דף הבית » לזוגות » אז איפה אתם במונדיאל ?
בחורה עם כדורגל

אז איפה אתם במונדיאל ?

מונדיאל 2014 הגיע אלינו בתרועות חצוצרה, תרועות שאקירה וג'ניפר ומרבית ימות השבוע הפכו להיות מקודשים, רווי ציפייה והימורים. העניין הוא שהקודש, הציפייה וההימורים, חלים בעיקר על בני המין הפחות יפה, הלא הוא- הגברים.

באותו חודש יוצא דופן, מתבקשות הנשים לפנות את הדרך – לדבר פחות, לבשל יותר, להימנע ממחוות רומנטיות, לא לצפות שבן הזוג יזכור תאריך חשוב כלשהו, לטפל בילדים, להגיש את הפיצוחים, לנקות את הפיצוחים, לארח גם את החבר האלכוהוליסט, הנווד והמסומם, להתרחק מהטלוויזיה – בטח שלא להסתיר אותה  במהלך הגשת בוטנים ובקיצור – להיות שתוקה ויפה. למען האמת – הבחורה בכלל לא צריכה להשקיע בעצמה – גם כך לא מסתכלים עליה החודש.

ישנן בנות ישנן בנות…

ייתכן שהסידור החודשי הזה אינו מתאים לכולן וחלק מבנות ישראל עלולות לחטוף עצבים, להכניס רעל לבירה או לפצוח בבכי קורע לב, אך לא כולן מגיבות בצורה הזו ויש לא מעט נשים שנהנות מהסידור, מהשקט, מהזמן הפנוי ומעצם העובדה שאף אחד לא חופר להן.

הבחורות הללו, אלו שמחבקות את כדור המונדיאל בחיבה, מנצלות את מהתקופה בכדי להיפגש עם חברות, לצאת למסעות שופינג, ליהנות מירידה בכמות הערסים המשוטטים, לחסוך כמה מבטים חודרי ציציות מגברי הקיוסקים (משום שהם צופים במשחק ואין להם זמן לרייר על העוברות והשבות), להסתובב בבית חצי ערומות גם עם הוא גדוש בטסטוסטרון (מי יוריד את העיניים מהמסך בשביל להסתכל עלייך יוצאת מהמקלחת?), למרוח אבוקדו, שקדים, דבש דבורים ומגוון תמרוקים נוספים, ללכת למספרה, לקרוא עיתון "לאשה" במשך שעות וכמובן – לראות טיטאניק.

חלק מהבחורות אשר ניחנו בכוח המניפולציה ויודעות כיצד לנצל כל מצב לטובתן, יוצרות מגוון חוקי בית אשר משרתים את צרכיהן.

דוגמא לכך היא א'. א' יודעת שבעלה רוצה לראות את המשחקים והיא שמחה לאשר לו את הצפייה, אך יש לה בקשה – אם יוכל אותו בעל יקר לעשות לה מסאג' מפנק במהלך הצפייה, היא תבטיח לו שלום בית סטייל בית קטן בערבה. בחורה אחרת, בשם ע' מאפשרת לבן זוגה לצפות בכל המשחקים ובתמורה לכל משחק היא מקבלת את האשראי למשך אחר צהריים שלם. בחורה אחרת, בשם ו', מניחה לבעלה לצפות בכל המשחקים בתמורה לשטיפת כלים חודשים + בילוי עם הוריה בגן החיות התנכי, בצורה זו, היא מרצה גם את ביתה הקטנה חובבת האריות.

היה גול ?

כפי שאתם רואים – חודש המונדיאל אינו סתם חודש. זהו חודש בו תשוקת הבשר הופכת לתשוקת מסך ואשראי, חודש בו המניפולציה שומרת על שלום בית, חודש של שקט ללא חפירות, חודש בו כל מה שתעשה (או תעשי) – יחזור אלייך כמו כדור כדורגל, ולכן כדאי לכל בני ובנות הזוג, לשמור על השערים ופשוט – לשחק את המשחק בצורה הכי טובה והגונה שאפשר.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

5 סיבות להשתמש בחומר סיכה במהלך קיום יחסים

5 סיבות להשתמש בחומר סיכה במהלך קיום יחסים

בשנים האחרונות אנחנו קוראים עוד ועוד כתבות מעניינות בנושא של שימוש בחומר סיכה בעת קיום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *