דף הבית » סיפורי סקס » לשבור דיסטנס עם המפקדת
סקס בצבא
סגור את הדלת ועמוד דום!

לשבור דיסטנס עם המפקדת

תופעת הלוואי של להיות על מדים באמצע בסיס טירונות היא חרמנות מוגברת. הייתי פעיל מאוד מינית בתקופה שלפני הגיוס, וכשמצאתי את עצמי בתקופת יובש של שבועיים ללא סקס (לחברה שלי לא התאים חבר חייל שחוזר פעם בשבועיים) כל מה שהיה לי בראש זה תחת, ציצים וכוס.

בדרך כלל בנות במדים הם לא דבר סקסי בעיניי, אבל התחת של המפקדת שלי, מיכל, נראה במדים לא פחות טוב ממה שהוא היה עלול להראות בג'ינס. מיכל היא הייתה סופר ביץ', וככל שהיא הייתה מנייקית יותר כך נמשכתי אליה יותר. היא הפכה לביצ'ית במיוחד לאחר הפעם הראשונה שהיא נגעה בי.

"רד ל 20" –  היא אמרה לי אחרי שאיחרתי למסדר הבוקר, הניחה יד על כתפי, ולחצה על השריר כדי לחזק את דבריה. היו לי את שרירי הכתפיים הכי רחבים בבסיס, כולל אנשי הקבע, ואני לא אומר את זה כדי להשוויץ. בכל מקרה, באותו ערב, למרות שלא הייתי רשום לשמירה, היא החליטה שאני צריך להחליף חייל במחלקה אחרת של הבסיס בש.ג.

למחרת היא השאירה אותי שעתיים נוספת בשמירה כי היא טענה שהחייל שהיה אמור להחליף אותי לא מרגיש טוב. יומיים לאחר מכן, היא השאירה אותי שבת בטענה שצריכים לתגבר את השמירה ואין מה לעשות. כל חברי יצאו הביתה ורק אני נשארתי. בהיתי בתחת האגסי שלה לאחר שסיפרה לי את הבשורה המרה הזאת, והפעם במקום  להתעצבן, דמיינתי איך אני נותן לו ביס, איך אני לופט את התחת שלה בכפות ידיי וחודר לה מאחור תוך כדי שהיא גומרת בצרחות.

שבוע לפני שבירת הדיסטנס, היא החליטה, שאני צריך לעשות תורנות שטיפת כלים פעם נוספת. שוב, אני היחיד מכל המחלקה שצריך לתגבר כמה חיילים שרק התחילו את הטירונות. שטפתי סירים לאחר ארוחת הבוקר, הצהרים והערב כך שבסוף אצבעות הידיים שלי נראו כמו אצבעות של סבתא שלי.

ארבעה ימים לפני שבירת הדיסטנס ניסיתי לדבר איתה על היחס הלא הוגן הזה כלפיי. היא התחמקה כל פעם בתירוץ אחר. כשנגמרו לה התירוצים היא הייתה מורידה אותי ל 20, בגלל סיבות כמו כומתה שלא יושבת טוב על הכותפת וכתם על המדים.

ערב לפני שבירת הדיסטנס נשבר לי הזין ממנה. ביררתי באיזה חדר היא נמצאת והתגנבתי לבניין מגורי הבנות. ביד רועדת דפקתי על הדלת.

"פתוח!" היא אמרה.

נכנסתי. היא בדיוק יצאה מהמקלחת, עטופה במגבת. היא לא נראתה מופתעת לראות אותי. אלא להפך. מאוכזבת שזה קרה רק עכשיו.

"כבר חשבתי שלא תקלוט את הרמז לעולם…" היא אמרה.

מאיפה הייתי אמור להבין שכל ההנהגות הזאת שלך נועדה להוביל אותי למצב הזה? רציתי לשאול, אבל במקום זאת שתקתי.

"סגור את הדלת," היא אמרה, "ועמוד דום!"

סגרתי ונעמדתי כפי שהיא ביקשה.

"דיברתי לזין שלך!" היא אמרה. "אתה תעמוד נוח. ושהוא יעמוד דום. עכשיו תורי לרדת לעשרים!".

היא שלפה את הזין שלי מהתחתונים כמו שנגר שולף פטיש מארגז כלים והחלה למצוץ בתנועות מהירות עד שנעצרה לרגע ומיד דחפה אותו עמוק לגרון, בולעת אותו כמעט עם הביצים.

צמרמורת עברה בעמוד השדרה שלי. האמת שכמעט שלא הרגשתי דבר מרוב הלם והתרגשות. תודעתי רחפה מעל לראשי. הרגשתי כאילו אני חולם או מדמיין את זה. היא מצצה לי במשך פרק זמן שנראה כמו שלוש שעות, אבל בזמן אמתי זה נמשך כעשר דקות. כשהבינה שאני לא גומר כל כך מהר, היא הביאה לי ביד, לשונה התפתלה סביב הראש של הזין שלי תוך כדי שהיד השנייה מלטפת את הביצים.

ואז המגבת שלה נפלה. שלפתי את הזין שלי מהפה שלה, תפסתי אותה, וזרקתי אותה על המיטה. היה לה תחת הרבה יותר מוצק ועסיסי מאיך שהוא נראה במדים.

"בתחת, חייל! היא אמרה. אני רוצה את זה חזק בתחת!"

הסיפורים האלה עושים לך את זה? רוצה להפוך את הפנטזיה למציאות? הרשמה לאתר אשלי מדיסון >>

"כן, המפקדת".

הרטבתי 2 אצבעות והחדרתי אותן בעדינות לחור התחת שלו, מרכך את פי הטבעת עד שהוא נפער לרווחה, ואז החדרתי את הזין שלי.

"חזק יותר, חייל!" היא צעקה.

פמפמתי אותה כמו שמעולם לא פמפמתי את האקסית שלי. היא גנחה, מנסה למנוע מהגניחות להפוך לצעקות.

ככה שוברים דיסטנס.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

בגידה באמריקה

בגידות בפייסבוק – תופעה שהולכת וגדלה…

לפני שגיליתי את הפייסבוק הייתי בחורה טובה. נאמנה לבעלי ותמיד מחכה לו שיחזור מהעבודה כדי ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *