דף הבית » טיפים לגברים » איך להשיג יזיזה

איך להשיג יזיזה

עם השנים התפיסה של יחסי מין בין גבר לאישה השתנו. בעבר זה היה נתפס כעניין של זוגות נשואים, אולי של זוגות שיצאו ביחד והחליטו להקים משפחה ביום מן הימים, כמובן שהיו גם מקרים בהם זוגות אשר בחרו לבגוד בבני זוגם קיימו יחסי מין מחוץ לנישואים.

היום התפיסה בקרב לא מעט אנשים, בפרט צעירים, היא שיחסי מין אינם דבר שצריך להיות אך ורק במסגרת מערכות יחסים. להיפך, רבים מאמינים שאפשר לקיים יחסי מין גם בלי קשר ליחסים חברתיים או רומנטיים, הם נותנים לזה שמות שונים מתוך כוונה לשמור על המסגרת כפי שהיא.

השאלה היא איך להשיג יזיזה וכמובן למה הם עושים את זה והאם זה מתאים לכל אחד ואחת. ההסבר למה הם בוחרים לעשות זאת זה היא פשוטה מאוד. מאחר והם לא רוצים לחוש מחויבות אז נוח להם לשמור על המסגרת הזאת. יש מקרים בהם מערכת היחסים הזאת מתפתחת מתוך הכרה שלא תהיה להם מערכת יחסים רומנטית בקרוב וזו הדרך להתמודד עם המצב.

האם זה מתאים לכל אחד ואחת?

התשובה היא לא. יש אנשים שחשוב להם מאוד לשמור על קיום יחסי מין אך ורק בתוך מסגרת של יחסים מחייבים. הם מעוניינים לשמור על מערכת יחסים רומנטית או אחרת בשביל לקיים קשר מיני. עם זאת, ישנם כאלה שכן מחפשים מערכת כזו, ואפשר שהם יוכלו לייצר אותה, בין אם זה באמצעות קשרים דרך האינטרנט או קשרים שנוצרים במקום אחר.

חשוב להבהיר, הכל נעשה בהסכמה ומרון הדדי. לא מדובר על מערכת יחסים חד סטרית או מערכת יחסים שמתבססת על כוח או דבר אחר. הכל נעשה בהסכמה, פשוט שום דבר כאן לא באמת מחייב את שני הצדדים.

לטיפים ומידע נוסף בקרו באתר > הלוחם שבך מאמן דייטינג

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בושם לגבר

4 בשמים לגברים המומלצים ביותר

כאשר מחפשים לקנות מתנת בושם לגבר, בוחנים כמה וכמה מותגים כדי לבחור את האופציה הנכונה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *