דף הבית » סיפורי סקס » הביקור של בת הדודה מקנדה
בחורה מקנדה

הביקור של בת הדודה מקנדה

אני ובת דודתי, לי, היינו קרובים מאוד כשהיינו ילדים. כיום אני בן 29 והיא בת 25, אבל אני עדיין זוכר איך היינו מוצאים תירוצים לגעת האחת בשני. אני הייתי מציע לך לשחק רופא וחולה (תמיד התנדבתי להיות הרופא) והיא הייתה תמיד מבקשת לשחק במספרה ולסרק את שערי הארוך. יום אחד ישבנו על הספה בסלון אחרי שחזרנו מבית הספר. היא הביאה מסרק מהשירותים, סירקה אותי במשך חצי שעה ביד אחת וביד השנייה החליקה וטילפה את שערי אחרי כל תנועה של המסרק.  לקראת גיל 13, בדיוק ביום שבוא אוננתי בפעם הראשונה, הגיעו החדשות הרעות: לי הודיעה לי שהיא עוברת עם ההורים שלה לקנדה בעוד חודש.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

בת דודה מקנדההיה לנו קשה להיפרד אבל לא הראנו את זה האחד לשנייה. למרות המעבר שלה, לא ניתקנו קשר. היא הייתה שולחת לי תמונות עם המכתבים ואני הייתי שומר אותם במגירה. בגיל 26 כבר הייתה לי ערימה של תמונות. הייתי מסדר אותה לפי סדר השליחה ורואה כיצד ילדה חמודה הופכת לנערה ואז לאשה צעירה ויפיפייה. תמיד הייתי דלוק עליה, אבל מעולם לא הייתי מוכן להודות בכך.

הייתי דלוק על שערה השחור והחלק שירד על לישבנה. הייתי דלוק על עיניה החומות והגדולות ועל הגוף הצר והתחת הקטן והחמוד שלה. המשכנו לשמור על קשר במכתבים למרות שאפשר היה לדבר בסקייפ או בפייסבוק כי רצינו להמשיך את המסורת. היה בזה משהו מיוחד, משהו מפעם. לי כמובן לא ידעה מעולם שאני דלוק עליה, אבל בתת מודע ידעתי שהיא נמשכת אלי לא פחות מאשר אני נמשך אליה.

לפני כחודש, כאשר הגיע אלי המכתב הדו חודשי שלה, הלב שלי החל לדפוק. ידעתי שאני הולך למצוא בו משהו מיוחד עוד לפני שפתחתי אותו.

רון היקר;

אני מגיעה לבקר באופן כמעט ספונטני בעוד חודש. מקווה שאוכל לישון אצלך.

המכתב היה חתום בנשיקה. הרחתי את הנייר, הנייר היה מקומט מעט, הסנפתי אותו, ואני מוכן להישבע שהיה לו ריח של כוס. מצד שני, יכול להיות שזה סתם היה בראש שלי.

ברגע שהיא זיהתה אותי באולם קבלת הפנים בנתב"ג היא רצה אלי וחיבקה אותי. הזין שלי החל להתרומם כמו משאבת בטון בתחתונים. אוי, לא…היא בטח הרגישה את זה. היא נישקה אותי על לחי אחת ואחרי זה על השנייה: "איזה חתיך אתה עכשיו!" היא אמרה. כל הדרך הביתה ניסיתי להסתיר את הזקפה שסירבה להשתחרר. אני מקווה שהיא לא הבחינה בכך. עמד לי גם כשעליתי במדרגות אבל לפחות הייתה לי את המזוודה שלה להסיר אותה.

גרתי בדירת 3 חדרים, אבל אחד מהם היה משרד ללא מיטה. היא ישנה במיטה שלי ואני ישנתי בסלון. לא הצלחתי להירדם כל הלילה. לא הפסקתי לחשוב על בת הדודה שלי. מה לא בסדר איתי? שאלתי את עצמי. ידעתי שלא אצליח להירדם עד שאאונן כשאני מדמיין שאני מזיין אותה.  בשלוש לפנות בוקר שלחתי יד לכיוון הזין שלי ואז שמעתי צעדים. זאת הייתי לי. היא הייתה לבושה רק בתחתונים וחזייה.

"אני לא יכולה להירדם…". אמרה והתיישבה לצדי על הספה.

הסתובבי לצד השני כדאי שהיא לא תבחין שהיד שלי בתחתונים.

ואז, מבלי לומר דבר, היא שלחה יד מתחת לשמיכה ונגעה בזין שלי: "שנים אני חולמת על הרגע הזה…" היא לחשה.

הלב שלי דפק במהירות מופרזת. היא הסירה את הסמיכה מעלי וכמעט באותה תנועה גם את התחתונים. עכשיו הזין שלי היה בפה של בת הדודה שלי. היא נעצה בי מבט חד תוך כדי שהיא מלקקת אותו. היא לא הסירה את מבטה לשנייה אחת ממני. אחרי חמש דקות של גן עדן, היא הוציאה אותו מהפה והחלה להביא לי ביד. כעבור עוד כמה רגעים, היא תפסה את האגודל שלי ודחפה אותו לפה שלה. בתנועות איטיות הוצאתי והכנסתי אותו שהוא נע על פני הלשון המעוגלת שלה. היא רצתה שאגמור לה על הפנים, היא ניסתה לזרז את הרגע, אבל אני לא רציתי שזה יגמר כל-כך מהר.

משתעשעים

הייתי חייב להרגיע את עצמי. לא רציתי לגמור עכשיו. רציתי שזה יימשך עוד. תפסתי אותה במותניה. היא הייתה כל-כך קלה ורזה. בדיוק כמו שאני אוהב. הייתי חייב להריח את הכוס שלה, חייב לדעת אם זה אותו הריח מהמכתב. עכשיו היא ישבה לי על הפנים ואי דחפתי את האף שלי עמוק לתוכה.

כן! זה היה אותו הריח!

הזין שלי עמד כל-כך חזק שזה כאב. ליקקתי את הכוס שלה בתנועות עגולות תוך כדי שאני משחק  עם הדגדגן שלה. דחפתי לתוך הכוס שלה 2 אצבעות. הזין והביצים שלי כאבו וכאילו שהיא קראה את המחשבות שלי היא נעה אחורה, והתיישבה עלי כשהזין שלי נבלע בתוך הכוס שלה. מבטה המשיך לחדור אל תוך עיניי. היה לה כוס צר והיא רכבה עליו לאט כמו על גל. דחפתי את הידיים שלי לתוך החזיה שלה ותפסתי את השדיים שלה. הגניחות שלה התגברו מרגע לרגע, ואז כמו בסרטים, גמרנו באותו הזמן מבלי שהיא הייתה בכלל צריך לעזור לעצמה ע"י עיסוי הדגדגן. אחרי שגמרנו היא צנחה עלי, חייכה ואמרה: "איך בא לי לסרק אותך עכשיו".

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *