דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » תמיד רציתי רומן עם גבר נשוי…
אני הייתי הראשונה לבגוד

תמיד רציתי רומן עם גבר נשוי…

באוניברסיטה לא הצלחתי להימנע מזה. בהתחלה ניסיתי להתגבר על הדחף, אך כבר לקראת סוף סמסטר א בשנה א נכנעתי לו. הייתי יושבת בשיעורים של המרצה שלי למבוא לתקשורת המונים, ומפשיטה אותו במבטי. האמת היא שהוא לא היה חתיך במיוחד, מה שמשך אותי בו הייתה עובדה אחת פשוטה –  הוא היה נשוי. מגרה אותואשתו הייתה מרצה לאמנות ולפעמים הם היו מלמדים האחד אחרי השנייה באותה כיתה. דמיינתי את עצמי איך הם רבים אחרי שהיא מגלה שהוא שכב איתי. הניסיונות שלי לפתות אותו נכשלו. הוא היה נאמן. נאמן מאוד. אחרי שניסיתי למצוא חן גם בעיניי המרצה לכלכלה, וגם הוא התברר כסופר נאמן, עברתי לאתר אשלי מדיסון –  לשם אנשים גולשים מראש כדי לבגוד.

ארז תיאר את עצמו באתר כמת'יו מקונוהי הישראלי. שאלתי אותו בהודעה אם זה המת'יו של תקופת "מועדון הלקוחות של דאלס" או לפני. כי אם זה של אותה תקופה, אז הוא ממש רזה ואני לא סובלת שחיפים. הוא היה לפני.  הוא היה הרבה לפני והוא לא שיקר. היה לו שיער בלונדיני ארוך שירד עד כתפיו, שרירי חזה גדולים וקוביות בבטן. הוא היה נשוי במשך 10 שנים, וכמוני הוא בוגד בעיקר כדי ליהנות מהריגוש. קבענו אצלו בדירה בזמן שאשתו יצאה לקנות לעצמה בגדים. העובדה שהיא הייתה יכולה לחזור בכל רגע גרמה לנו להזיע מהתרגשות עוד לפני שהתפשטנו.

הוא זרק אותי על המיטה ופתח לאט לאט את כפתורי החולצה שלי. הוא חייך שראה את גודל החזה שלי. מצטערת, הוא לא אמתי, אבל לא נראה לי שזה עניין אותו. הוא קבר את ראשי בין שדיי. שלחתי את היד שלי ופתחתי את הרוכסן שלו. הזין שלו לא היה מפלצתי אבל בהחלט לא צנוע. הוא הלך ותפתח בתוך היד שלי. עכשיו הלשון של ארז עשתה סיבובים סביב הפטמה הימנית שלי ואחר כך השמאלית. התיישבתי והורדתי ממנו את המכנסיים, ואחר כך את החולצה והתחתונים. הוא הפשיט אותי כהרף עין.

דפיקות נשממו בדלת. דפיקות חזקות, אבל זאת לא הייתה אשתו, אלא  אני. נשענתי אל דלת הכניסה של חדר השינה שלו כשהוא חודר אלי מאחורה. הטבעת על האצבע שלי עשתה את הדפיקות הקטנות האלה. הוא הנמיך את הקצב כי הוא עמד לגמור. הלחיים של התחת שלי לא היו פחות סמוקות מפני. אחרי שגמר, שכבתי עליו ופרעתי את שערו. רבע שעה לאחר מכן הוא ביקש ממני להתיישב על הפרצוף שלו. הרגשתי כאילו אני על גג עולם. הוא ידע בדיוק איך אני אוהבת את זה ומה הקצב שהכי מתאים לי. זה היה נדמה שבמצבים כאלה, הוא ידע שאני אוהבת סחור סחור ולא ישר ולנקודה.

הכוס שלי היה מגולח בדיוק למטרה זו. ולא, זה לא הרגיש לי כמו להיות ילדה קטנה בת שש. תאמינו לי, אם תעשו את זה תקבלו השקעה הרבה יותר גדולה מהגברים שלכם. עכשיו הלשון שלו הייתה עמוק בפנים, עושה סיבובית בפנים ואחר כך בחוץ. אחרי חמש דקות כאלה, היא החלה לעשות סיבובים על הדגן.

החלון היה פתוח.

ראיתי אישה מתקרבת.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

"בת זונה!" צעקה האישה "בן זונה!" הוסיפה ואז : "בני זונות!".

הלב שלי הלם בחוזקה ובדיוק כששמעתי אותה דופקת על הדלת בעצבנות –  גמרתי ואפשרתי לעצמי לצנוח עליו.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *