דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » אמרתי לעצמי שאני אעשה זאת רק פעם אחת. שאלוהים יסלח לי…
אשה חרדית בסיפור אישי

אמרתי לעצמי שאני אעשה זאת רק פעם אחת. שאלוהים יסלח לי…

אמרתי לעצמי שאני אעשה זאת רק פעם אחת. אלוקים ישמור.  אני מרגישה כל-כך רע, אבל אם לא אטהר את השד הזה שנכנס לתוכי, הוא יטרוף אותי מבפנים. בעלי הוא צדיק. תמיד הולך בדרך הישר, אבל לצערי הוא לקה במחלה שלקחה ממנו את אונו לגמרי. לא אפרט עליה, אבל כבר שלוש שנים שאנו לא מקיימים יחסי אישות ועכשיו אזור חלצי בוער. אני עוצמת עיניים וכל מה שאני רואה הוא איברי מין זכריים. יש לנו 10 ילדים בבית ולכן אין רגע של פרטיות ברמה כזאת שאני לא יכולה לגעת בעצמי כדי להירגע.

סיפרתי על כך לרות, חברתי הטובה שהייתה פעם חילונית גמורה בעולם החומרי. היא אמרה לי שכדי למנוע את פירוק המשפחה מוטב לעשות חטא אבל לפחות כך אוכל להחזיק מעמד עוד כמה שנים במקום לפרק את משפחתי. היא אמרה לי שעכשיו ניתן לעשות זאת בקלות ובסודיות מוחלטת דרך אתר "אשלי מדיסון".

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

אשלי מדיסון
אתר אשלי מדיסון. גן עדן לבוגדים. להרשמה ליחצו על התמונה

לאחר מסע שכנועים ארוך, הבנתי שיש טעם בדבריה. אני מקווה שאלוקים יסלח לי, אבל זה לטובת המשפחה. נכון, אני חלשה, ולא מצליחה להשתלט על השד שבתוכי, אבל אין כרגע דרך אחרת.

מכיוון  שלא השתמשתי מעולם באינטרנט, ביקשתי מרות שתארגן את המפגש. היא פתחה לי כרטיס באתר "אשלי מדיסון". התעקשתי שזה יהיה חילוני גמור שאין לו קשר לדת, כך שלא אגרור מישהו נוסף לחטא. לאחר 3 ימים רות נתנה לי פתק עם כתובת ושעת התייצבות. נסעתי במונית בערב יום שני, כאשר בעלי היה מחוץ לעיר לרגל עסקיו, והגעתי לרמת גן.
לאיש קראו נדב והוא גר בקומה האחרונה במגדל בן 21 קומות. אלוקים ישמור! הלב שלי דפק בדרך למעלה. לא ידעתי אם זה היה מרוב בושה או התרגשות, אבל הוא דפק בחוזקה. הקשתי על הדלת כל-כך חלש שאפילו אני לא שמעתי את הנקישות. הפה שלי היה יבש לגמרי. לבסוף צלצלתי בפעמון והוא פתח את הדלת. נדב היה גבר נאה וגבוה. הוא הבין לליבי והתייחס אלי בעדינות.

כוס ייןהוא מזג לי כוס יין מלאה. לאחר ששתיתי שני שליש ממנה, והתחלתי להרגיש מסוחררת והוא ליווה אותי למיטה. נשכבתי על הגב. הוא הוריד את החצאית שלי בעדינות ואחר כך את הגרביים הארוכות. את הסוודר הוא השאיר.

הוא ליטף את פני ואמר לי שלא אדאג. כשהתחתונים שלי ירדו, נזכרתי שלא גילחתי שם למטה כבר זמן רב, אבל נראה היה שזה לא הפריע לו. נדב התפשט. ראיתי אין עבר המין הגדול שלו מגיע ממצב רפוי לזקפה מלאה. הוא שם את הקונדום ואני לא הצלחתי להוריד את עיניי ממנו. שרירי החזה והבטן שלו בלטו. עכשיו הוא היה מעלי והרים את רגליי.

השם ישמור. קול פנימי צעק בתוכי. השם ישמור!

איבר המין שלו חדר לתוכי בעדינות ואני הרגשתי ניצוצות מתפוצצים מאחורי עיניי. הוא נע לאט קדימה ואחורה תוך כדי שהוא מנשק את צווארי ברכות. לא הבנתי למה הוא לא הוריד את הסוודר והחזיה שלי, אז עשיתי זאת בעצמי. לא רציתי שהריח שלו ידבק בהם.

"רוחמה, יש לך גוף  מדהים!" הוא לחש, קבר את פניו בין שדיי ואז הגביר את הקצב. הניצוצות חזרו להתפוצץ ובלי ששמתי לב גניחות קטנות פרצו מגרוני בלי אישורי. הוא חיכה שאגמור ורק אחר כך גמר בעצמו. זה היה אל –  אוי כמה פעמים אמרתי את שם השם לשווא היום. זה היה חסד שעשיתי עם עצמי. נחנו שם רבע שעה לאחר שגמרנו ואז הוא שאל אותי אם  אוכל לעשות לו טובה. אם אוכל להגשים לו פנטזיה ובתמורה הוא יעשה את כל מה שאבקש.

הסכמתי כי ידעתי שלא משנה מה כבר אעשה היום –  החטא כבר בוצע.

הוא ביקש ממני ללבוש הכל בחזרה חוץ מהחזיה והסוודר. הוא ביקש שאפילו אלבש את החולצה אבל אשאיר את הכפתורים פתוחים.

"יש לך ציצים מדהימים!" הוא אמר והחדיר את איבר המין שלו בינהם. פתחתי את הפה והוא הכניס אותו לשם. וכך איבר המין שלו השתפשף בין שדי והחליק מידי פעם לתוך פי. הוא אמר שהגשמתי לו את הפנטזיה המינית הכי גדלה שלו; לעשות זאת כך עם אישה יראת שמיים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

2 תגובות

  1. aharon010@walla.co.il'

    הייתי מת להיות במקומו

  2. omarabujaber65@gmail.c0m'

    אני מוכן ליישם תענוג לזאת החסר לה או זאת המבוגרת שלא יודעת שהיא מבוקשת הרבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *