דף הבית » טיפים לגברים » 6 משפטים שירטיטו אותה ויחליפו את המשחק המקדים
בחורה לאחר סקס

6 משפטים שירטיטו אותה ויחליפו את המשחק המקדים

זה שנשים אוהבות עם האוזניים וגברים עם העיניים, זו עובדה ידועה אבל הסירוס הפמיניסטי גורם משום מה לחלק מהגברים להפוך לאילמים כשהם עומדים מול אישה. אם רק הייתם יודעים מה צירוף נכון של  כמה מילים יכול לעשות לה, הייתם משקיעים הרבה יותר בשיעורי ההבעה שבעל פה או מייד נרשמים לקורס דוברות. החדשות הטובות הן שלא צריך להיות משורר כדי לעשות את זה לאישה עם משפט בודד אחד. אז גבר, קח את עצמך בידיים, גייס קצת תעוזה וחוצפה וצא למשימת כיבוש הכי קלה שהייתה לך, כיבוש באמצעות משפט אחד!

"זקוק לך כאן ועכשיו"

המשפט שבהנחה והיא מעוניינת בך, יגרום לה לעזוב הכול ולבוא אליך מייד לכל מקום בו אתה נמצא, כי מה נשים הכי אוהבות? את ההרגשה שמישהו זקוק להן! זוהי שליחות חייהן אז תן להן אותה, אל תחסוך, אל תהיה קמצן, תזדקק להן והן יבואו, מבטיחים לך! תחושת השליחות תמלא את הלב שלה והיא תבוא ותתמסר לך.

"פנטזתי עלייך כל היום בעבודה"

משפט שיפתיע אולי בנועזות שלו אבל מכיוון שהוא מחמאה גדולה מאין כמוה, הוא יפעל בתור שמן סיכה טבעי לאגו שלה. הכי חשוב זה לא לפרט מעבר לכך ולא לתאר את הפנטזיה, כי תיאורים לא יעשו לה את זה. לעומת זאת הידיעה שחשבת עליה כל היום, תגרום לה להיפתח ולהישאר פרוסה לפניך כמו עוגה חמימה שיצא זה עתה מתנור האפייה.

"רוצה אותך צמודה אליי"

קצת בסגנון של ציווי אבל זה בדיוק  סוג הציוויים שנשים לא יכולות לעמוד בהם. אל חשש, היא לא תחשוב שאתה כופה עליה את עצמך, תגיד לה את זה ברכות ועשית את כל העבודה, כי שלחת בכל איבריה רטט של ציפייה. הידיעה שרוצים אותה תספק את המזון למוח הנשי שחולם שיכבשו אותה והשילוב המאופק של "צמודה אליי" יגרום לכל המחסומים שלה לקרוס ולרצות להתמסר לך.

"את כל כך סקסית שאני לא יכול לעמוד בפנייך"

פניה ישירה ומפורשת יכולה להפחיד את אלו שהביטחון העצמי שלהם עדיין נמצא בתהליך ההבשלה אבל תאמינו לנו, זו הדרך הכי בטוחה לגרום לבחורה להיות סמוקה ואחרי זה גם רטובה. נשים חולות על מחמאות במיוחד אם הן נאמרות בצורה כל כך ישירה. זה יפתיע אותה, ישאיר אותה עם פה פעור ויהפוך אותה לצמר גפן רטוב בידיים שלך, לך רק יישאר לעשות בה כרצונך.

"אף אחת לא עשתה לי את זה כמו שאת עושה"

נשים כידוע, אוהבות לעשות השוואות והן עושות את זה כל הזמן. "התחת של מי גדול יותר, שלי או שלה?", "החזה של מי יפה יותר שלי או של האקסית שלך?", "אהבת פעם מישהי כמו שאתה אוהב אותי?", "הייתה לך פעם מישהי יותר יפה ממני?" אתה בוודאי מכיר את התחקירים האלה. המשפט הזה יכול להציל אותך בכל שאלת השוואה וגם לחמם את האווירה הצוננת כשצריך להפעיל את כל התושייה הגברית כדי לקדם אותה לעבר המיטה הקרה והבודדה שלך.

"הסתובבי ותיצמדי אל הקיר"

כן כן, בדיוק מה שאתה רואה מול העיניים שלך. משפט שאף גבר לא מעיז לומר למרות שכל אישה תתחרמן ממנו תוך שנייה, אז לא חבל? לא מאמין לנו? קרא קצת ספרות ארוטית (גם זה יכול לעזור), אין לך כוח? צפה בפרק של  הסדרה "סקס והעיר הגדולה" שבו עורכת הדין הג'ינג'ית מאבדת עשתונות ומרטיבה בכל פעם שהמחזר שלה מצווה עליה מה לעשות כשהיא צמודה לקיר והוא מולה. סמוך עלינו, אין אישה שלא מתחרמנת מתחושה של אובדן שליטה או מידיעה שיש לידה גבר גבר במיטה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

האם הגיטרה תמצא עבורך זוגיות?

זוגיות ללא ספק הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בחיי האדם אשר מטריד מיליוני גברים ונשים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *