דף הבית » טיפים לגברים » מיניות הגבר – איך מדברים בצורה נכונה
מיניות הגבר

מיניות הגבר – איך מדברים בצורה נכונה

הרבה מאוד גברים מתקשים לדבר על המיניות שלהם. בין אם זה עם בנות הזוג, בין אם זה עם הורים ואחים, או עם חברים או גורמים אחרים. לא פעם הם חשים אי נוחות בנושא. גם היום, בעולם שנחשב יחסית פתוח, עדיין ישנם לא מעט גברים שחשים פגיעות רבה כשהם נדרשים לדבר על נושא זה בצורה נכונה, עמוקה, באופן חושפני.

על פי ד"ר דניאל דריי עבור גברים רבים, דיבור על מיניות נתפס כמשהו שאמור להיות שייך לעולם של נשים ולא בהכרח לעולם של גברים. יתרה מזו, הדרך בה גברים מתייחסים למיניות היא הרבה פעמים מאוד שלילית. זה בא לידי ביטוי בשיח ביניהם ואפילו בשיח עם בנות זוג. ישנם גברים שגם נפגעים מכך, שכן הם מודדים את המיניות שלהם בדרכים מסוימות, שעלולות לגרום להם נזק, בין אם זה לדימוי העצמי, ביטחון עצמי.

הבעיה היא, אם הם לא ידברו על זה, זה יכול להשפיע עליהם הרבה יותר, ולכן חשוב שידעו איך ועם מי לדבר על המיניות שלהם.

מדוע זה חשוב שגבר ידבר על מיניות

אומנם הדימוי של גברים, בעיקר בתרבות, קולנוע וטלוויזיה, היא מאוד חד ממדית וברורה, אך זה לא בהכרח נכון, ולא בהכרח מקל עליהם. גברים חווים הרבה מאוד דברים ולעיתים הם מתעלמים מהם, מדחיקים או מתייחסים אליהם בצורה אחרת ממה שהם באמת.

ברגע שגבר מעדיף לא לדבר על זה, בשלב מסוים זה יכול לחזור ולפגוע בו, ייתכן מאוד שגם כל התפיסה שלנו תהיה לא נכונה, בין אם זה בינו לבין עצמו ובין אם זה בינו לבין בת הזוג שלו. לכן חשוב שהוא ידע שיש לו מקום לדבר על מיניות ועל מה שהוא חווה באופן כללי בנושא זה.

קראו גם על טיפול בשפיכה מוקדמת אונליין

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בושם לגבר

4 בשמים לגברים המומלצים ביותר

כאשר מחפשים לקנות מתנת בושם לגבר, בוחנים כמה וכמה מותגים כדי לבחור את האופציה הנכונה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *