דף הבית » בעיות ביחסים » התרת נישואין – איך עושים זאת?
התרת נישואין

התרת נישואין – איך עושים זאת?

על פי החוק הקיים, בית המשפט לדיני משפחה הוא זה שצריך לדון בנושא התרת הנישואין של בני הזוג. כחלק מההליך יתבצע בירור האם יש צורך בכלל בהליך גירושין שמתקיים על פי הדין הדתי. לאחר מכן ניתן לקדם את ההליך ולפנות לבית המשפט לענייני משפחה.

כאשר זוג נשוי מבקש להתגרש, במשרד הפנים יבחנו את דתם של בני הזוג ומידת הזיקה שלהם לישראל. החוקים החלים על זוג יהודי יהיו שונים מהחוקים החלים על זוג מעורב, וכך הדבר תקף גם לגבי רמת הזיקה לישראל. לכן כל מקרה צריך להיבחן לגופו טרם קידום ההליך של התרת הנישואין.

איך עוברים את ההליך הזה בקלות?

על אף המורכבות הבירוקרטית שעלולה לצוץ במהלך התרת נישואין בין בני זוג מעורבים, כדאי להכיר בעובדה כי בליווי של עורך דין, כל התהליך יכול להיות ברור ויעיל יותר. כך שאם אתם לא רוצים להתעכב עם פרטים לא ברורים, יהיה כדאי לכם להתייחס היטב לכל מה שתוכלו לעשות במישור הזה.

תנו לעו"ד לעזור לכם להבין את המצב בו אתם עומדים, כך שתוכלו להתקדם עם התרת הנישואין מבלי לתת להליכים בירוקרטיים לעכב אתכם או לפגוע בדרך שבה אתם פועלים. אתם רק צריכים לוודא שאתם בוחרים בעורך דין מנוסה שידע לעשות את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.

אל תנסו לעשות זאת לבדכם

לא נמליץ לכם לנסות ולעשות את כל הדברים הללו לבדכם, שכן אתם עלולים להגיע לכדי מבוי סתום להקשות על עצמכם בקידום של כל התהליך בשל פרטים לא ברורים. כך שאם אתם לא רוצים להתעכב בעניין הזה, כל שתצטרכו לעשות זה לפנות לגורם מקצועי שיוכל לעזור לכם בקרוב.

המידע באדיבות עו"ד עמרי אזולאי

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

עורך דין גירושין - האם אפשר להציל את הנישואין?

עורך דין גירושין – האם אפשר להציל את הנישואין?

כל מערכת נישואין יוצאת לדרך עם הרבה תקווה ורצון טוב. מה קורה במשך הדרך? פעמים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *