דף הבית » טיפים לגברים » חברה שלך פצצה? איך תפסיק לקנא לה כל הזמן…
אירופאית חמה

חברה שלך פצצה? איך תפסיק לקנא לה כל הזמן…

"צרות עין, אי נחת מהצלחת הזולת, תשוקה, תאווה…" מתארים את המילה קנאה במילון העברי. זהו רגש המצוי בכל אחד מאיתנו, כאשר אצל כל אחד הוא מתבטא באופן שונה. הקנאה עלולה להתפרץ ביחסים בעבודה, בין השכנים, בין החברים וכמובן בין בני הזוג. בעידן המודרני הנוכחי בו לכולם יש גישה לאלבום הפרטי שלכם, אם ברשתות חברתיות או בלוגים שיזמתם, הפרטיות נגישה יותר לכלל ולעיתים יש צורך לנקוט באמצעי זהירות.

גבר מקנאקנאה בין בני זוג נוצרת ברוב המקרים כתוצאה ממבטים של אחרים, מילים והערות שנשמעות לעיתים כתמימות, אך מתפרשות בצורה אחרת אצל בן הזוג המקנא. אז החברה שלה פצצה ואין מבט שלא רודף אותה ברחוב, הלב שלך גועש ורותח שכמישהו אחר צועק לה "כוסית" ומכוניות צופרות לה כשהיא עוברת את הכביש, נכון קשה להתמודד אך אין זו סיבה להתפוצץ מקנאה, כל עוד בסופו של יום היא שלך.

להלן מספר כלים שיעזרו לך כיצד להפסיק לקנא:

  1. בניית אמון– בכל קשר זוגי יש צורך בבניית אמון אחד עם השנייה, המתבסס על ערכים ועקרונות שכל אחד מהם הביא עימו. תחילה, עליך להאמין בעצמך כי אתה שווה ויש לך מעלות שאין לאחרים, בזכותן החברה שלך בחרה אותך על פני האחרים. ברגע שתאמין בעצמך ותהיה בעל ביטחון עצמי, החיזורים של האחרים אחרי החברה שלך לא יפריעו לך, כי ממילא היא תעדיף אותך, כי אתה טוב יותר. לאחר שתצליח לבסס את האמון בעצמך, כדאי לך להראות לחברה שלך שאתה סומך עליה בעיניים עצומות, רק כך היא תוכל להיות כנה ופתוחה איתך, מה שאוטומטית יבטל את הקנאה.
  1. מרחב אישי– בכדי שהקשר בניכם יחזיק מעמד, כמה פצצה שהחברה שלך תהיה, אסור לך בהחלט לכלוא אותה לחיקך ולמנוע ממנה לבלות עם חברותיה. זוגיות חייבת מרחב אישי, כך שכל אחד מבני הזוג ירגיש גם אינדיווידואלי עם עצמאות אישית ולא רק חלק מזוג. במידה ולא תעניק לה מרחב, ברגע אחד שלא תהיה שם, היא תמרוד בך ותעשה בדיוק ההפך ממה שקיווית. המרחב שתעניק לה, יגרום לה להאמין שאתה סומך ובוטח בה, מה שיגרום לה לשמור לך אמונים.
  1. התאמת ציפיות– זוגיות היא כמו ילד רך הגדל על ערכים ועקרונות שהוריו לימדו אותו, כך גם היא, מתפתחת ומשתנה עם השנים, כתוצאה ממה שמכתיבים לה. אם אתה מעוניין בזוגיות טובה עם בת הזוג שלך, שלא תצריך ממך לדאוג מתי היא שבה לבית, כדאי שתשוחחו על היחסים שלכם ותתאימו את הציפיות. לעיתים אנחנו זורמים בקשר בלי לדעת באמת מה הצד השני מרגיש. בכדי לדעת מה על ליבה, תשאל אותה מה היא מצפה מהזוגיות שלכם, התשובה שלה תוכל מצד אחד להרגיע אותך ולהעניק לך את האישור הרשמי שאין לך סיבה לקנא, או שמא תגרום לקשר להסתיים כתוצאה מציפיות שונות.
  1. אל תשאיר את האש נמוכה– אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בזוגיות, היא התשוקה, שתמיד צריכה להיות קיימת, לא משנה כמה זמן אתם יחד. בכדי להיות בטוח שהחברה שלך מסופקת במאה אחוז ואין לה צורך במבטים של אחרים, כדאי שתשמור על הלהבה. לא מספיק לטפח את חיי הסקס שלכם, אלא לשמור גם על הרומנטיקה שלא תלך לאיבוד. בכדי לחזק את התשוקה ואת הרומנטיקה, תדאג להחמיא לה, ללטף אותה, לקנות לה מתנה בלי הסבר ותגרום לעצמך להאמין בה ולהאמין באהבה שלכם.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *