דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » כך התמכרנו לעולם הזה שנקרא בוגדים בוגדות
בוגדים בוגדות

כך התמכרנו לעולם הזה שנקרא בוגדים בוגדות

לא תאמינו על איזה מקרה נדיר נפלנו. תפסנו האחד את השנייה, בבית שלנו, בוגדים בדיוק באותו זמן. אני ודוד בעלי גרים בוילה לא קטנה. יש לנו כמה חדרי שינה שמיועדים לאורחים. אני מתה על דוד, אבל זין אחד מעולם לא הספיק לי. הייתי בוגדת בו בבקרים. חוזרת ב 11:00 אם ערן, אחד העובדים שלי הביתה ומבלה אתו עד 14:00. זה באמת היה מצחיק כשזה קרה לפני חצי שנה. גניחות נשמעו ברחבי הבית. בהתחלה חשבתי שזה ההד שלי, ואז הבנתי שזה בא מאחד מחדרי השינה. אני וערן הלכנו לשם ערומים וגילינו את דוד בדוגי סטייל עם השותפה שלו לעסק. פרצנו כולנו בצחוק.

מאז אני ודוד החלטנו שעדיף לנו לחיות בנישואים פתוחים. אבל היה לי חשש. כדי שלא נתפתה לעזוב האחד את השנייה, עלינו למזער את הסיכון. נכנסו לעולם הזה של בוגדים בוגדות בהסכמה מלאה שנעשה את זה רק עם אנשים שגם הם נשואים כלי למזער את הסיכון או ליתר דיוק את הפיתוי להתאהב במישהו אחר ולפרק את החבילה.

אני הייתי הראשונה לבגוד
אני הייתי הראשונה לבגוד

אני הייתי הראשונה לבגוד. דוד פינה לי את הבית ביום שישי בערב והלך עם החברים שלו לשתות בירה בנמל. ב 19:00 נשמעו דפיקות על הדלת. קראו לו אמיל, הוא היה בחור חסון בגובה 1.90, אבל יחד עם זאת, היו לו אצבעות עדינות בדיוק כמו שאני אוהבת. הן החליקו במורד השמלה שלי, נוגעות ולא נוגעות בתחתונים.

תוך כמה שניות כבר הייתי רטובה. הוא הפשיט אותי. הוא נשק לצווארי, לכתפי ואז  לתחת שלי. אחר כך הלשון שלו נעה דרך הירך הפנימית עד שהגיע לכף הרגל. הוא מצץ את הבוהן שלי כאילו ידע שזה מה שאני אוהבת. משהו מדליק אותי בגבר שמוכן להכניס רגל של אישה לפה. לא יודעת למה. אחר כך הוא קיפל את רגליי זו על זו וחדר אלי מהצד. היה לו זין גדול וזה כאב לי בהתחלה, אבל תוך כמה דקות הכוס שלי התרגל לגודל שלו. הוא נכנס ויצא ממני תוך כדי שאני מעבירה את האצבעות שלי על קוביות הבטן שלו. ומה אתם יודעים, זאת הייתה הפעם הראשונה בחיים שלי שגמרתי מחדירה.

בחורה צעירהביום שישי שלאחר מכן, היה זה תורו של דוד. ביקשתי ממנו שיספר לי הכל בפירוט. הם עשו את זה אצלה בדירה. היא הייתה בת 19. הוא תיאר את טעם העור שלה כמשהו בין חלב לדבש. היה לה חזה בינוני בדיוק כמו שהוא אוהב והוא צלל בין השדיים שלה במשך דקות ארוכות, אבל יותר מכל הוא אהב את התחת שלה. הוא היה חלק כמו משי. הוא רכבה אליו כשישבנה מופנה אליו.

עולה ויורדת בתנועות איטיות תוך כדי שהיא מציצה דרך הכתף. הוא ראה איך הכוס שלה נפתח ונסגר על הזין שלו ואז הוא חיבק אותה. "חזק יותר!" היא ביקשה ממנו והוא הגביר את הקצב. שניהם התנשפו. זעתם התערבבה האחת בשנייה והלבבות שלהם דפקו חזק. הוא הפך אותה על גבה, הוציא את הזין שלו ושפשף אותו על התחת שלה כשני אצבעות חודרות לכוס שלה. באור החדר עורה נראה זהוב ורגע לפני שגמר הוא הכניס פעם אחרונה את הזין שלו לכוס שלה ואני לא יודע עד כמה להאמין לו, אבל הוא הרגיש כאילו הוא גמר פעמיים  בפעם אחת.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

מאז שנכנסו לעולם הזה של בוגדים בוגדות, לא ממש הצלחנו לצאת ממנו, אבל בכל זאת נשארנו האחד עם השנייה. הוא המשיך במשך שנה עם זהובת העור עד שהיא נתפסה ע"י בעלה. ואני החלפתי את הנשואים שלי פעם בחודש.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *