דף הבית » סיפורי סקס » הרגליים האינסופיות
סקסית במשרד

הרגליים האינסופיות

מאז ששרון, סוכנת המכירות החדשה, הגיע למשרד, אף אחד לא מצליח להתרכז. אתם צריכים לראות אותה: היא 180 סנטימטרים של קימורים. אני חושב ש 170 מהם, אלה הרגליים, ואני טיפוס של רגליים. הצליל האהוב עלי כל בוקר, הוא לא ציוץ הציפורים בגינה, גם לא גרגור מנוע הBMW שלי, אלא צליל נקישות העקבים של שרון כשהיא עוברת במסדרון.

תק, תק ,תק ,תק

קפטן הוק פחד מצליל תקתוק השעון מבטנו של התנין. אצלי זה הפוך. אני חי בשביל התקתוק הזה. הזין שלי נעמד כמו תורן בכל פעם שאני שומע את ה –

תק, תק, תק, תק.   "בוקר טוב," היא מציצה למשרדי ומחייכת. "המסמכים לויצמן יהיו מוכנים בעוד עשר דקות, סיימתי את רוב העבודה אתמול, נשאר לי רק משהו קטן ואני סוגרת אותו."

"אוקיי, תודה. יש לנו ישיבה היום בערב, את זוכרת?"  היא מהנהנת לחיוב ואז משהו גדול מתרומם אצלי במכנסיים, מאיים להרים את השולחן ולסובב אותו מצד לצד כמו ספינה בים סוער.

שרון היא האישה במלוא מובן הסקסי של המילה. היא מתלבשת בחליפות שמדגישות את כל היתרונות שהטבע נתן לה. החצאית הקצרה מדגישה את הירכיים הבשרניות שלה. יש לה ירכיים של ביונסה, תחת של ג'ניפר לופז ושדיים טבעיות שמעוררות קנאה בכל אישה. אחוז סגירת העסקאות שלה הוא הגדול ביותר כמובן. היא מסוגלת למכור סטייק לטבעוניים, ולא צריך להיות גאון כדי להבין למה.

הראשון לחודש הוא אצלנו מנהג קבוע. המנכ"ל והסוכנת נכנסים לישיבה של שעה בסוף היום כשכבר אף אחד לא נמצא במשרד. כל החודש אני מחכה ליום הזה. לרגע שבו היא תיכנס למשרד, תסגור את הדלת, תגיףאת התריסים ותתחיל להתפשט.

תק, תק, תק,תק

שבע בערב. דלת המשרד נפתחת והיא נכנסת, סוגרת את הדלת ונשענת עליה.

זה כבר אינסטינקט. ברגע שהדלת נסגרת הזין שלי עושה זינוק בעליה.

היא מצליבה את רגליה, ואני לא יכול להוריד את העיניים מהירכיים הבשרניות שלה.

תק, תק

היא עושה שני צעדים לעברי ואני בולע את הרוק בכל פעם מחדש כאילו זאת הפעם הראשונה שלנו ביחד.

תק, תק

היא סוגרת את התריסים במשרד, מורידה את הז'קט שלה ואחר כך את החזיה ונעמדת מאחורי. היא מניחה יד על כתפי. היד נעה על גופי כמו נחש שמזדחל לעבר המפשעה שלי. אני מסניף את ניחות השמפו בריח הדרים משערה.

הרוכסן נפתח. היא מכניסה את היד לתוך התחתונים ומתחילה לשפשף אותו.  אני שולח יד ונותן לשד שלה לשקוע בכף ידי. היא מסובבת את הכיסא אליה, מקרבת אותי ומכניסה את הזין שלי לתוך הפה שלה. היא לא רק סוכנת המכירות המצטיינת. היא גם המוצצת הטובה ביותר. אבל יש ביננו הסכם, אני לא גומר כשהיא מביאה לי ביד, גם לא כשהיא מוצצת. אני גם לא רוצה לגמור, תענוג כזה אני רוצה רק למשוך ולמשוך. אם היה אפשר הייתי מושך את זה ליום שלם. גבר רגיל היה גומר רק מלהסתכל עליה. אבל אני לא גבר רגיל, אני מאלה שדוחים את התענוג עד כמה שאפשר בכדי להעצים את רגע השיא.

היא מסיימת למצוץ ומנגבת את הרוק משפתיה. אחר כך היא מורידה את הנעליים והחצאית ונמרחת על השולחן. את התחתונים אני מוריד בעזרת שיניי מתחת הג'ניפר לופז שלה. תחת מושלם, גדול אבל לא שמן, תחת עם נוכחות מהפנטת. תחת שדורש ביס. אני נותן נשיכה אחת קטנה ומפליק לה בצד השני. היא גונחת ואז אני נעמד וחודר אליה.

טוק, טוק, טוק

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

אלה לא העקבים שלה הפעם, אלא דפיקות על הדלת.

 הידית זזה והדלת נפתחת.

לא נעלת?!? אני צועק ואז מבין שזה יצא בלי קול –  רק בראש שלי.

למשרד נכנסת אישה בלונדינית, 185 לפחות עם רגליים אינסופיות.

 "תכיר, " שרון אומרת. " זאת הדס, היא הגיע לראיון עבודה. היא סוכנת המכירות הטובה ביותר בצפון."

"התקבלת!"

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *