דף הבית » בעיות ביחסים » מתי מתחילות לצוף בעיות בזוגיות והאם אפשר לצפות אותן
מתי מתחילות לצוף בעיות בזוגיות והאם אפשר לצפות אותן
מתי מתחילות לצוף בעיות בזוגיות והאם אפשר לצפות אותן

מתי מתחילות לצוף בעיות בזוגיות והאם אפשר לצפות אותן

איך יודעים אם הזוגיות שלנו יצאה לגמלאות ופשוט עידנה עבר? מה אפשר לעשות כדי להציל ולהחיות אותה?

ככל שזוג טרי יותר, כך הסיכוי שנראה אותו מתלטף, מתחבק ונוגע יותר גבוה יותר. ככל שהשנים בזוגיות עוברות, ההתרגשות עוברת, הפרפרים בבטן מתמוגגים אבל ישנם מספר אספקטים חשובים מאוד שחייבים להישאר כדי למנוע בעיות בזוגיות. לאחר ההתאהבות הראשונית והרגעים הראשוניים, יכולות להתחיל לצוץ הבעיות.  

זוגיות בריאה

השאלה האם אנחנו מתנהלות ומתנהלים בזוגיות בריאה, טובה, נכונה, אשר מפתחת את שני הצדדים עולה בראשנו כשאנו חושבים על עתידנו המשותף. זוהי שאלה שכל אדם אשר נמצא בזוגיות צריך לשאול את עצמו, על אחת כמה וכמה כאשר מתחילות להיווצר בעיות בזוגיות.

השפעת הזוגיות על כל אחד מבני הזוג

הזוגיות הנכונה, ההגונה והטובה משפיעה על חייהם של שני בני הזוג בחייהם הפרטיים, משמע, אם אדם נמצא בזוגיות שהוא חושב שאינה נכונה בעבורו ואינה מפתחת אותו, גם בהיבטים הלא זוגיים יושפע בצורה מאוד משמעותית, לדוגמה, התנהגותו בעבודה, דפוס הלמידה וההתפתחות בלימודים, כמו כן בשעות הפנאי שבהן אינו מבלה עם בן זוגו. מצב הרוח מושפע ישירות מהמצב בזוגיות.

שאלות על עתיד משותף עולות , ההסתכלות על העתיד חשובה מאוד

לצד הבעיות השונות שצצות והוויכוחים הקשים, חשוב לבדוק עם עצמנו בצורה מדויקת וחד משמעית, האם לאורך טווח האם אנו רוצים להשאיר את בן הזוג או בת הזוג לצדינו? האם אנחנו אוהבים את בן/בת הזוג?

במידה והתשובה לשאלה זו חיובית, יש לכם על מה לעבוד, לתקשר, אפילו תוך התייחסות לגורם שלישי, כמו מטפל או מטפלת זוגית שיעניקו לכם ייעוץ זוגי.

לבחור נכון

עדיף לבחור בגורם המנוסה והמוסמך לטיפול זוגי על מנת להצליח להתגבר על הקשיים בצורה אמתית ומקצועית.

דורית כהן, הינה פסיכולוגית מוסמכת ומנוסה המתמחה בתחום הטיפול והייעוץ הזוגי, למידע נוסף מוזמנים להיכנס לאתר שלה https://www.zugiut.net/. הגישה בייעוץ זוגי בה הפסיכולוגית כהן עובדת היא מובנית, מושפעת מן הפסיכולוגיה החיובית, ומבוססת על מושג ה”מובחנות“. טיפול זוגי הוא על פי רוב תהליך שמסייע בטווח קצר. המשך התהליך שלכם כזוג מוטל עליכם. את הכלים לתקשורת נכונה ולפתרון בעיות דורית תתן לכם. על היישום אתם אחראיים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

האם כתובה באמת מסמך שחובה לקיימו בתהליך הגירושים?

האם כתובה באמת מסמך שחובה לקיימו בתהליך הגירושים?

מתי את, כאישה גרושה במסגרת הליך גירושין אמורה לקבל את כתובתך? איך תובעים כתובה? תחילה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *