נהנים במיטה

איך לבגוד בלי להיתפס?

בעוד כחודש, אני ודנה נחגוג את יום הנישואין ה 20 שלנו. אתם יודעים מה הוא הסוד האושר לשני עשורים מוצלחים כאלה? לדעת איך לבגוד בלי להיתפס.

האמת, אולי דנה בוגדת בי, זה לא ממה משנה לי, כל עוד אני לא מודע לכך וכל עוד אני מצליח לזיין מהצד לפחות פעם בחודשיים מבלי שהיא שמה לב. רק כך אני מסוגל לשרוד בחיי הנישואים האלה. תבינו, אני לא מנסה להילחם בטבע שלי, טיפוס מונוגמי אני לא, אבל משפחה תמיד רציתי להקים, אז כן, אני בעל בוגד, אם להשתמש במונח הטכני הזה. בוגד פיזית, אבל הלב שלי מעולם לא בגד באשתי.

אגב, אני איש מכירות בחברה הייטק די ידועה. אתמול נפגשתי עם לקוחה פוטנציאלית בבית קפה ב 12 בצהרים. ידעתי שהיא נפגשת איתי סתם כדי לדלות מידע ושאין סיכוי להפוך אותה ללקוחה משלמת. היא זיינה לי את השכל. בשלב מסוים גיליתי שאם אני לא אעשה אחוזים מסגירת הלקוחה, לפחות אני יכול להשיג זיון באמצע היום. אז אם אי פעם תהיתם מה הטיימינג הטוב ביותר לזיין מהצד מבלי להיתפס, אז זהו באמצע יום עבודה.

גבר ואשה במטבח
בפגישה "עסקית"…

שלי, הלקוחה הפוטנציאלית, דיברה יותר ממני. חייכתי הרבה, הנהנתי לחיוב והזרמתי את השיחה לנושאים אישיים. תוך פחות מעשר דקות השיחה הפכה לדייט ואנחנו החזקנו ידיים כמו שני ילדים בני 16.

"אליי או אלייך?" שאלתי.

"אני גרה פה ממש מעבר לרחוב," היא אמרה.

כשעלינו בחדר המדרגות, נזכרתי שלא הורדתי את טבעת הנישואין וקיוויתי שאולי בכל זאת היא לא שמה לב.

יין לא היה לה, אז הדלקנו ג'וינט. ואחרי חמש דקות היא התיישבה עלי, כששדיים שלה נשפכות מחולצת הכפתורים הלבנה שלה ומלטפות את פני. השפתיים החיצוניות של הכוס שלה החליקו על הזין שלי. מצצתי את הפטמה הגדולה של השד השמאלי שלה. היא  ליטפה את ראשי וגנחה. היא תפסה את הזין שלי בכף ידה והחדירה אותו מתחת לחצאית השחורה אל תוך הכוס הרטוב שלה. פני נקברו בתוך שדיה בזמן שהיא עלתה וירדה.

אני חייב לומר שסקס עם בגדים לפעמים עושה לי את זה יותר מסקס רגיל. אחת מהשדיים שלה חזר להסתתר מתחת לחולצת הכפתורים הלבנה שלה כאשר השד השני נשאר בחוץ. היא החלה לפתוח את חולצתה ומיד עצרתי אותה. קמתי.

רגליה עוטפות את מותניי, הנחתי אותה בעדינות על השולחן וסובבתי אותה על ביטנה. רגליה התקפלו והתרוממו בין גופי. תפסתי אותה מעט מתחת למרפקים ומשכתי אותה לאחור כאילו אני מחזיק הגה של מטוס. חדרתי אליה בתנועות איטיות. על הקיר מולנו היו תלויות תמונות של שלושת הבנות שלה כאשר בעלה מחבק אותן והבנתי שגם היא לא בדיוק מסוגלת להישאר נאמנה לבעלה.

היא גמרה שתי דקות לפניי. אחרי שגמרתי היא קמה, זרקה את החצאית שלה על הרצפה והורידה את החולצה הלבנה.

"בוא," היא אמרה ומשכה אותי אחריה למקלחת.

סיבנתי את גבה בעדינות. עולה מהגב התחתון, ממשיך לעליון ואז עובר גם על שדיה.  היא טפטפה ג'ל רחצה על כף היד שלה, ירדה על בירכיה ותפסה את הזין שלי. היא החלה לשפשף אותו בתנועות מהירות.

"אני רוצה שתגמור כמה שיותר מהר," היא אמרה והגבירה את הקצב, תגמור ישר לתוך הפה שלי, היא אמר והוציאה את הלשון. היא שפשפה בצורה כל-כך מהירה עד שאיבדתי שיווי משקל ונשענתי על הקיר. אם זאת הייתה הפעם הראשונה שלי להיום, יש מצב שהייתי גומר אחרי דקה, אבל מכיוון שזאת הייתה הפעם השנייה הצלחתי לדחות את הגמירה, אבל היא רצה אותה כמה שיותר מהר.

"תגיד לי רגע לפני שאתה גומר". היא אמרה.

בדרך כלל כשמישהי מבקשת לעדכן אותה לפני שאני גומר, זה כדי להימנע ממטח הזרע, אבל אצלה זה היה להפך. היא רצתה לקבל הכל.

"עוד רגע זה בא…." אמרתי.

כדי לזרז אתה הגמירה, היא הרטיבה את הזין שלי בזרם מים חזק וחם והכניסה אותו לפה. לא גמרתי ככה שנים.

היא בלעה כל טיפה.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

גם אתם בוגדים? הנה אתר שיעזור לכם לעשות את זה יותר טוב.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *