איך יודעים שהבעל בוגד

איך יודעים שהבעל בוגד?

זה קרה בשבוע שעבר. רני, בעלי, חזר הביתה בדיוק בשעה 18:00. כלומר בדיוק בזמן ופה ידעתי שמשהו קרה. לא ידעת בדיוק מה, אבל ידעתי שמשהו קורה. אתם מבינים, רני מעולם לא חזר בזמן. זה תמיד היה רבע שעה לפני או רבע שעה אחרי אבל מעולם לא קרה כך שהוא חזרה בדיוק בשש כפי שהיה מבטיח. למחרת שכחתי מזה, אבל כשהוא חזר שוב בדיוק ב 18:00, הבנתי  שבאמת משהו קורה. לא רציתי לנדנד לו. רק רציתי שייקח את הזמן ויספר לי. אם אתן שואלות את עצמכן איך יודעים שהבעל בוגד? זה רק אחד מהסימנים הראשונים.

מנסה לפצות אותיהסימן השני הגיע במיטה. אנחנו נשואים 15 שנים. הסקס היה נפלא בהתחלה, אבל כמו אצל כל זוג, אחרי שהזמן עבר, חיי הסקס נשחקו. היינו עושים את זה רוב הזמן מיסיונרית והולכים לישון. באותו ערב הוא התנהל כמו נער בן 18. הרגשתי את הלשון שלו יורדת נמוך יותר מקו הבטן, מקום שהוא שנים לא ביקר בו. הלשון ירדה עד שהחליקה בתוך המפשעה ונבלעה בתוך הכוס שלי. לא האמנתי למה שאני מרגישה, רני, בעלי יורד לי אחרי שלא עשה זאת כבר אלוהים יודע כמה זמן. זה היה הסימן השני. אבל אם כבר –  אז כבר. נתתי לו למצוץ את הדגדגן שלי. הוא נישק את הכוס שלי והשקיע בו כמו שהוא לא היה משקיע בו מעולם.

אין ספק. רני מרגיש אשם ולכן הוא מנסה לפצות אותי. אז איך יודעים שהבעל בוגד? בודקים אם רגשות האשמה מתעוררים אצלו. הוא לעולם לא יודה בכך מילולית אלא מעשית. אחרי 2 הסימנים הללו, התחלתי לחפש סימנים נוספים. הסימנים היותר קלאסיים. בדקתי את המעיל שלו ומצאתי, בדיוק כמו שציפיתי. מצאתי שם שערה ארוכה שלא הייתה שלי.

למחרת הגיע הסימן המכריע. רני החליט לשטוף כלים. הוא לא עשה זאת מעולם. רני מעולם לא שטף כלים. לרגע התחלתי לרחם עליו. הייתכן שהוא מרגיש אשם עד כדי כך שזה אוכל אותו מבפנים או שאוכלי הכל בראש שלי? בכל מקרה, הייתי זקוקה לעוד סימנים. בדקתי את ההודעות שלו. רני חושב שאין לי מושג איך להשתמש במכשיר שלו. גם מעולם לא נגעתי במכשיר שלו ולכן הוא בטוח לא מחק הודעות.

נוכחתי לדעת שזה בדיוק מה שקרה:

אפגוש אותך ב 16:00 במקום הרגיל… זה היה הדבר הראשון שקלטתי בהתכתבות הוואטסאפ שלו עם רויטל. הייתה תמונה של ילד בן 8 בפרופיל שלה. איזה נבלה. גם היא נשואה? או שאולי היא גרושה…בכל מקרה, כמעט שברתי את הטלפון כשההתכתבות ביניהם עברה לתכנים מיניים. גיליתי שזה נמשך כשבוע בלבד. אבל זה היה מאוד אינטנסיבי. הם נפגשו כל יום. כל השבוע הזה רני יצא מוקדם מהעבודה.

חזרתי להתכתבות הראשונה שלהם וגיליתי שהמקום הרגיל הוא שם של פאב בתל אביב.  למחרת השתחררתי מוקדם מהעבודה וחיכיתי לו שם מוסוות. הם לא ראו אותי. הם שתו כוס בירה ונעלמו בשירותי הנשים. סקס בשירותים? אין ספק שהיא נשואה. פתחתי את דלת השירותים כמו שריף בבעיטה אדירה. הם נבהלו.

"מי שם?" רני צעק.

"הו…אף אחת מיוחדת…רק אשתך. כשתועיל בטובך להוציא את הזין שלך מהבלונדה, יש לי נושא קטן לדבר אתך עליו. זה כולל חתימה על מסמכים…"

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *