חולשה של רגע
חולשה של רגע

לשקר יש רגליים

אם תראו את אשתי, לא תבינו לעולם למה אני בוגד בה. היא בת 25, צעירה ממני בעשר שנים, בלונדינית מקורית עם עיניים כחולות (היתרונות שבלהיות חצי הולנדית חצי רומניה) יש לה בטן שטוחה, רגליים ארוכות ושדיים גדולים שאפשר לצלול ביניהן עם שנורקל. באמת שלא תמצאו הרבה נשים יותר יפות ממנה או יפות כמוה. אז מה גורם לי לבגוד באישה שיכולה להיות החלום הרטוב של כל גבר?  אין משהו שיכול להשתוות לגמירה בזמן שכל הגוף מוצף באדרנלין ופחד. זה לא שהתכוונתי להיתפס. פשוט הייתי מכור לריגוש.

כדי למנוע את הסיכון שמישהו שמכיר אותי יראה אותי מתחיל עם בחורות בפאבים בתל אביב, פתחתי כרטיס באתר הבגידות "אשלי מדיסון". רשמתי כמה דברים כלליים על עצמי והדגשתי שאני טיפוס של רגליים. ואם הרגליים באות ארוזות בגרביונים, אני לא צריך יותר מזה. בדקתי כמה פרופילים. היו שם לא מעט נשים שהעדיפו לשים רק את תמונת הרגליים שלהן, כדי לשמור על דיסקרטיות. לא היה ממש אכפת לי איך האישה נראית העיקר שיש לה רגליים מושלמות…"ואווו" נשמתי נעצרה כשהבחנתי בתמונת פרופיל של מילה. בתמונה הרגליים שלה הופיע על רקע חוף ים והן נמשכו עד קו האופק. נכנסתי לפרופיל שלה ובחנתי את מצגת התמונות בו. רק מלהביט בשאר תמונות הרגליים שלה, הזין שלי החל להתרומם.

בכל מה שקשור לרגליים אני פדנט גדול. עור יבש בכפות הרגליים דוחה אותי, אני לא סובל ציפורניים צבועות בלק ואם אני רואה ורידים בולטים אני מאבד את התיאבון על המקום. מילה כתבה שהיא בת 32, אבל לפי התמונות היו לה רגליים של בת 18. אני מקווה שהיא לא משקרת ושאלה הן באמת התמונות שלה. שלחתי לה הודעה, הצגתי את עצמי והעדפתי להיות הכי ישיר שאפשר. כתבתי לה: "אני רוצה למצוץ את בוהן רגל שמאל שלך, לנדוד לתוך הירך הפנימית…לאט.. לאט  עם קצה הלשון, לחזור למטה ולרדת בין המפרצים של אצבעות כף הרגל הימנית שלך ואז-" אם את רוצה לדעת את ההמשך, זה מספר הטלפון שלי. אתה יכולה להשאיר גם את שלך ואפנה אליך. אשתי בחו"ל עד סוף החודש ואני פנוי כל ערב אחרי 21:00".

היא שלחה הודעה ב 21:00 בדיוק באותו היום:

"היי, זאת מילה מ'אשלי מדיסון'. שלח לי את הכתובת שלך. אם אפשר היום, אני אגיע –  אצלי אי אפשר".

אשתי, מאיה, בדיוק יצאה מהבית לבקר חברה. היא לא הייתה בחו"ל. אתם מבינים?  ללא תחושת הפחד שמאיה יכולה לחזור בכל רגע ולתפוס אותנו על חם, לא יהיה לכל הסיפור הזה טעם.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

"תבואי עם גרביונים". כתבתי ונתתי לה את הכתובת.

שמעתי את עקביה נוקשים בחדר המדרגות וידעתי שזאת היא עוד לפני שצלצלה בפעמון. היא הייתה גבוהה ממני בחצי ראש גם לאחר שירדה מהעקבים. האם היא הייתה יפה? אני לא ממש זוכר, מבטי היה קבור בכפות רגליה החלקות והמושלמות. נעלתי את הדלת, מזגתי לה כוס יין וביקשתי ממנה לשבת על הכורסא בסלון. השעה הייתה 22:20. מאיה הייתה יכול לחזור בכל רגע. קצב פעימות הלב שלי התגבר.  לא היינו צריכים לומר דבר האחד לשנייה. קראתי בעיניה שאין לה כח לזיוני שכל. היא העדיפה שניגש ישר לעניין.

ובכל זאת, מזגתי לה כס יין. היא שתתה ממנו כמה לגימות והניחה אותה על השולחן.  הקמתי אותה והתחלתי להפשיט אותה. הורדתי את השמלה. היא הייתה ללא חזייה ותחתונים. היא התיישבה בחזרה על הכורסא והצליבה רגליים כשהיא לבושה בגרביונים בלבד. התפשטתי ותפסתי את כף רגלה השמאלית. העברתי את האצבעות על קצה שפתיי. היא שלחה את רגלה הימנית לעבר אשכיי ועיסתה אותן בעדינות. הכוס רעול הפנים שלה, היה מגולח. רציתי לשלוח יד ולקרוע את הגרביון שכיסה אותו אבל באותו הרגע ידעתי שזה יהיה מוקדם מידי.  עכשיו כל חמשת אצבעות כף רגלה השמאלית  היו תחובות בפי.  כף רגלה הימנית הצמידה את הזין שלי לבטן התחתונה. הצצת בשעון ובדיוק כשזה קרה, המפתח הסתובב בחור המנעול ומאיה נכנסה. היא הייתה בהלם.  עומדת רגל אחת מחוץ לבית והשנייה בפנים. לא מסוגלת להיכנס. לא מסוגלת לומר דבר. מילה קפאה גם היא במקום.

"פאק," צעקתי וגמרתי על כף הרגל שלה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *