דף הבית » סיפורי סקס » סיפורי בגידות ואהבה אסורה » מפגשים דיסקרטים לאחר החתונה
בגידה באמריקה

מפגשים דיסקרטים לאחר החתונה

לא מעט אנשים מקבלים רגליים קרות לפני החתונה. פתאום המחשבה "אני הולך לשכב מעכשיו ועד סוף ימיי עם אישה אחת" הופכת להיות ממשית, כבדה ומפחידה. אני לא קיבלתי רגליים קרות לפני החתונה. אני קיבלתי אותם חודש וחצי אחרי החתונה. הרגליים היו קרות אבל הזין שלי היה חם ובוער בכל פעם שהוא ראה בחורה יפה ברחוב.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את אשתי מאוד, אבל התעוררתי מאוחר מידי. אתם מבינים? עד שהכרנו שכבתי עם 2 נשים לפניה ועכשיו פתאום הזין שלי רוצה עוד והוא צריך אותי כדי לארגן לו כמה מפגשים דיסקרטים. החלטתי שכדאי לעשות את זה עכשיו, כשהכל עוד בתחילת הדרך כדי למזער סיכונים.

בהפסקת הצהריים במשרד, שמעתי אנשים מדברים על כך שאתר הבגידות "אשלי מדיסון" הגיע לישראל. זה היה הפתרון המושלם עבורי. בלי כל הלוגיסטיקה של לחזר אחרי איזו מתמחה במשרד או לצאת לאיזה פאב ולעבוד על זיון כמו בן 18. פשוט וקל. פתחתי כרטיס, ובחנתי כמה כרטיסים של בחורות. התרכזתי יותר בתיאורים הכתובים מאשר בתמונות. בחרתי באחת שתיארה את עצמה כהרפתקנית מחוץ למיטה. שלחתי לה הודעה והיא ענתה למחרת.

15800889_s"היי, דנה. אני נשאר היום במשרד עד מאוחר. יש לנו פה סיעור מוחות דחוף שאנחנו חייבים לעבוד עליו חזק כדי לשכנע לקוח ותיק שלא יעבור למתחרים. אל תחכי לי." שלחתי לאישתי את ה SMS ושכרתי חדר לאותו הערב במלונית בתל- אביב.

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

הגעתי לחדר כשעה לפני שהילה ההרפתקנית הגיע. התחלתי להסיר את טבעת הנישואין שלי ואז הבנתי עד כמה מפגר המעשה הזה, הרי שנינו מודעים לכן שהצד השני נשוי.

3 דפיקות נשמעו על הדלת.

ההרפתקנית נכנסה לבושה בשמלת סטרפלס בצבע ארגמן. שתינו יין ובלי לדבר הרבה זה התחיל:

היא לא רצתה לעשות שום דבר במיטה עצמה. היא באמת היית הרפתקנית וזאת הייתה הפעם הראשונה שעשיתי 69 בעמידה. היא התכופפה, הרמתי אותה, כך שהראש שלי היה בין הרגליים שלה והזין שלי היה בתוך הפה שלה. שרירי הבטן שלי התקשו. תפסתי אותה חזק סביב מותניה. לשונה רפרפה כמה פעמים על קצה הזין שלי כמו כנפי יונק דבש בין מציצה למציצה. עיסיתי את הדגדגן שלה עם לשוני ואז דחפתי אותו עמוק לכוס בתנועות סיבוביות. שרירי הבטן שלי החלו לכאוב, אבל ברגע שהיא הכניסה את הביצים שלי לפה שלה, שכחתי מזה לגמרי.  היא החלה לרעוד וברגע אחד מושלם גמרו באותו הזמן כאילו היה זה סרט הוליוודי.

זרקתי אותה על המיטה. שנינו שכבנו שם במשך עשר דקות עם חיוכים מרוחים על הפרצוף, ואז היא קמה ולבשה את השמלה.

"זהו?!?" התפלאתי.

"ממש לא," היא אספה את שערה לזנב סוס. "עכשיו אני רוצה שתעשה אותי בתחת שחצי מהגוף שלי מציץ מהחלון. היא נגשה לחלון של החדר שפנה לסמטה, הרימה את השמלה, פישקה את רגליה וחשפה את התחת שלה. הרטבתי 2 אצבעות והחדרתי אותן לתוך פי הטבעת שלה בעדינות, הן כמעט ולא נתקלו בהתנגדות, מאפשרות לזין שלי לכבוש אותה מאחור. היא נשכה את שפתיה. חדרתי לאט מרגיש את שרירי פי הטבעת נכנעים סופית.

קולות העיר נשמעו היטב. היא שלחה יד ועיסתה את הדגדגן שלה. מתחתנו עבר הומלס. לאחר שהוא נעלם, היא החלה לגנוח בשקט. מישהו מעלינו פתח חלון, אבל לא אמר דבר. רגע לפני שגמרתי, צנחתי לאחור על השטיח והיא ביחד איתי. רוח פרצה לתוך החדר מהחלון. חיבקתי אותה. היא הסתובבה. נתנה לי נשיקה על המצח, התלבשה ונעלמה מבלי לומר דבר. שבועיים לאחר מכן היא שלחה עוד הודעה דרך "אשלי מדיסון" וכך החלה לה סדרה של מפגשים דיסקרטים שהתנהלו בכל מקום באותו החדר במלונית חוץ מעל המיטה.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חוקרים פרטיים

חושדים שאחד מבני הזוג בוגד? אתם זקוקים לחוקר פרטי

חוקר פרטי עם התמחות בדיני אישות יכול לסייע לכם לדעת האם בן או בת הזוג ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *