דף הבית » סיפורי סקס » בגידה אלוהית
יגואר און

בגידה אלוהית

באחד מערבי הפוקר של בעלי וחבריו, תוך כדי כך שאני מאוננת בשירותים וחושבת על רמי, החבר הכי טוב שלו, שמעתי אותם מדברים על בגידות.

"מה הייתם עושים אם הייתם תופסים את האישה שלכם על חם?" רמי שאל.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

מאיר, בעלי, צחק ואמר: "אפרת לא מסוגלת לבגוד בי אם זה היה תלוי בחיים שלה. היא לא עשויה מהחומר הזה…רק המחשבה על כך מצחיקה אותי. זה כמו שתתפוס את האפיפיור באורגיה עם 8  קרדינלים. בדיוק אותו סיכוי".

הרמתי את התחתונים, הורדתי את המים; הלכתי לחדר העבודה, ופתחתי את הלפטופ שלי. לפני כמה ימים שמעתי במשרד דיבור על אתר הבגידות "אשלי מדיסון".

'אפרת לא מסוגלת לבגוד?'.  מאיר הבאת את זה על עצמך.

האמת היא שכבר הרבה זמן אני משתעשעת במחשבה הזאת. מבלי ששמתי לב לנקודה בדיות מתי זה קרה, התחלתי להתעורר ליד גבר מקריח ובטן שנשפכת מתחת לקו החגורה. הערב, המילים של מאיר פשוט דחפו אותי לעשות משהו שרציתי כבר מזמן להגשים.

נרשמתי לאשלי מדיסוןפתחתי כרטיס ב"אשלי מדיסון" ופרסמתי בו תמונה מקו הצוואר ומטה. הורדתי לעצמי 5 שנים וכתבתי שאני בת 35. עכשיו נשאר רק לחכות. לאחר כחצי שעה, קיבלתי הודעה ראשונה מישו. טוב, הוא לא היה באמת היה ישו כמו שאני לא הייתי בתולה. עיניו היו מוסתרות, אבל גם מבלי לראות אותן הוא נראה כמו ישו. שיער ארוך, זקן וחולצה לבנה שהבליטה את שרירי החזה שלו.

"היי, שמי דן. אני מת לדעת איך את נראית. אשמח אם תשלחי לי תמונה ותשאירי לי את המספר שלך. אני בארץ עד למוצאי שבת. אחר-כך אני טס לספרד". שלחתי תמונה  ואת המספר שלי יום למחרת, הוא התקשר שעה לאחר מכן וקבענו להיפגש אצלו.

שמעתי את מוזיקת הרגאיי מתנגנת כבר כשעליתי במדרגות. תוך כדי שהוא לוקח את השכטה הראשונה מהג'וינט, הוא סיפר לי שהוא נשוי טרי ושאין לו מושג איך לומר לאשתו שהשנה הזאת  עשתה אותו אדם אחר.

"אם אתה מתכנן לגרום לה לתפוס אותנו על חם, אני הולכת מפה!" הכרזתי.

"לא! מה פתאום!" הוא התנצל. זו דירה של אחי.

לקחתי שכתה וצללתי בתוך העיניים הכחולות שלו. אני נשבעת לכם שהן כמעט זהרו, כמו עיניי חתול, כשהוא עמעם את האור בסלון ואני התרווחתי בכורסא. הוא נישק את צווארי וכף ידו הגדולה, התפתלה בין ירכיי. הוא משך את התחתונים לאט, הוריד אותם רק קצת. האמת היא שהייתי רטובה כבר מהרגע שנכנסתי לדירה. כרית האצבע שלו נגעה ולא נגעה בדגדגן. הוא ליטף אותו ואני התקפלתי מעונג. למעשה דווקא מהרגעים שאצבע שלו רחפה, מילימטר מהדגדגן, בלי לגעת בו, אלו היו הרגעים שגרמו לי להתקפל בתוך עצמי. הוא משך את התחתונים עד הסוף בתנועה חדה והכניס את ראשו מתחת לשמלה שלי. עכשיו הלשון שלו עשתה בדיוק את מה שהאצבע שלו עשתה קודם.

"אוווווווך…." נשכתי את שפתי התחתונה. עכשיו הלשון שלו עשתה מעגלים בתוך הכוס שלי. הצלבתי את רגלי מעל גבו. הוא לפט את ירכיי ואני הרגשתי כאילו אני עוד רגע מרחפת ונדבקת לתקרה. אחרי שגמרתי שמתי יד על החגורה שלו, כדי להחזיר לו באותה מטבע. הורדתי את מכנסיו ואז הוא תפס אותי והדביק אותי לקיר, עדיין מבלי להוריד את השמלה. הרגשתי את הזין שלו ממלא את הכוס שלי כאילו היה עמוד ברזל. שכבתי עם 10 גברים, פחות או יותר, לפני בעלי, אבל אף פעם הרגשתי דבר כזה בתוכי. הייתי חייבת לבדוק שזה אמיתי.

זה היה אמיתי. אם זה היה סנטימטר גדול יותר, כבר היה לו אקורדיון כמו לאוטובוסים הארוכים האלה.

"צ'יזס," צרחתי.

"הוא צחקק…" כנראה רגיל לזה.

הוא נכנס ויצא מתוכי כמו חיה. הזעה שלו התערבבה בשלי. הוא נכנס ויצא מתוכי שוב ושוב ושוב. הרגשתי את קוביות הבטן המפוסלות שלו. חיבקתי אותו ונשכתי את כתפו. משאירה עליה סימנים שיניים.

"צ'יזס!" צעקתי. ושוב התקפלתי בתוך עצמי.

גמרתי 3 פעמים במשך אותו הלילה כשהוא לא גמר אפילו לא פעם אחת. אתם יודעים, אם להיות ישו כנראה עד הסוף. לתת. הוא גמר פעם ראשונה ב 5 בבוקר, התפוצץ עלי כמו אחד שלא זיין 10 שנים.

הללויה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *