דף הבית » בעיות ביחסים » איך לגרום לגבר לקנא
גבר מקנא

איך לגרום לגבר לקנא

האין זה מעניין? לגרום לגבר לקנא. בדרך כלל כל נושא הקנאה אמור להיות רלוונטי לנו הבנות, ולא צריך יותר מדי להסביר למה זו הממלכה שלנו. עם זאת, ישנם זמנים בהם אנו רוצות שהגבר שלנו יקנא, או לגרום לגבר שאנחנו רוצות לקנא.

למה נרצה לגרום לגבר לקנא?

  • לנקום באקס שלך ולהראות לו עד כמה את מאושרת.

  • לגרום לאקס שלנו לחזור אלינו מתוך קנאה (סיכויים קלושים אבל קיימים…)

  • אולי את רוצה תשומת הלב מן הגבר הספציפי הזה שאינו שם לב אליך.

  • לבדוק עד כמה רכושני הגבר שלך באמת.

  • מן שילוב של כל הסיבות או שפשוט את רוצה לתפוס את תשומת הלב של הגבר שאת אוהבת או דלוקה עליו.

ללא קשר לסיבה של המקרה שלך, בהמשך נגיע לכמה טיפים מעשיים אבל לפני כן, כמה מילות אזהרה.

הכל הוגן באהבה ובמלחמה, כך אומרים. גם בשדה הקרב של האהבה יש כמה כלי נשק חזקים יותר וחזקים פחות. קנאה היא ללא ספק אחד החזקים. אם את לוחצת על הכפתורים הנכונים, את יכולה להשתמש בזה לתועלתך. אך – וכאן האזהרה – הרבה דברים לא טובים יצאו מקנאה וכל מעשה הוא על אחריותך. לגרום לגבר לקנא זה מהלך שעשויות להיות לו תוצאות בלתי צפויות ובלתי רצויות (החל מפרידה ועד מעשים אלימים).

לאחר שזה נאמר, קינאה היא דרך נהדרת להשתמש בה אם את רוצה לשחק אותה קשה להשגה בעניין אהבה חדשה, להפוך את הגבר שלך נלהב יותר, או סתם לנקום באקס שזרק אותך… קנאה תשים אותך בעמדה של כוח וכל גבר ייפול לרגליך.  אם הוא "הלשעבר" שלך קחי בחשבון שאת צריכה לעבוד מעט קשה יותר כדי להחזיר אותו באמצעות הקנאה ויכול להיות שתצטרכי להשתמש (או להיעזר?) בבחור אחר. קחי בחשבון שאם פורצת האלימות, זה בד"כ קורה בנקודה הזו, בגלל הבחור האחר המסכן שגם לא זכה בך וגם חטף מכות, אבל היי מוכנה לכל תגובה.

לא משנה מה הסיבה האישית שלך, אני יודעת איך זה מרגיש להיות בחיפוש בלתי פוסק של טיפים וטריקים על איך לגרום לגבר לקנא –  ולא למצוא אותם. אבל זה נגמר כאן!  קחי את 3 הטריקים הבאים על איך להפוך את הגבר שלך למפלצת ירוקת העיניים, לוודא שהוא יישאר איתך כל הזמן ושהוא נלחם כדי לקבל את תשומת הלב שלך.

אז איך לגרום לו לקנא?

דבר ראשון – תיהני!

אם את מתכוונת להפוך את הגבר שלך לקנאי לך, כדאי לך להפנות את תשומת הלב שלך לדברים אחרים חוץ ממנו. צאי עם חברים וחברות שלך ותתחילי לעשות את הדברים שאת אוהבת לעשות איתם. את יכולה וצריכה ליהנות מדברים כמו – צפייה בסרטים, לבלות בפאב, לישון אצל חברה (או רק לספר לחברה "טובה" שישנת אצל ידיד, מישהו אחר – תתפלאי כמה מהר זה יגיע לגבר שאת רוצה שיקנא).

פשוט זכרי לעשות חיים!

דבר שני – הפכי את עצמך למישהי ששווה לרדוף אחריה

הגבר שלך לא יקנא אם הוא לא יחשוב שמישהו אחר רוצה אותך. והוא לא יחשוב שמישהו אחר עשוי לרצות אותך אם את לא תהיי אטרקטיבית. נו, ברור שלהיות אטרקטיבית מושך גברים בכלל. אבל איך עושים את זה? הדבר עשוי להיות כרוך בביקור בחדר הכושר באופן קבוע, לאכול נכון וכד'- כל מה שישמור אותך בכושר מצוין.

תופעת לוואי: את מקבלת את תשומת הלב של גברים אחרים אשר יגרמו לו לרצות אותך יותר.

דבר שלישי – אם שום דבר לא עובד – צאי עם מישהו אחר

מי יודע, לצאת עם עוד בחור יכול להתברר בדיעבד כמציאת בן זוג טוב יותר.

דרך אגב, האם ידעת? רוב הנשים הופכות את חייהן ומערכות היחסים לכל כך הרבה יותר קשות פשוט משום שהן לא לומדות את היסודות הבסיסיים על איך גברים רואים אהבה, חיבור, משיכה ומערכות יחסים. לכי תדעי מה תהיה התוצאה אם תצאי עם מישהו אחר. רק זכרי – אם את באמת אוהבת את הגבר שאת רוצה לגרום לו לקנא, אז לצאת עם מישהו אחר זה הימור על הרצון שלו להיות איתך בעתיד. במיוחד אם העניינים התחממו עם הבחור האחר והגבר שלך כבר לא מקנא אלא מתחמם עם מישהי אחרת.

אז עכשיו את יודעת איך לגרום לגבר לקנא. בזהירות ובהצלחה!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

טיפול זוגי

טיפול זוגי – איך מתחילים?

טיפול זוגי הוא הדרך של רבים מהזוגות לשפר מערכות יחסים קיימות ולהימנע מפרידה. טיפול כזה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *