דף הבית » סיפורי סקס » פתיחת מתנות
בלונדינית

פתיחת מתנות

"לרעות בשדות זרים," אמרה פעם הדר, "זה דווקא די בריא". זה קרה ביום הנישואין ה-10 שלנו פתחתי את אריזת המתנה ובפנים חיכה לי משהו שנראה כמו כרטיס מונופול. 'ערב כחול עמוק חופשי' היה כתוב עליו. "זאת מתנה לשנינו," היא הוסיפה.

"למה את מתכוונת?"

"יש זוג מאוד נחמד שישמח אם נחגוג ביחד אתו את יום הנישואים באותו חדר במלון". היא אמרה.

דמיינתי לא מעט את עצמי שוכב עם נשים אחרות, אבל מעולם לא חשבתי ליישם את זה. היא הגשימה לי כמעט כל פנטזיה במיטה ועכשיו היא מציעה להגשים לי פנטזיה שמעולם לא חשבתי לבקש. הזמנתי חדר במלון בתל-אביב. היה זה יום שישי לקראת שקיעה. היא לא הסכימה לומר לי באיזה זוג מדובר. "הכרטיס היה רק הטיזר, הזוג הוא המתנה האמתית, וכשהם יגיעו אנחנו נפתח את המתנה", אמרה הדר.

הבחורה הראשונה שנכנסה לי לראש זאת לנה, החברה הכי טובה שלה מהעבודה. בלונדינית טבעית, גבוהה ורזה. כזאת שהייתי מת לעשות אותה מאחור, במשרד שלה על השולחן בסוף היום כשכבר אין אף אחד. לנה היא בחורה אסרטיבית, כזאת שרודה בגברים. אין יותר סקסי מזה במיטה. אולי זאת ענת, החברה שלה מימי האוניברסיטה.  ג'ינג'ית נמוכה עם שפתיים בשרניות, כאלה שהייתי מת שיסגרו על הזין שלי ויעלו למטה ולמעלה. אולי זאת בכלל רותם –  החברה הכי טובה שלה עם תחת הביונסה שלה. תחת שהייתי מת להפליק לו ואז לעשות אותה על הרצפה בחדר האמבטיה.

הפנטזיה של כל גבר
כן…אני יודע מה אתה חושב…

דפיקות דלק נשמעו. כשהן פסקו הלב שלי החל לדפוק. אחרי 20 שנות נישואים אני הולך לזיין אישה אחרת…אההה…ורגע גם אשתי. טוב נו, יאללה. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. כוס לעומת זאת –  בהחלט אפשר לאכול והשאיר אותו שלם.

מזגתי לעצמי כוס יין אדום תוך כדי כך שהדר פותח את הדלת. הזוג נכנס וכשהבנתי מי הם כמעט והפלתי את הכוס.

זאת הייתה הזמרת ההיא עם בעלה המיליונר….נו…איך קוראים לה….כמעט כל יום אני שומע אותה ברדיו. אני זוכר שנתיים לאחר שהתחלנו לצאת, באחד הלילות, שלאף אחד לא היה לומר, שיחקנו כל מיני משחקים מטופשים. אחרי כמה בקבוקי בירה כל אחד היה צריך להכיר רשימה של מפורסמים שהוא מת לזיין, הזמרת ההיא, שעכשיו אני לא זוכר את שמה, הייתה הראשונה ברשימה שלי. פאק! איך מצליחים עכשיו להתעלות על מתנה כזאת? למה אני לא זוכר איך קוראים לה?

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

הכל קרה שם כל-כך מהר. רגע הם עמדו בכניסה ורגע אחרי, הזמרת נישקה את צווארי. בעלה הוריד לאשתי את השמלה וסכין חדרה אל תוך ליבי. לאחר כמה דקות הזין שלי חדק לתוך הכוס של הזמרת. חשבתי לבקש ממנה לשיר, כדי להעצים את החוויה, אבל די מהר הבנתי עד כמה זה יהיה מטופש. בזמן שחדרתי אליה בתנועות איטיות ועמוקות, בזווית עיני ראיתי איך אשתי יורדת למיליונר. היא עשתה  לו את טיפול העשרת אלפים עם הלשון והידיים (כולל הביצים). עכשיו גבר זר קיבל את הטיפול האישי שאני הייתי רגיל לקבל. זה הדליק והעציב אותי בו זמנית ולא ידעתי איזה הרגשה הייתה חזקה יותר. זה היה שיוון כמו בין שני הרי אדם בתחרות הורדת ידיים.

הפכתי את הזמרת על ביטנה וביקשתי ממנה שתמצוץ לי כשהיא תופסת בקרסוליה. המילה מציצה לא התאימה למה שהיא ידעה לעשות אלא יניקה. היא השכיחה לגמרי את טיפול העשרת אלפים של  הדר. מה שהיא ידעה לעשות רק אם הלשון שלה כאשר שני ידיה מאחורי הגב, לא התקרב למה שהדר עשתה בעזרת הידיים.

בעלה של הזמרת נשכב על הגב ואשתי התיישבה על הזין שלו כאשר גבה מופנה אליו היא נועצת את מבטה בי בזמן שהזמרת יונקת לי את הזין. הדר גנחה ומבטה החודרני ניקב לי את הבטן. באותו הרגע גמרתי בתוך הפה של הזמרת והיא בלעה את הכל.

מעולם לא נהניתי לפתוח כך מתנה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *