דף הבית » טיפים לגברים » 4 סודות לפיצוח של מצב הרוח
זוגיות במשבר

4 סודות לפיצוח של מצב הרוח

גברים הם עם פשוט. הם ברורים, צפויים והם לא צריכים הרבה כדי להיות מבסוטים. די להם ברביצה מול הטלוויזיה עם בקבוק בירה ביד ואישה אוהבת ומפנקת כדי להרגיש על גג העולם. 

נשים, לעומת זאת, הן מורכבות יותר, והניסיון להבין אותן במיוחד כאשר משתלט עליהן מצב רוח בלתי צפוי ופתאומי, נידון מראש לכישלון. אם גם אתה, כמו גברים רבים וטובים, מאבד את העשתונות נוכח הפרעות מצב הרוח של הבחורה שלך, ולא ממש יודע כיצד להתמודד עם חוסר הוויסות הרגשי הזה באותו רגע,  קבל כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על שפיות, גם ברגעים סוערים וקשים במיוחד:

לפני שאתה משתגע, יש פתרונות...
לפני שאתה משתגע, יש פתרונות…
  1. אם היא בזמן מחזור, שלא תעז להתלונן על כך שמצב הרוח שלה מבאס אותך. בעידן שבו יש חתירה מתמדת לשיוויון מגדרי, עליך לכבד ולהוקיר גם את הצדדים הפחות מלבבים של הנשיות של זוגתך שתחיה. תנודות במצב הרוח הן אחד מהתסמינים המרכזיים שמלווים נשים במחזור, וכבן זוג אוהב ותומך, עליך להראות לה שאתה מקבל אותה כפי שהיא, גם בזמן המיוחד שלה בחודש.
    תאמין לנו, היא סובלת מזה יותר ממך.
  2. מצב רוח, שכולל הבעה על הפנים שקשה מאוד לפצח, כזו שנראית קצת כמו כעס, מהול בחוסר שביעות רצון ובחוסר סבלנות, והמלווה במשפטים קצרים ו"יבשים" מצידה, יכול להעיד על כך שהיא כועסת עליך. נשים אומנם מפצירות בגברים שלהן להיות כנים איתן, אבל כשהן כועסות או משהו מפריע להן, הדבר האחרון שהן עושות הוא לדבר בצורה אמיתית ולהגיד תכל'ס, מה גרם להן להתחמם. שאל אותה אם הכל בסדר ואם היא כועסת עליך, ואם היא תגיד משהו בסגנון: "מה פתאום, אני בכלל לא כועסת" בטון חזק, תקיף ואסרטיבי, דע כי היא כועסת עליך ורק מחכה "להוציא" את מה שיש לה בפנים.
  3. בהנחה שכאמור בסעיף 2, מצב הרוח שלה אכן קשור למשהו שעשית או לא עשית, שמפריע לה, תן לה לשפוך את מה שיושב לה על הלב מבלי לקטוע אותה או להפריע לה באמצע. אל תמהר להתנצל, כי  זה לא אומר באופן אוטומטי שבאמת עשית משהו לא בסדר, אלא שהפרשנות שלה להתנהגות שלך לא נכונה וקשורה לכל מיני סוגיות בלתי פתורות שלה יש עם עצמה.
    אתה לא צריך לבקש ממנה סליחה על כך שאבא שלה לא נתן לה מספיק אהבה כשהיא הייתה ילדה, ושבגלל זה היא מרגישה שאתה לא רואה אותה מספיק. אבל אתה ללא ספק תצא גבר, אם פשוט תניח לה לדבר ורק תקשיב לה ותפגין כלפיה אהבה.
  4. הדבר שהכי קשה לבני אדם להתמודד איתו הוא כשלא רואים אותם ולא מבינים אותם.
    נשים נוטות לגלות רגישות יותר כאשר הן מרגישות, שבן הזוג האהוב אינו רואה אותן, והרגישות הזו מובילה למצבי רוח הזויים. אז נכון, שהעובדה שלא מתחשק לך לשטוף עכשיו את הכלים שזרקת לכיור או לאסוף את כל הבגדים שלך מהסלון, לא מעידה על כך שאתה לא רואה אותה, אלא רק על זה שאתה פחות מסודר ממנה, אבל היא לא תצליח להבין את זה, ואם אתה רוצה להימנע ממריבות ולגרום לה לחזור לסורה, תקדיש שתי דקות לניקיון הבלאגן.

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *