דף הבית » טיפים לגברים » 5 תכונות אופי גבריות שיעשו אותה "חמה" עליך
אשה חמה על הגבר

5 תכונות אופי גבריות שיעשו אותה "חמה" עליך

הן מחפשות את האביר על הסוס הלבן וזה מעצבן אותך נכון? כי למי יש היום כוח למשחקי החיזורים אבל מה לעשות אם אתה התקדמת לערוץ הדיגיטלי והגברת עדיין תקועה בימי הביניים? העניין הוא שלא הסוס הלבן ולא הגלימה לא יהפכו אותך לאביר וגם לא הגינונים המיושנים של ג'נטלמן. לא זה שתשלם את החשבון בכל יציאה ולא זה שתפתח לה את הדלת של הרכב לא יהפכו אותך לנסיך הזה מהאגדות שהיא מחפשת. תכונות גבריות לעומת זאת, כן יעשו את העבודה ואם תפגין אותן בזמן הנכון, אם רק תשלוף את הנשק הגברי ברגע המתאים, היא תהיה שלך לנצח (וגם לוהטת כמו אש במיוחד בשבילך!).

אומץ וחוצפה

גבר, אהיה אמיץ! אומץ זו התכונה הכי מרגשת בעיניי אישה, אז תהיה אמיץ וחזק וגם אם אתה לא באמת כזה, אל תגלה לה. גם החוצפה יכולה להחמיא לך, העיקר שיהיה לחוצפה הזו סטייל מסוקס של גבר גבר ולא של ערס ערס.

לארג'יות ותעוזה

אין הכוונה כאן לומר שאתה חייב להיות שוגר דדי כדי לכבוש אותה אבל הפגנת לארג'יות בהחלט יכולה לסייע לך לגרום לה להשתרך אחריך.  לא, היא לא תחשוב שאתה פראייר, אלא תראה בך את רוחב הלב שהיא מחפשת כדי למסור את ליבה (ואת שאר איבריה שמעניינים אותך). תעוזה היא להעיז לעשות ולא לחשוש ממה שיגידו. תעוזה היא לא לשאול "מה את רוצה לעשות מאמי", אלא להציע לעשות דברים שבא לך. תעוזה היא לדעת להחליט בשבילה בלי שהיא תרגיש שאתה משתלט עליה. תעוזה היא… בקיצור הבנת, תעוזה היא להיות גבר גבר.

יכולת לקבל החלטות ולהוביל

אין דבר פתטי יותר מגבר לא החלטי שחייבים לגרור אותו כי לבד הוא לא יזוז ממקום הנוח שלו ולא יגיע לשום יעד. תעמוד על שלך גבר! אל חשש, זה רק יגרום לה לרכוש לך כבוד ולראות בך גבר אמיתי ואולי אפילו אביר ללא הסוס הלבן. הפגן בפניה את היכולת שלך להוביל, תראה לה איך אתה יוזם ומיישם את היוזמה ואיך כולם משתרכים אחריך, אנחנו מבטיחים לך שהיא מייד תזיל ריר וגם כן תלך שבי אחריך.

שליטה עצמית ויכולת להתפרק כמו ילד

נכון שזה יכול לבלבל בדיוק כמו לעשות שתי פעולות בו זמנית, אז אנחנו נסביר בצורה הכי פשוטה: אם מישהו נכנס בך מאחור על הכביש והיא איתך ברכב, הפגן איפוק ותהיה הכי הגיוני ורגוע. אם באמצע הסרט אתה מרגיש שהיא מזילה דמעה, מייד שתף פעולה. אין צורך לזייף לשם כך דמעות, רק תפגין שהסרט מרגש גם אותך. חבק אותה בחזרה ותגיד, "נכון שזה מרגש מאמי?" וזה יספיק כדי שהיא תדע שיש בך צד רגיש וכדי שהיא תחשוב שהוא נפתח ונגלה רק בפניה (וזה הרי אחד הדברים המחרמנים ביותר כל בחורה, לדעת שיש בך רכות שמיועדת רק עבורה).

חוש הומור (נטול בדיחות מיניות)

תהיה מצחיק אבל לא גס, תהיה זורם אבל לא נדחף, תהיה מבין עניין אבל לא אחד שמשחק אותה יודע הכול ובקיצור, הפגן חוש הומור מלא בביטחון ונטול גסויות סקסיסטיות והיא שלך לנצח. אחת הדרישות של כל אישה שעורכת רשימת מכולת של התכונות הגבריות שהיא מחפשת בגבר החלומות שלה, היא שהגבר שלה יצחיק אותה. אז תפגין חוש הומור ומיד תקבל חופן נקודות זכות שיהפכו אותך בעיניה לגבר גבר וירטיבו לה את הנשמה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *