דף הבית » לזוגות » לקראת ל"ג בעומר: האם להבת האש שלכם עדיין בוערת?

לקראת ל"ג בעומר: האם להבת האש שלכם עדיין בוערת?

זוגיות היא לא פיקניק. צריך לטפח אותה ולהשקיע בה, צריך להיות בה יצירתיים ולא לנוח לרגע על מנת שלהבת הריגוש לא תיכבה. מערכות יחסים היא עבודה קשה עם גיחות נדירות לגן עדן ועל מנת שהיא תמשיך להתקיים ולפרוח, יש להשגיח עליה ולהשקיע בה עם חיזוקים וריגושים.

מה יקרה אם נרפה מהעבודה ונזניח את הטיפוח? ממש מעבר לפינה מחכים האויבים המושבעים של הזוגיות; השגרה, השעמום וההרגל. כשאלה נכנסים לתמונה אנחנו עלולים להפוך לזוג מנומנם של דובוני "אכפת לי" שהמרחק ביניהם לבין ריגוש הוא כמו בין אלסקה לדובאי.

בידקו את עצמכם

לקראת ל"ג בעומר המתקרב, בדקו עם עצמכם האם הלהבה שלכם עדיין בוערת? או שהשגרה התחילה לכרסם בה? האם אתם מאושרים בזוגיות או סתם מושכים אותה מתוך הרגל כמו מזוודה כבדה מלאה בדברים יקרים ושקשה לסחוף אותה אבל גם בלתי אפשרי להניח אותה? מבחן אישי קצר יגלה לכם בקלות מה מצב הלהבה והאם יש לכם זוגיות בריאה או מזוודה כבדה ומיותרת.

1. באיזו תדירות אתם עושים סקס? כן, סקס הוא הראי של הזוגיות כמו שהעיניים הם המראה של נפש האדם. אם התדירות היא כמה פעמים בשבוע, הלהבה עוד שם, אם עברתם לפעם בשבועיים, פנו מייד למשימת ההבערה.

2. האם אתם עדיין מפתיעים אחד את השני עם דברים קטנים שאתם אוהבים או שההפתעה הכי גדולה היא רשימת קניות בסופר על המקרר?

3. האם אתם אוכלים יחד או שכל אחד מכם יושב עם הצלחת שלו מול הטלוויזיה או המחשב? אוכל נחשב בכל התרבויות למקרב ויוצר אינטימיות, למחמם את הבטן ומרגיע את המצוקות הנפשיות. נצלו אותו בתור חומר בעירה כדי לא לתת לגחלת לחמוק מכם.

4. האם אתם הולכים ביחד לים, לקולנוע או למסעדה או שכל אחד מכם מעדיף לבלות עם חברים שלו? חוויות בילוי משותפות חשובות מאוד לשמירה על העניין ולמילוי המצברים.

5. האם אתם אומרים לעצמכם "זה מה יש" או שאם בטוחים במיליון אחוז שהאדם שאיתכם הוא האדם הנפלא ביותר עלי האדמות?

6. האם אתם מחלקים מחמאות או משתפים זה את זה רק בתלונות? חיזוקים בצורת מחמאות מעניקים תחושת ביטחון וקיטורים ותלונות יוצרים קרעים ומרחיקים מכם את בן או בת הזוג.

7. האם אתם מכינים אחד לשני מאכלים אהובים או שאתם אוכלים בעיקר TAKE AWAY ושניצלים קפואים מהמקפיא? הכנת מאכלים אהובים הוא ביטוי לאהבה ואכפתיות והוא כמו להגיד "אני זוכר אותך ואת מה שעושה לך נעים".

8. מתי בפעם האחרונה הפתעתם זה את זו עם מעשה סקסי "מלוכלך"? ריגושים קטנים כמו סקס ספונטני מחוץ לבית, ישאירו את הלהבה בוערת למשך שנים.

9. האם אתם עדיין שולחים זה לזו SMSים רומנטיים? מסרון קטן בהפתעה יכול להפוך עולמות וליצור אנרגיה חיובית בין בני הזוג כשהם רחוקים אחד מהשני.

10. האם אתם יוצאים לסוף שבוע בצימר כדי להשתתף במפגש חברים או שאתם נוסעים לבקתה בטבע על מנת להתבודד ולחוות מחדש אחד את השני?

11. האם בסוף היום אתם מספרים אחד לשני את מה שעבר עליכם? שיתוף החוויות האישיות מחזקת את החברות ויוצר את העניין, את הנושאים לשיחות ואת האינטימיות בין בני הזוג.

12. האם אתם מזכירים אחד לשני שאתם אוהבים והאם יש ביניכם מחוות קטנות של תשוקה כמו פתק אהבה קטן (השראה תוכלו למצוא כאן) או פרח שקטפתם מהגינה?

13. האם אתם עושים מדי פעם דברים בלתי שגרתיים כמו ללכת לשחות בלילה או לשכב על הגב באיזה מקום על מנת לראות ביחד את הכוכבים?

14. מתי בפעם האחרונה הכנתם לבן או בת הזוג שלכם אמבט או הדלקתם לכבודו/ה נרות? רומנטיקה הוא חומר הבעירה החזק ביותר למדורת הזוגיות.

15. האם אתם ספונטניים? ספונטניות היא דרך נהדרת לרענן את השגרה וליצור את הריגוש שחסר.

16. האם אתם לוקחים אחד את השני כמובן מאליו או שאתם מוקירים זה את זו ומראים זאת בדרכים שונות? הבעת הערכה מחזקת את האמונה בקשר, לכן על תשכחו להגיד אחד לשני כמה אתם נהדרים ומדהימים.

18. האם אתם עושים סקס מפייס אחרי ריב או שאתם מפנים אחד לשני את הגב והולכים לישון מחובקים עם הכעס והעלבון? מריבות הן בלתי נמנעות גם בזוגיות פורחת וללכת לישון מפויסים הוא הכלל החשוב ביותר לזוגיות מוצלחת.

לסיכום

הלהבה הזוגית היא אומנם עדינה ואם לא משגיחים אליה היא עלולה להיעלם במהרה, אך היא גם יכולה להתלקח בעזות, בעקבות תיבול רומנטי מעודן. תשמרו על הגחלת שלכם ביום יום באמצעות הדברים הקטנים, על מנת שגם בל"ג בעומר בשנה הבאה, המדורה שלכם תבער חזק ותבריח את השגרה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חנות סקס

למה כדאי לכם לבקר בחנות סקס?

בעשורים האחרונים אפשר למצוא יותר ויותר חנויות סקס שנמצאות ברחובות ראשיים של ערים גדולות, בארץ ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *