דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » איך מגלים בגידה? תלמדו מהסיפור שלי…
איך יודעים שהבעל בוגד

איך מגלים בגידה? תלמדו מהסיפור שלי…

אני נשואה 7 שנים והיום לראשונה הבנתי שבעלי בוגד בי. הסימנים היו שם, אבל אני פשוט לא ידעתי על מה הם מעידים. אפילו לא שמתי לב אליהם. הייתי כל –כך בטוחה באהבה שלנו, הייתי כל-כך בטוחה שטוב לו איתי שנדמה לי שאפילו  שיקרתי לעצמי. אתם יודעים מה, אני חושבת שכל אחת אחרת הייתה שמה לב.

הסימן הראשון הגיע עם מקרה לא שגרתי במיטה. לילה אחד ירדתי לו. אני אוהבת לרדת לבעלי, יש לו זין גדול ואני גם אוהבת לשחק עם הביצים שלו. באותו לילה מצצתי טוב במיוחד כי הייתי במצב רוח טוב בזכות קידום בעבודה. ינקתי את כיפת הזין שלו ולאט לאט ירדתי למטה עד שבלעתי את כל הזין שלו. ליקקתי אותו מבחוץ ומבפנים ופתאום הבנתי שהוא גילח את הביצים. הוא מעולם לא היה מגלח את הביצים, ולי כמובן לא הייתה בעיה עם זה. אבל הייתי צריכה להבין באותו רגע שכנראה שהמאהבת שלו אוהבת את הגברים שלה חלקים.

אשה חמה על הגבר

הסימן השני הגיע כשבוע לאחר מכן. רמי תמיד היה חוזר הביתה חצי מת בימי חמישי. הוא היה נמרח על הספה וצופה בטלוויזיה עד שנרדם.  הפעם הוא חזר עם מצב רוח טוב. הוא ישב ודיבר איתי לפחות שעה. שאל איך עבר יומי ואפילו הבטיח לי שנצא לחופשה, דבר שלרוב הוא היה מתקמצן עליו. איזה תמימה הייתי. באותו רגע לא ידעתי שהוא מפצה על כך שהוא מרגיש אשם אם זה שהוא מזיין אחרת מאחורי הגב שלי.

הסימן השלישי הגיע כאשר הוא התחיל לקום מוקדם מהרגיל לעבודה. אולי אם הוא היה מאחר או מגיע מאוחר בלילה, זה היה ברור יותר, אבל לא. הוא טען שהוא עשה מנוי לחדר כושר. העובדה שהוא לא היה טיפוס של בוקר, לא הדליקה אצלי נורה אדומה. איזו תמימה הייתי. איך לא הבנתי שלפעמים הוא היה נוסע לחפוז לפני עוד ים עבודה במשרד.

הסימן הרביעי הגיע אחרי עוד מציצה. תמיד אחרי שהייתי יורדת לו הוא היה יורד לי. פעם הוא נהג להשקיע. הוא היה מנשק בעדינות את הכוס שלי, מכניס אצבעות פנימה ומלקק ונוגע לסירוגין בדגדגן. הוא ידע כיצד לרגש אותי. הוא ידע על איזה כפתורים בדיוק ללחוץ. פתאום כשהוא נרדם אחרי שירדתי לו ובחר שלא לרדת לי, פשוט הנחתי שהוא עייף. איך זה אמור להיות קשור לכך שהוא בוגד? כבר פחות מעניין אותו לספק את אשתו כי יש לו את המאהבת.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

חולשה של רגע
"חולשה של רגע"

אני חושב שאם לא הייתי במקרה תופסת אותו מתנשק אם אחת הקולגות שלו לעבודה, ככה סתם באמצע היום בבית קפה שחלפתי מולו, לא הייתי מגלה עד היום את הבגידות שלו. אז איך מגלים בגידה אתם כבר יודעים, לפחות מהניסיון שלי, אבל אלה לא הסימנים היחידים. אל תשכחו את הסימנים הקלאסיים: ריח בושם על הבגדים שלו או סערה של מישהי אחרת.  יציאה פתאומית לבילויים עם החברים שלו יותר מהרגיל, טלפונים שהוא עושה בפרטיות, טלפונים בנשים לא מוכרות ועוד.

הייתי חייבת לדעת למה בעלי בוגד בי אז פשוט שאלתי אותו. אתם יודעים מה הוא ענה לי? זאת הייתה חולשה של רגע. "חולשה של רגע? אתה מזיין אותה כבר חצי שנה, איך רגע נמשך חצי שנה?" צעקתי. לא היה לו מה לומר. הרגשתי מטומטמת, אבל הינה, תלמדו מהניסיון שלי.

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *