דף הבית » טיפים לנשים » איך לחגוג מסיבת רווקות בצורה מקורית במיוחד?
אשה סקסית על יאכטה

איך לחגוג מסיבת רווקות בצורה מקורית במיוחד?

המקום בוא בנות יכולות לחגוג את הנשיות שלהן מבלי להאדים פני בושה היא במסיבת רווקות, הסיבה לכך היא שבנות מרגישות חופשיות יותר במסיבה עם בנות מינן. חגיגה מיוחדת רק עם חברות טובות שכולה הנאה נשית שבנות לא מספרות עליה בפני בנים אלה שומרות בסוד עם עצמן, לחגיגה זו יש מגוון של סגנונות: בין אם זו חגיגה ארוטית או חגיגה של מסיבת ריקודים ועוד. בנות רבות בדרכם לחתונה נתקלות בקושי של בחירת מקום להפקת מסיבת רווקת. להלן כמה הצעות אפשריות:

מסיבת רווקת בלופט –  רוב הבנות משכירות לופט עם שירים וכיבוד קל, ובוא הן מפיקות מסיבה לחגיגת הנשיות והרווקות שלהן, היתרון בלופט שהוא בנוי ומוכן למסיבות כאלה אך החיסרון במסיבת רווקות בלופט היא שזו דרך לא ממש "מקורית" לחגוג מסיבת רווקות.

מסיבת רווקות בווילה – מסיבת רווקות בווילה לא שונה כל כך בחגיגה בלופט אלה שרק הפעם השטח מסיבה גדול יותר ויכול להכיל יותר בנות וגם בריכה.

הבעיה בהפעלת מסיבת רווקות בלופט או בווילה היא שבדרך כלל מסיבות כאלה חוזרות על עצמן, כמה שמנסים להשקיע ולהפתיע עם יועצות אסטרולוגיה, סקסולוגיות וחשפנים או כל מיני אביזרי מין כאלה ואחרים עדיין החגיגה דומה בדיוק לכל מסיבה נשית אחרת.

יש פתרון לדרך ייחודית למסיבת רווקות והיא:

מסיבת רווקות על יאכטה –  בזמן שכולן נעולות בלחגוג מסיבה בלופט או בווילה כמו כולן, את יכולה להיות מיוחדת במסיבה שלך ולהפעיל מסיבת רווקות ביאכטה עם בגדי ים חשופים בהחלט ומגע רטוב ביותר שלך ושל חברותייך. כיום לא חסר יאכטות במרינה באשדוד או בהרצליה שבהם אפשר להשכיר יאכטה להפלגת מסיבה עם מתנפחים, מנגל ובשרים על האש ואבטיח קר עם קשים, אך כמה שזה נשמע חלומי עדיין יש לכך חסרון גדול של הפכפכות המזג אוויר – בימים קרים וחורפיים לא יהיה כייף לחגוג מסיבה זו ביאכטה אלה במקום סגור כמו לופט או ווילה.

יאכטה

איך להפוך את המסיבה למסיבה שלא תישכח?

מיקום המסיבה והסגנון שלה מאוד חשוב בהנחלת האווירה. האווירה בסופו של דבר נקבעת על ידי האנשים, המסיבה יכולה להיות המסיבה הכי מושקעת שבעולם אך אם האנשים (במקרה הזה – הנשים) שבמסיבה לא באמת מגיעות בגישה של ליהנות אז המסיבה לא באמת תהיה מוצלחת, ולעומת זות המסיבה יכולה להיות הכי פשוטה שבעולם אבל הגישה שלנו בראש למסיבה זו תהיה גישה של ליהנות – התוצאה של המסיבה תהייה מאוד טובה ואפילו בלתי נשכחת.

 

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

משאבת חלב

משאבת חלב לנשים עסוקות

נשים רבות בוחרות לשלב בין הקריירה שלהן לבין גידול הילדים. היום כבר אין שום צורך ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *