טיפים למציאת בייביסיטר

רשמים מאשלי מדיסון

אני הייתי בין הראשונות שנרשמה לאתר. הייתי נורא סקרנית לראות סביב מה כל המהומה, והאמת היא שגם הייתי קצת מיואשת מהחיים ולא היה איכפת לי שבעלי יראה. מה הבעיה? שיקנא קצת. ההרשמה לנשים באתר היא בחינם, וזה בהחלט בונוס רציני. ההרשמה קלה מאוד וכל הממשק מאוד מזכיר את פייסבוק או רשתות חברתיות אחרות.

כמובן שתוך מספר דקות קיבלתי כבר כמה וכמה הודעות מגברים, ואחד מהם דווקא מצא חן בעיני. צ'וטטנו קצת באמצעות המערכת של האתר, אבל כשהוא רצה שנתקדם לטלפון או לאימייל, סרבתי. הלכתי לישון, וחשבתי טוב טוב על מה שעשיתי. הסתכלתי על בעלי היקר שוכב לצידי. ישן, תמים, מקסים, רגוע. אבל גם קצת משעמם, ולא מיני בצורה שאני ממש אוהבת.

אשלי מדיסון חוות דעת

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

חיי הנישואין שלנו דיי מוצלחים. אנחנו באמת אוהבים אחד את השניה, יש לנו הרבה חברים, ילדים חמודים, ועבודות לא רעות בכלל. הבעיה היא שזה קצת משעמם אותי. חסר לי אותו רגש, פרץ התרגשות יותר נכון, אשר היה קיים בחיים שלי בשנים הראשונות לנישואין.

למחרת חזרתי לאשלי מדיסון, ושוחחתי עם אותו בחור. גיליתי כמה שזה קל להגיע ישר ולעניין באתר הזה, משום שהאמת היא שבכלל לא עניין אותי מה קורה לאותו בחור בחיים. גם לו לא היה איכפת יותר מדי מהחיים הפרטיים שלי, ושנינו רצינו רק דבר אחד. קבענו להיפגש במקום דיסקרטי, ומפה לשם חזרתי הביתה עם חיוך מתוח בין שתי האוזניים, כמו ילדה קטנה שקיבלה מתנה יום הולדת אדירה.

 

באותו ערב היה לי סקס נהדר עם בעלי. קצת חשש בהתחלה שהוא ידע, שהוא יריח, שהוא ישמע… אבל הכל עבר בשלום וכל כך בכיף, עד שגם אני כמעט שכחתי. אחר כך, כשהוא שוב נרדם, הסתכלתי עליו. הוא היה נראה עדיין יפיוף כזה, תמים, חמוד, רגוע. אבל הפעם הרגשתי שזה ממש מספיק לי. מה עוד אני צריכה בחיים?

חוות דעת שלי על אשלי מדיסון? למי שבעניין של סקס זמין כאן עכשיו – אתר מצוין. באופן אישי, לא יכולתי להמשיך עם זה. לבחור מאשלי מדיסון כבר לא עניתי. הספיקה לי הפעם הראשונה, ויכול מאוד להיות שזו תהיה גם הפעם האחרונה. החוויה שלי היתה חד פעמית, אבל עוצמתית כל כך וחיובית כל כך, כמו עשר פעמים אחרות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *