דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » למה נשים בוגדות? אני אגיד לכם למה…
משתעשעים

למה נשים בוגדות? אני אגיד לכם למה…

7 שנים אני נשואה לנדב. ב 3 השנים הראשונות הוא היה הגבר המושלם. אכפתי ורגיש מצד אחד והרפתקן וחייתי במיטה מצד שני. לא קרתה אפילו לא פעם אחת שהיינו הולכים לטייל באיזה נחל ולא סוטים מהמסלול כדי שארכב עליו או שהוא יעשה אותי מאחורה. אחרי שלוש שנים, משהו נכבה בו. אם פעם, כשהוא היה חוזר מהעבודה הוא היה מחפש אותי ברחבי הווילה כדי לחבק ולנשק אותי, עכשיו הוא קודם כל בודק מה יש במקרר, אחר כך מדליק את הטלוויזיה ואם הוא במקרה נתקל בי בהמשך היום בבית, הוא נותן לי נשיקה. סקס? בתנוחה המסיונרית פעם בשבוע, לא יותר מזה.  אם אתם שואלים את עצמכם למה נשים בוגדות? אז זה בגלל גברים כאלה שנכבים כמו להבת נר אחרי 3 שנות נישואים.

הרגשתי כמו סטייק בשר קפוא עם נדב. אם פעם היינו מדברים עד אור הבוקר, בשנים האחרונות הפכנו להיות כמו שני זרים. גם כשאני רוצה לדבר על המצב, הוא לא ממש מראה עניין וגם כשהיינו מדברים, בסופו של דבר אלה היו שיחות שלא הובילו לשם מקום. הוא לא הבין אותי ואני לא הבנתי אותו. אני מאמינה שהוא לא ניסה להבין אותי בכלל. יום אחד, ניסיתי לרדת לו בהפתעה. ניסיתי לרצות אותו בתקווה שהפעם נדבר על המצב לעומק. העברתי את הלשון סביב ראש הזין שלו, הוא נעמד, אבל כשהרמתי את הראש ראיתי שנדב לקח בינתיים ספר והתחיל לקרוא. זה היה הקש ששבר את גב הגמל. בחיים אף אחד לא זלזל בי ככה.

couple-in-bedלמחרת החלטתי שאם לא אזדיין כמו שהזדיינתי כשהייתי בן 19, אני אכנס לדיכאון עמוק. הלכתי לפאב בתל אביב, מקום בו רוב הלקוחות הם סטודנטים. לבשתי את השמלה הכי קצרה שלי, הזמנתי לעצמי שליש בירה ובדקתי את הסביבה. אחרי 3 דקות ניגש אלי בחור מקסים. 1.86 של שרירים וחיוך של ג'ורג' קלוני.

"היי, אני שון". הוא הציג את עצמו. "היופי שלך עוצר נשימה".

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

תוך פחות מעשר דקות עליתי אליו לדירה. היא הייתה מבולגנת. אבל לא היה אכפת לי. ביקשתי ממנו רק דבר אחד, שידפוק אותי חזק ובלי רחמים. "חזק, הוא אמר, "זאת לא בהכרח הדרך הכי טובה".

והוא צדק. מה שהלשון שלו עשתה לגוף שלי אני לא יכולה להסביר במילים. מעולם לא הייתי שייכת לאותו אחוז אחד מהנשים שמסוגלות לגמור מגירוי הפטמה. אבל הוא עשה את זה. הלשון שלו הסתחררה והפטמה הזדקרה ונעמדה. הוא עבר עליה, נגע ולא נגע בלשונו והאצבעות של היד השנייה, עשו עיגולים סביב הפטמה השנייה. גופי התפתל מתחתיו, וכך בפעם הראשונה, גמרי מבלי שום מגע  בדגדגן.

הודתי לו אלפי פעמים על אורגזמה מסוג חדש. אבל זאת הייתה רק הפתיחה. כי כמה דקות אחרי זה, לראשונה חוויתי אורגזמה מחדירה. עד אז רק אם נדב היה יורד לי או משתמש באצבעותיו, הייתי מצליחה לגמור.

שון  הכיר כל טריק בספר. הוא חדר לתוכי תוך כדי תנועות סיבוביות. גם העובדה שהייתה לו זין הרבה יותר גדול מבעלי, זין שהיה עבה כמעט כמו מקל נקניק, העיפה אותי לרקיע השביעי. אז אם אתם עדיין שואלים את עצמכם למה נשים בוגדות? זה כי מעט מאוד גברים מסוגלים לספק להם שכרון חושים כזה. לגרום להם לחוות אורגזמות ממקורות שהן מעולם לא הצליחו לחוות.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *