דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » הפעם האחרונה לפני החתונה…
סטודנטית כוסית

הפעם האחרונה לפני החתונה…

נדלקתי עליה עוד בתחילת סמסטר א'. היא תמיד ישבה בשורה הראשונה, לגמרי לבדה, מרוכזת במרצה. אני הייתי יושב על החברים, רוב הזמן היינו מקשקשים על מה נעשה בערב. קראו לה הדר.

היא הייתה בחורה די פשוטה למראה, אבל אתם מכירים את זה, לפעמים משהו מושך אתכם לבחורה מסוימת ואתם לא יודעים מה. לפני חודשיים אני וענת, החברה שלי, חגגנו 10 שנים ביחד. אנחנו זוג מגיל 16. בזמן האחרון היא לוחצת יותר מידי על חתונה, שולחת רמזים בעובי של היפופוטם, אבל אני עושה את עצמי לא מבין. עד סוף הסמסטר אצטרך להציע לה. זה ברור. אם נגזר עלי לבלות עד סוף חיי עם בחורה אחת, מוטב שאטבול פעם אחת את הנאצ'וס שלי בסלסה של מישהי אחרת.

בסוף הקורס ניגשתי להדר והצגתי את עצמי.

"נחמד לפגוש אותך," היא אמרה, נגעה קלות במשקפיה והסיטה את שערה השחור והגולש לאחור.

"אפשר להזמין אותך לקפה עכשיו?"

"אמממ….יש לי את הקורס ההוא עם אבי מרגוליס…"

"הוא לא יגיע היום. לא קיבלת הודעה מהמזכירות?".

"לא."

"אז הנה.יש לנו זמן לקפה".

היא הסכימה. התיישבנו מתחת לעץ האלון בבית הקפה של המכללה ודיברנו במשך כשעה וחצי. האמת? הבחורה הייתה שווה יותר מזיון. קבענו להיפגש אצלה בדירה בערב. סקס אחרון לפני שאני מציע נישואין. זה מרגיש כמו ארוחה מפסקת לפני יום כיפור.

דפקתי על הדלת שלה בדיוק ב 10. מוזיקת צ'ילאאוט התנגנה בבית. אם זה היה דייט הייתי מביא בקבוק יין, אבל שנינו ידענו לאן אנחנו בדיוק חותרים. הפלאפון שלי צלצל. זאת הייתה ענת – היא אמרה שהיא הכינה ארוחה מיוחדת לשנינו ושיש לה הפתעה בשבילי. אמרתי לה שעוד שעה אני בבית.

כעבור שעה השיניים שלי הורידו את התחתונים מגופה של הדר. היה לה ריח גוף נפלא, כמו של פרח הלוטוס. הסרתי ממנה את החזיה, והנעתי את לשוני סביב הפטמה השמאלית.  אחר כך מצצתי את הפטמה הימנית. היא הייתה שקטה וצנועה. כמעט ולא שמעתי אותה נושמת. הייתי חייב לשמוע קול של אישה זרה גונחת בפעם האחרונה בחיי.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

הצמדתי את שתי רגליה והנחתי אותך על המיטה כך שהיא שכבה על צידה. אני אוהב לראות איך כוס חלק ונטול שערות ערווה נראה כך מאחור. חדרתי אליה מהצד בתנועות ארוכות. היא עצמה את עיניה ונשכה את שפתיה, ובכל זאת, לא השמיעה קול. נשכתי את כתפה בעדינות ועיסיתי את הדגדגן שלה. היא התפתלה אך עדיין שתקה. הגברתי את הקצב. היא תפסה את השמיכה ונאחזה בכל הכח עד שגמרה כמו אילמת.

לא רציתי לשאול אותה מדוע היא שקטה כל-כך, כי ידעתי שאם אשאל זה יבטל את הסיבוב השני. בסיבוב השני הרכבתי אותה עלי. היא הייתה ביישנית, וכנראה שמעולם לא רכבה על מישהו ולכן עזרתי לה לעלות. הזין שלי שקע בתוך הכוס שלה, גבה היה מופנה אלי. והיא עלה וירדה בתנועות מהירות. בקשתי ממנה להאט אבל היא לא הגיבה ואז שמעתי מפתח זז בחור המנעול ואת הדלת נפתחת.

הדר פלטה צווחה קטנה. צווחה מבוהלת כשל עכבר שנתפס במלכודת.

"מי זה?" שאלתי אותה בלחישה.

היא קפאה במקומה ולא זזה.

פאק, יש לה חבר. היא לא אמרה לי שיש לה חבר. הצעדים התקרבו. ניסיתי להוריד אותה ממני אבל הייתי כבר קרוב לגמירה, במיוחד כשעכשיו הכוס שלה חנק את הזין שלי. דלת חדר השינה נפתחה. זה היה אבי מרגוליס, המרצה לכלכלה ההוא שהיא הייתה אמורה ללכת לקורס שלו. בכל מצב אחר זאת הייתה סצנה שנגמרת בזעם או אלימות. הערב המצב נגמר בסצנה שהייתה יכולה להיות חלק ממוזיאון השעווה. שלושת ההלומים תפסו על חם האחד את השני והשלישי.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בוגדים בוגדות

כך התמכרנו לעולם הזה שנקרא בוגדים בוגדות

לא תאמינו על איזה מקרה נדיר נפלנו. תפסנו האחד את השנייה, בבית שלנו, בוגדים בדיוק ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *