דף הבית » בעיות ביחסים » טיפול זוגי – איך מתחילים?
טיפול זוגי

טיפול זוגי – איך מתחילים?

טיפול זוגי הוא הדרך של רבים מהזוגות לשפר מערכות יחסים קיימות ולהימנע מפרידה. טיפול כזה מתאים גם במקרים של פרידה שיוצאת לפועל/ סיום יחסים ובקשה לגירושים, אבל מטרתו העיקרית היא להחזיר מערכות יחסים אל 'דרך המלך' ולסייע להחזיר את האושר למערכת הזוגית. אם החלטתם שהגיע הזמן לשינוי כזה או אחר – כדאי להתחיל את הצעדים הראשונים של טיפול זוגי!

אז איך מתחילים? הנה כל הצעדים:

מבינים מדוע דרוש טיפול

בתחילה חשוב לשבת לשיחה רצינית ובוגרת במקום ציבורי ולהבין כי הגיע הזמן לטיפול זוגי. וודאו כי גם אתם וגם אתם ובת או בן הזוג שלכם נכונים לעבוד על מערכת היחסים באמצעות סיוע של איש מקצוע. זה הזמן לסכם את הדברים ולבצע החלטה נכונה בנוגע לקשר שלכם.

מחפשים מטפלת זוגית טובה

כיום יש לא מעט מטפלים זוגיים ומטפלות שמציעים את השירות שלהם לזוגות שרוצים לשפר את הקשר הזוגי. בזמן הבחירה באשת או באיש המקצוע הנכונים: שימו לב כי מדובר באנשי מקצוע מנוסים שמציעים רמה גבוהה והתמקדות בטיפול זוגי. חשוב לבחור מטפלים שעוסקים בטיפולים בשיטות מתקדמות כמו שיטה אינטגרטיבית ממוקדת ושאר פתרונות לטיפול במשברים זוגיים או משפחתיים.

מתמידים

בטיפול זוגי חשוב להתמיד -גם אם השיחות מעוררות קונפליקטים או מייאשות. כדי להצליח בדרך שבחרתם: חשוב להתמיד בטיפול ולהגיע יחד לשעה שנקבעה. אם יש בעיה עם הגעה של אחד מבני הזוג חשוב להגיע לבד אל ייעוץ אישי ולבדוק כיצד אפשר לשפר את הנוכחות של שני הצדדים.

כעת תוכלו להתחיל בצעדים ראשונים לשיפור משמעותי במערכת היחסים הזוגית שלכם. בהצלחה!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

עורך דין גירושין - האם אפשר להציל את הנישואין?

עורך דין גירושין – האם אפשר להציל את הנישואין?

כל מערכת נישואין יוצאת לדרך עם הרבה תקווה ורצון טוב. מה קורה במשך הדרך? פעמים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *