דף הבית » לזוגות » טיפים ורעיונות להחייאת הרומנטיקה
נשואים באושר

טיפים ורעיונות להחייאת הרומנטיקה

אף אחד לא רוצה להודות בכך, אולי בגלל ההרגשה שזה פוגע בתחושה שלנו שתמיד הכול יהיה אותו דבר. אבל, בכל זוגיות, ניתן לזהות את השלב בו הרומנטיקה מתחילה לדעוך. אצל רובנו, הזוגיות מתחילה בטונים מאוד חזקים של חיזורים, מתנות, יציאות, התנשקויות מתחת לפנס הרחוב וכו', אך לאט לאט, השגרה מחלחלת והזוגיות מתחילה להיות משהו שהוא, למעשה, ברור מאליו. לכל זוג זה קורה בזמנים אחרים, אך, כמעט ולא תתקלו בזוגות שעדיין נמצאים באותה רמת ריגושים וזוגיות כמו בהתחלה.

למה זה קורה?

עם הזמן וככל שמכירים את בן הזוג יותר לעומק, מכירים הרבה חלקים באופי ובאישיות שלו. אם בהתחלת הזוגיות שלכם, כל דבר כמעט שבן הזוג אומר או עושה הוא בגדר חידוש, הרי שבהמשך הפתעות ולמידה של בן האדם שמולך, כבר קורות פחות ופחות.

בשלב הראשוני של היחסים אתם מתאהבים, יש הרבה פרפרים בבטן והאדרנלין שלכם מרקיע שחקים. רק עצם המחשבה על בן הזוג בו התאהבתם גורמת לכם להאצה בדופק. כמו כן, כמובן קיימת המשיכה המינית שהיא זו שלרוב מאיצה את כל התהליך. מדובר בתהליכים כימיים בסופו של דבר….

מאוד קשה להיות עם אותה כמות אדרנלין והתלהבות לאורך זמן. התהליכים הכימיים במוח לאט לאט נרגעים ופוחתים וחוזרים לפעילות רגילה. יתכן וזה נשמע לכם כמו משהו רע, אך לא תמיד זה כך. יש משהו מנחם בידיעה שיש לי בן זוג שאני מכירה את התנהגותו, אופיו ותכונותיו. אני יודעת לנבא איך יגיב ויפעל במצבים שונים ויודעת מה הוא אוהב ואילו מתנות, למשל, ישמח לקבל ליום הולדתו.

ובכל זאת-מה עושים כדי להחיות את הרומנטיקה?

אתם כבר נמצאים בשלב השגרתי של היחסים, יוצאים קבוע, גרים ביחד או אפילו נשואים כבר. החיים הזוגיים, אפילו אם הם נחמדים ונעימים לא טומנים בחובם הפתעות וריגושים. לכן, התפקיד של כל אחד מבני הזוג הוא לקחת על עצמו מדי פעם להכין הפתעות קטנות או תוכניות לפעילות מסוימת, שוב, על מנת שהשגרה לא תשתלט על חייכם הזוגיים.

רעיונות שאספנו עבורכם:

  1. פרחים – אם בת הזוג שלך חובבת פרחים (ובינינו איזה אישה לא אוהבת?!) תפתיע אותה מדי פעם עם זר פרחים. אתה יכול להגיע הביתה, לדפוק בדלת ולחכות שתפתח, כאשר אתה מחזיק את הזר לפני פניך. אתה יכול להפתיע אותה באמצעות משלוח פרחים למקום עבודתה. במקרה כזה אתה יוצא טוב פעמיים : בעיניה ובעיני חברותיה לעבודה, שמן הסתם יקנאו בבת זוגתך שכך סתם ללא סיבה מקבלת זר פרחים.
  2. הזמינו אותו לדייט – שלח לבן או בת הזוג באמצע יום העבודה מייל עם הצעה לדייט שתכננתם מראש: כרטיסים להצגה שרכשתם או מקומות במסעדה שהזמנתם וכו'. אתם יכולים לפרט במייל את הפעילות המתוכננת או להשאיר את זה כהפתעה ולכתוב רק "פרומו" קצר בסגנון : "היום בערב תלבשי את השמלה הכי יפה שלך" או "אל תאכל הרבה בארוחת צהריים…".
  3. מכתבי/פתקי אהבה – יצאת לפניה בבוקר? תדביק לה על המראה במקלחת פתק ובו כתוב "בוקר טוב נסיכה שלי", את יודעת שכשהוא מגיע בערב מהעבודה הדבר הראשון שהוא עושה הוא לתלות את המתחות על המתלה? השאירי לו שם פתק עם השפתון ששמת בבוקר וכיתבי לו "אני אוהבת אותך" או "זה מה שמחכה לך- בוא לסלון" וכדומה.
  4. הפתעות קטנות – אתה יודע שהיא אוהבת שוקלד מסוים מאוד? קנה לה והחבא לה בתיק ולאחר ארוחת הצהריים שלח לה הודעה והודע לה על ההפתעה המחכה לה. את יודעת שיש דיסק שהוא מאוד רוצה אך לא הספיק לקנות? קני לו אותו, שימי במערכת ובקשי ממנו שילחץ על ה play בלי לספר לו מה יש שם.

לסיכום:

השמיים הם הגבול. אם אתם רוצים לרענן את חייכם הזוגיים ולהפוך אותם ליותר רומנטיים, הפעילו קצת את הראש ותראו איך הפתעה קטנה או אפילו יציאה לדייט, הופכת אתכם לבני זוג שעדיין יש ביניהם ניצוץ והתרגשות גם בחיי השגרה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

איך יודעים שחדר הבריחה איכותי?

חדר בריחה הפך זה מכבר לאטרקציה מועדפת על אנשים רבים. הוא פותח את הראש, הוא ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *