דף הבית » סיפורי סקס » סקנדינבית על החוף
בחורה על החוף

סקנדינבית על החוף

כל יום חמישי, בארבע אחר הצהרים, אני תמיד הולך לים. באחד מחופי תל אביב אני מוצא ברוב המקרים את הפינה השקטה, זאת שאין בה הרבה אנשים וילדים שמסתובבים בין הרגליים. לקראת חמש וחצי, הגיעה תיירת בלונדינית. לפי המראה שיערתי שהיא הגיעה מאחת המדינות הסקנדינביות. היא ראתה אותי, ובכל זאת, פרסה מגבת על החול, הורידה את החלק העליון של בגד הים ונשכבה על גבה. הביקיני שלה היה דק על בלתי נראה כך שמזווית הראייה שלי היא נראתה ערומה לגמרי.
היא פרסה את ידיה לצדדים והקשיתה מעט עת גבה בעיניים עצומות. הציצים המוצקים שלה נראו כמו גבעות בקו האופק בו נפגשו השמיים והים. היא הקשיתה את גבה כך עוד כמה פעמים, כנראה עשתה איזה תרגיל יוגה או משהו. משבר רוח קריר חלף ואני לא הייתי מסוגל להסיר את עיניי ממנה. היה לה גוף חלק לגמרי – נטול פגמים. הסקנדינביות האלה, הן כנראה לא רק הנשים הכי יפות בעולם, אלא גם הכי ליברליות במיטה.

ישבתי במרחק של עשרה מטרים ממנה. ידעתי שאני צריך לקום ולנסות להתחיל איתה. כשניסיתי לעשות את זה, הבנתי שהזין שלי עומד ועלי לחכות דקה לפני שאוציא למישהו את העין תוך כדי הליכה. הסרתי את המבט ממנה והבטתי לשמים. כשהזין התכווץ חזרה למקום הבטוח שלו, קמתי וניגשתי אליה.

"היי, מאיפה את?" שאלתי.
"תנחש,". היא אמרה והמשיכה להשתזף כאילו לא היה גבר שרכן מעל חצי גופה הערום.
"שוודיה?".
"לא".
"נורווגיה?"
"לא," היא אמרה והתיישבה כשהיא מביטה לשמש ההולכת ומתקרבת לשקיעה. רציתי להעביר אצבע על קווי המתאר של גופה הרזה והחלק. רציתי להעביר לשון על צווארה ואת כריות אצבעותיי על גבה התחתון ואחר כך להסיר את הביקיני הדקיק שלה עם שיני.
"דנמרק?"
"לא. אני מפינלנד," היא קמה והחלה ללכת לכיוון היום. הלכתי אחריה, שומר על מרחק של 2 מטר ממנה.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

היא נכנסה למים. קצף הגלים ליטף את כפות רגליה ועטף את קרסוליה. היא התקדמה עד שהמים הגיעו אל ביטנה ואשליית העירום הושלמה. היא הסתובבה לכיווני וסימנה לי להיכנס. המים היו קרים בשעה הזאת, ואני קפצתי באוויר כשהן נגעו בבוהן שלי.
הפינית צחקקה והרטיבה את שערה בכף ידה. מים נטפו משדיה וכל מה שרציתי לעשות עכשיו הוא למצוץ אותן מול השקיעה ההולכת וקרבה. "אתם הישראלים, לא יודעים באמת מה זה קור," היא אמרה.

רק חסר לי שאצא לוזר מולה. נשכתי אתה שפתיי וקפצתי למים. התקרבתי אליה והיא התקרבה אלי. הרגשתי את כף הרגל שלה מתחת למים מטפסת על הרגל שלי עד שהיא הגיע לקו הביצים ושם נסוגה. אחר כך היא נצמדה אלי וחיבקה אותי, שדייה הרטובים נמרחו על החזה שלי, הזין שלי התרומם כמו קנה של תותח.
היא צללה, הסירה במשיכה אחת את בגד הים ממני ודחפה אותי למים. כשהתאוששתי, היא כבר הייתה על החוף שהיה נטול מתרחצים. היא החזיקה את בגד הים שלי בידה וסימנה לי לבוא.
"תתפשטי גם את עד הסוף," צעקתי לה.

היא הסירה את הקשר הרופף של הביקיני והן צנחו ברכות על החול הזהוב.
מה שהיה בין הרגליים שלי כבר הפך למפלצת צמאה ורעבה. היא התיישבה ברגליים מקופלות מאחורי גופה, בתנוחת בת הים מקופנהגן. התיישבתי לידה ושלחתי יד אחת לגעת בשד שלה. היא עצרה אותה, קירבה את שפתה לשלי ומצצה מהן את המלח.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *