבל נראה שעבר לפחות עשור.

גם אני וגם בעלי נחשבים לעורכי דין די ידועים בתחומנו. הערב בעלי העדיף לחזור לעבודה למרות שלא היה חייב. ארוחת הערב הוגשה בדיוק כשהוא התנצל ועף החוצה לטפל באיזה תיק של אוליגרך רוסי שהסתבך. התיישבתי לבדי במטבח. כל אישה אחרת הייתה רואה זאת כהזנחה פושעת, אבל לי לא ממש היה אכפת. היו לי מספיק ראיות להכריז עליו כבעל חסר תועלת.

היה חם באותו הערב, והמזגן לא עבד. לבשתי את חצאית המיני הכי קצרה שלי וגופיה לבנה. מזגתי לעצמי כוס מים וזרקתי כמה קוביות קרח לתוכה.

פעמון הדלת צלצל.

זה היה דן. הוא היה לבוש בחולצה שחורה וצמודה שהבליטה את השרירי החזה הגדולים שלו. הוא לא הסתכל לתוך העיניים שלי וגם לא על השדיים שהשתקפו מעט דרך הגופייה, אלא לקו הגבול  הדק בין התחתונים לחצאית המיני.

"רמי נאלץ ללכת לעבודה", אמרתי.

"מתי הוא צריך לחזור?".

"אני לא יודעת. רוצה להיכנס? לשתות משהו קר?".

הוא נכנס והתיישב במטבח. "מה בא לך לשתות?".

"יש מים קרים?".

מזגתי לו כוס ופיניתי את הצלחות עם ארוחת הערב שהתקררה. שמתי רגל על רגל והתחלתי ללקק את קובית הקרח. "אני מתנצלת על המזגן המקולקל," אמרתי. "מחר צריך להגיע טכנאי".

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

"זה בסדר".

 הוא עקב במבטו אחרי קוביית הקרח נעה על שפתי ואחר כך מחליקה על צווארי.  התביעה קוראת לזין של דן לדוכן העדים, ניסיתי לשדר לו במבטי. הוא לא יחזיק מעמד יותר מחמש דקות. בעוד רגעים ספורים, הזין שלו ייתן עדות עם הדגמות ואחר כך הוא גם ישחזר את "הפשע" ולא יעז לבקש חנינה. החלון פתוח לרווחה ועוד רגע הוא יזרוק את כל הערכים שלו החוצה. אפשר להרגיש עד כמה הוא חרמן. הוא לא זיין לפחות בחצי השנה האחרונה.

"רמי לא יחזור בשעתיים הקרובות…" אמרתי והוא סוף סוף קם. נעמדתי מולו והמשכתי לשחק עם קוביית הקרח. עכשיו היא הייתה בין שדיי. הוא הוריד מעלי את הגופייה וליקק את הטיפות ביניהן. אחר כך לשונו ינקה את הפטמה הזקורה של השד השמאלי. הוא הוריד מעלי את התחתונים וסובב אותי.

כן! קח אותי על דוכן העדים. הרגשתי את הזין שלו טופח. נשענתי על השולחן, שדיי נצמדו למפה הדביקה. הוא הוריד רק את המכנסיים  וחדר אלי מאחורה. כפות ידיו הגדולות תפסו את התחת שלי משני הצדדים. זה לא הפתיע אותי שגם שהזין של דן יותר רחב וגדול מהזין של בעלי. השולחן חרק כשהוא זיין אותי. "חזק יותר!" אמרתי לו ותפסתי את המפה. "חזק יותר!" הוא הידק את האחיזה סביב התחת שלי ונעץ את הזין שלו בעוצמה רבה עד כדי כך שעוד רגע והגולגולת שלי הייתה נסדקת בבסיסה. עכשיו השולחן לא חרק אלא נדפק בקיר.

כשדן גמר, הוא הסתובב אלי. התחלתי להפשיט אותו. הורדתי ממנו את החולצה וליטפתי את שרירי החזה שלו. עמדנו עירומים במטבח, בריזה קלה נכנסה דרך החלון ולא היה לנו אכפת אם רואים אותנו או לא. לקחתי את ידו של דן והובלתי אותו לחדר האמבטיה. הפעלתי את זרם המים במקלחת, והתחלתי לסבן את גופו. עוד רגע והוא יהיה מוכן שוב. כעבור עשר דקות הזין שלו נעמד. ליקקתי את הביצים שלו וכשזה קרה הוא נשען על הקיר וגנח. אני בטוחה שהביצים שלו מעולם לא היו בפיה של גרושתו. תפסתי את הזין שלו והכנסתי אותו לתוך הפה, מעסה את הראש עם לשוני.

פעמון הדלת צלצל.

"אובג'קשן!", צעקתי.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בוגדים בוגדות

כך התמכרנו לעולם הזה שנקרא בוגדים בוגדות

לא תאמינו על איזה מקרה נדיר נפלנו. תפסנו האחד את השנייה, בבית שלנו, בוגדים בדיוק ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *