זוג נהנה בחדר לפי שעה
"כן, אנחנו בדיוק מגדלים ירקות..."

אני רוצה לבגוד בבעלי

אחרי 5 שנות נישואין הבנתי שהגבר שאני מתעוררת כל בוקר לידו במיטה הוא לא אותו הגבר שהתחתנתי אתו. הוא העלה 20 קילו כי הפסיק לעשות ספורט, הוא בקושי נמצא בבית ואנחנו כמעט שלא מדברים, אז על תאשימו אותי אם אני רוצה לבגוד בבעלי. כבר ניסיתי הכל, אבל הוא ממשיך לקחת אותי כמובן מאיליו.

בשלב הזה הייתי מצפה ממנו שנתחיל לחקור מחדש את חיי המין שלנו. אבל הדבר היחיד החדש שהוא גילה זה כמה חזק הוא יכול לנחור אחרי תנוחה מסיונרית. האמת, לא זוכרת מתי גמרתי בפעם האחרונה. אז זהו, החלטתי לבגוד בו כי כמה זמן אפשר לסבול.

שחר, מי שמנהל את הצוות המקביל אלי במשרד, מפלרטט איתי זמן רב. עד היום התעלמתי ממנו באלגנטיות. לא עוד. אתמול זה קרה. התלבשתי יפה מהרגיל ובאתי למשרד עם מצב רוח טוב. כששחר ראה אותי, הוא קפא במקום ואמר:

"וואווו –  את נראית מעולה בשמלה הזאת!"

"תודה," חייכתי. שחר היה מופתע מכך שהגבתי כי בדרך כלל הייתי מעבירה נושא לאחר שהייתי שומעת את המחמאות שלו על המראה שלי.

"בא לך לצאת לאיזה קפה בסוף היום?" שאלתי.

בהתחלה הוא חשב שאני צוחקת עליו, אבל די מהר הוא הבין שאני רצינית לגמרי. כשישבנו בבית הקפה, הורדתי את טבעת הנישואין מהאצבע בצורה די הפגנתית. "אני ודני לא נחזיק מעמד יותר מידי זמן," אמרתי לו. " מבחינתי זה גמור. בא לי לבלות היום קצת. מה דעתך?"

נסענו אליו לדירה. הוא אמר שאשתו מתחילה עכשיו משמרת לילה בבית החולים אז יש לנו זמן.

מזמוזיםהוא הפשיט אותי לאט, נהנה לראות איך כל חלק וחלק בגופי נחשף בהדרגה. הוא שיחרר את החזיה שלי ונתן לרצועות להתנתק ממני כשהוא מחזיק את שדי בכפות ידיו. ואז החזייה צנחה על הרצפה. הוא נישק את צווארי ולאט לאט ירד עם לשונו מטה.

היא נגעה ולא נגעה בפטמת השד השמאלית שלי, אחר כך בימנית ואז הוא מצץ אותה בעדינות. שחררתי את החגורה שלו, באותה האיטיות שהוא הסיר את החזיה שלו ממני. מכנסיו נפלו. הזין שלו בלט מתוך תחתוני הבוקסר שלו והוא היה ענקי. הכנסתי את היד לתחתוניו בלי להסיר אותן ולפתטי אותו.

עכשיו הוא החל להסיר את החצאית שלי. כשהוא הגיע לתחתונים, הוא הסיר אותן באלכסון. הכוס שלי היה נקי ומגולח והוא חייך כשהבין זאת. הייתי רטובה לגמרי, אבל הוא הרטיב בכל זאת 2 אצבעות והחדיר אותן עמוק ובתנועות סיבוביות. כשהוא עשה את זה, צמרמורת טיפסה מתוך האגן שלי, עלתה בעמוד השדרה והתפוצצה בתוך ראשי.

הוא שלף את הזין הענק שלו מתוך התחתונים. הוא הרים אחת מרגליי באוויר כאשר השנייה נשארת על המיטה וחדר אלי באיטיות. לא הייתי צריכה לעסות את הדגדגן שלי כדי לנסות להגיע לאורגזמה כמו שהייתי עושה עם בעלי. עם זין כמו שלו, גמרת פעמיים לפני שהוא גמר בפעם הראשונה. ואחרי שגמר הוא לא הפסיק, היה לו תאבון מיני לא רק לספק את עצמו אלה אולי אפילו אותי יותר מאשר את עצמו. הוא ביקש ממני לשבת על הפרצוף שלו ומה שהזין שלו עשה, הלשון שלו עשתה לא פחות טוב ממנו.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

כשהתלבשתי לא הפסקתי לחייך והדבר האחרון שרציתי לעשות עכשיו הוא לחזור לאלי, לאותה התנוחה המסיונרית, לאותו הסקס היבש שנגמר בנחירות. זה לא רק שאני רוצה לבגוד בבעלי שוב, אני צריכה את זה יותר מאשר רוצה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

תגובה אחת

  1. haimnoex@walla.co.il'

    אהבתי את הרעיון וגם את הספור. (הייתי שמח לחלוק איתך את העניין). אבל הייתי שמח לו היתה הרחבה בתיאור המעשים. תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *