דף הבית » טיפים לגברים » איך להתחיל עם בחורה במועדון?

איך להתחיל עם בחורה במועדון?

סוף השבוע מראה את ניצניו ואתה קבעת עם החבר'ה באחד המועדונים הכי נחשקים בעיר. מועדון זו זירת פורקן שמגיעים אליה בכדי לשחרר את כל המתחים שעברו עלינו במהלך השבוע. בחורים רבים מכנים שחרור גם כהיכרות עם בחורה ברחבת הריקודים הלוהטת. יש מספר כללים נוקשים שמסבירים איך להתחיל עם בחורה במועדון, אך שים לב! ביניהם גם תמצא גם טיפים איך לא להתחיל עם בחורה במועדון!

לפני הכל, הינך מוזמן לקרוא את המדריך שלנו איך להתחיל עם בחורה – שייתן לך קצת רקע כללי.

כלל ראשון: מחקר קצר על המועדון

לפני שאתה וחברים שלך בוחרים במועדון לבילוי הלילי, תחשוב היטב האם זה מועדון עם בחורות חמודות שנראות טוב ותואמות לגילכם. נורא מבאס לרקוד כל הערב במטרה לצוד בחורה ובסוף לגלות שזה ליין לתיכוניסטים.

כלל שני: טיימינג

אל תתחיל ישירות ברגע שאתה נכנס למועדון בנעיצת עיניים או בשריקות, כמו של החבר'ה מהברזלים. תתמקם על הבר ותזמין לך בירה של גברים, תעמוד ותשוחח עם חבר. תסתכל סביבך אם יש משהו יוצא דופן ותמשיך בשיחה. אל תסגיר את עצמך ברגע הראשון שהגעת למועדון רק בכדי להתחיל עם בחורות.

כלל שלישי: לאט לאט

כשאתה רוקד במועדון תשתלב ברחבה תוך כדי ריקוד עם הבחורה שעומדת לידך, תרקוד איתה אבל לעולם על תיגע! בנות מאוד אוהבות את הספייס האישי שלהן ומאוד כדאי לך להתרחק. אם אתה רואה שהיא זורמת איתך בריקוד, תשאל אותה באוזן מה שמה. לאחר שבירת הקרח תוכל להזמין אותה למשקה ולשוחח במקום שקט יותר ליד הבר.

כלל רביעי: צור קשר עין

לפני שאתה ניגש לבחורה תנסה לכבוש אותה כבר מרחוק, תן לה מבט קצר וחיוך. תנסה להרשים את החברות שלה ושלח לה ולחברות משקה מהבר. במידה והיא תקבל את המשקה בשמחה ותעשה איתך לחיים מרחוק, זה ייתן לך את האות להתחיל להתקרב. יכול להיות שהבחורה תעשה לך חיים קלים ותיגש אליך לאמור תודה על המשקה, כך תוכל ליצור איתה שיחה ולזרום.

כלל חמישי: שכח מהסיגריה!

בזמן שאתה מתחיל ללכת על זה ולהתחיל עם בחורה, לעולם אל תיגש אליה עם סיגריה! אנחנו יודעים שאתה רוצה להיראות גבר מגניב ורגוע, אבל יש בחורות שלא יחליפו איתך מילה במידה ותראנה אצלך סיגריה ביד.

כלל שישי: הפגן בטחון עצמי!

הפגן נוכחות דרך תנועות הגוף שלך! שים לב כיצד אתה עומד מול הבחורה איתה אתה מעוניין להתחיל. תראה לה נוכחות עם ביטחון בעמידה יציבה ולא מתנדנדת,  שהידיים שלך יהיו נינוחות ולא בכיסים. אם תזוז הרבה במהלך השיחה תיראה חסר ביטחון, אם תשלב ידיים תיראה מופנם. תן לעצמך להשתחרר ולהיות עצמך מולה שהיא תוכל להתרשם מהאישיות האמיתית שלך.

כלל שביעי: שמור על טקט!

ברגע שמזדמן לך לשוחח עם הבחורה איתה אתה מעוניין להתחיל, השתדל לא להפנות אליה את הכוונות שלך ישירות. צור איתה שיחה נחמדה אך לא עמוקה מידי ובסופה בקש ממנה את מספר הטלפון. לאחר שסיימתם לשוחח, תשתדל לא להיות בקרבתה במהלך המשך הערב מאחר שאתה נמצא במועדון מלא בבחורות. במידה ויקרה מצב בו תראה בחורה נוספת שמוצאת חן בעיניך תהיה לך בעיה להתחיל איתה. היזהר על נפשך! אם כבר ביקשת מספר טלפון אחד לעולם אל תבקש מספר נוסף! משחק איסוף הטלפונים הרב ביותר בחבר'ה זה כבר משחק של ילדים בתיכון. תזכור, ציפור אחת ביד טובה יותר משתי ציפורים על העץ.

כלל שמיני: תפעל לבד

כשאתה ניגש לבחורה במועדון, לעולם אל תלך אליה עם עוד חברים. בחורה יכולה להירתע כשהיא רואה קבוצה של בחורים ניגשים אליה. היא עלולה לקחת את היוזמה שלך כבדיחה וכמשהו לא רציני, תיגש אליה לבד ותוכל להשיג תוצאה טובה יותר.

לסיכום

איך להתחיל עם בחורה במועדון זו חוויה שיכולה להיות כיפית ופורה אך יכולה גם לעשות לך הרבה בושות. שים לב למראה שלך ולתנועות הגוף שאתה מפגין כלפי חוץ מאחר והן אומרות הרבה. כשאתה מחליט להתחיל עם בחורה תשתדל לעשות את זה תוך כדי כבוד כלפיה, אם תתנהג בזלזול לא תשיג את מספר הטלפון שלה.

לעיתים במועדון בחורות שלא היית שם לב אליהם ברחוב, נראות לך נסיכות היופי בגלל החושך. תשתדל לקחת את הבחורה הצידה למקום שקט ומואר יותר בכדי שבדייט האמיתי שלכם לא יהיו פדיחות. כשאתה מדבר איתה תוציא מילים מהפה ברצף ותשתדל לא לגמגם אם זה משהו לא מולד. בחורות אוהבות גברים עם ביטחון שלא מפחדים מהן, תהיה משוחרר ובטוח בעצמך, זה יקנה אותן!

לסיום, סרטון משעשע, על איך לא להתחיל בם בחורה בבר, תבלו 🙂

קרדיט לתמונה: פליקר

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

האם הגיטרה תמצא עבורך זוגיות?

זוגיות ללא ספק הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בחיי האדם אשר מטריד מיליוני גברים ונשים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *