דף הבית » טיפים לגברים » מה אפשר לגלות במהלך בדיקות זרע?
בדיקות זרע

מה אפשר לגלות במהלך בדיקות זרע?

בדיקת זרע היא השלב הראשון על מנת לבדוק את רמת הפוריות של גברים. והיה וקיימת בעיה, ניתן למצוא כחמישים אחוז מבעיות פוריות אותן גם ניתן להסביר. זוהי בדיקה חשובה מאוד כך הרופא יקבל כמה שיותר מידע. אז מה אפשר לגלות במהלך בדיקות זרע?

בירור

רופאים חייבים לבצע בירור ולבדוק האם קיימת בעיה עם הזרע, כל זאת נעשה במעבדות גבריאל ע"י אנשים מקצועיים ומיומנים ובאמצעות הציוד המתקדם ביותר.  על פי הנתונים בהחלט ניתן לקבל אינדיקציה מדויקת וברורה, כך אפשר להבין כיצד מטפלים בבעיית הפוריות.

פוריות הגבר

באמצעות הבדיקות הרלוונטיות, ניתן לבדוק האם הזירעונים הינם תקינים, כך שיוכלו גם להפרות ביציות, וכך גם בת הזוג תוכל להיכנס להריון. בלא מעט פעמים הקושי נובע מבעיות פוריות של הגבר. כלל אין הוכחות כי הבעיה נובעת ממקור גנטי, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ניתן במקרים רבים לפתור את הבעיה שכן היא הפיכה.

איך בודקים את הזרע?

על הגבר להביא דגימה של הזרע שלו, יש דרך בדוקה ומדויקת לעשות זאת, כך גם ניתן לדעת מאין הבעיה נובעת. לעיתים מדובר במחלות, גם כאלה שהופיעו בעבר ולכן הן משפיעות על איכות הזרע. כמו כן ניתן לדעת האם הגבר סובל מסרטן ממאיר, אולי קיימות בעיות הנובעות ממערכת העיכול, וגם יש לבדוק את התרופות אותן הוא נוטל.

מה אפשר לגלות במהלך בדיקות זרע?

מן הסתם הרופא יכול לגלות באמצעות בדיקות הזרע, מהי הבעיה ומדוע הגבר לא מצליח להפרות את בת זוגו. בין אם הבדיקות הללו תקינות או לא, ובהתאם לתוצאות אפשר לדעת כיצד מטפלים בפוריות הגבר.

פנו לבצע בדיקת זרע במעבדת גבריאל בו עובדים אנשי מקצוע עתירי ניסיון, המכירים היטב את הבעיה, בהחלט קיים מצב שהם יפתרו אותה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בושם לגבר

4 בשמים לגברים המומלצים ביותר

כאשר מחפשים לקנות מתנת בושם לגבר, בוחנים כמה וכמה מותגים כדי לבחור את האופציה הנכונה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *