דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי סקס במשפחה » שירת האורגזמה של אחותי
מוצרים לשיפור התפקוד המיני

שירת האורגזמה של אחותי

כשאחותי הגדולה מתכוננת לדייט, כל הבית מתמלא חשמל וניצוצות. אם ההורים לא בבית באותו זמן, אני נצמד לחור המנעול ומביט בה בוחרת את החזיה המתאימה לציצים המושלמים שלה. הם לא גדולים ולא קטנים, מושלמים לגוף הרזה והקטן שלה.

ציצים בדיוק בגודל שאני אוהב. לפעמים אני חושב שהיא מודעת לכך שאני מציץ. אחרת היא לא הייתה מודדת 5-6 חזיות עד שהייתה מחליטה. היום היא הולכת לאופרה עם החבר שלה. אם הוא מוכן להקריב שלוש שעות למענה בצפייה של משהו שהוא לא מבין ולא אוהב –  סימן שהוא רציני. ואני מוכרח להודות – אני קצת מקנא בו. עכשיו היא מודדת את השמלה שלה ונועלת את נעלי העקב. זה הסימן שלי לחזור לחדר. היא עוברת לאמבטיה ומתחילה להתאפר ולהתבשם.

"אנחנו הולכים לראות את 'לה טרוויאטה' באופרה הישראלית," היא אומרת לי. "אתה יודע מי זאת 'לה טרוויאטה'?"

"לא".

"זונה," היא מחייכת. "איך אני נראית?"

"נהדר!" אני אומר כשבעצם התכוונתי שהייתי מת להעביר את הלשון שלי על כל הגוף שלה.

 צלצול טלפון נשמע. "היי, שחר!" היא נשמעת נרגשת. "אתה כאן?….מה?….אב-"

היא מנתקת את השיחה. החשמל והניצוצות מתחלפים בזעם ובדמעות. היא רצה לחדר וטורקת את הדלת. הבן זונה ביטל. הוא לא יודע מה הוא הפסיד עכשיו. הבן זונה ביטל. זה לא קורה לה הרבה, אבל כשזה קורה, היא נסגרת בחדר ומאוננת –  רק כך היא מצליחה להירגע ולהירדם. איך אני יודע שהיא מאוננת? כשההורים לא נמצאים, כמו היום, אני מצמיד את האוזן לדלת ושומעת אותה גומרת, כל אורגזמה שלה היא כמו שיר קטן. כמו אריה של זמרת אופרה.

הפעם החלטתי שלא להישאר מאחורי הצד השני של הדלת. הלילה ההורים לא נמצאים ואני חייב ללכת עד הסוף. מה כבר יכול לקרות? אני ניגש לדלת ומסובב את הידית לאט לאט, מגלה אותה שוכבת בתנוחה עוברית על המיטה. אחרי שהיא מבינה שהיא כבר לא לבד בחדרה, היא מתיישבת ומנגבת את הדמעות שלה.

היא טופחת קלות בכף ידה על המיטה לצידה, מסמנת לי לשבת. הפעם היא לא תוכל לענג את עצמה עד שתירדם. זה לא יספיק. אם החבר הדפוק שלה הגיע לשלב האופרה ונכשל, חמור מזה כבר לא יכול להיות. הפעם היא תזדקק ליותר מאצבעות או הדילדו שלה בכדי להירדם.

"הוא לא שווה את הכאב", אני אומר לה ומבין שאני מצטט בטעות את אחד הזמרים שהיא לא סובלת.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

אבל היא כנראה לא שמעה אותי או העדיפה שלא לשמוע, כי היא חייכה והניחה את קצות אצבעותיה על אבזם החגורה שלי.  קלטתי שהם היו שם כמה שניות ארוכות עוד לפני ששמתי לב אליהן. "אל תוציא מילה", היא אומרת. "אני לא רוצה לשמוע אף מילה. מגיע לי פיצוי".  היא הסירה את החגורה ממני בתנועה חדה, שחררה את כפתור הג'ינס ופתחה את הרוכסן. הזין שלי נעמד עוד לפני שהיא הרטיבה את האצבעות הקטנות והעדינות שלה וסגרה אותם עליו. אחרי שתי דקות  השפתיים שלה עטפו את ראש הזין שלי והלשון דגדגה אותו. אחר כך היא הכניסה את כולו עד הסוף. והזין שלי הוא לא קטן. למעשה הוא גדול מהממוצע ונראה שהיא בלעה אותו בלי מאמץ מיוחד. לא יכולתי להתאפק ותוך שלוש דקות גמרתי בתוך הפה שלה.

"עכשיו תורך". היא אמרה ותחבה את ראשי מחת לשמלתה. היא לא לבשה תחתונים. הכוס שלה היה חלק ונקי. הסנפתי אותו ואז ליקקתי את הדגדגן. היא נאנחה, לא ידעתי אם מתוך כאב על מה שעברה הלילה או מהנאה, אבל המשכתי. היא הייתה רטובה לגמרי, לא הייתי צריך להרטיב את האצבעות לפני שדחפתי אותן לתוך כוס שלה. היה חשוך מתחת לשמלה השחורה שלה אבל יכולתי לראות את קווי המתאר של גופה הקטן והשדוף. היא תשיר היום, תזמר ועוד איך. זה לא נגמר עד שהגברת הרזה שרה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *