דף הבית » טיפים לגברים » איך להתחיל עם בחורה?

איך להתחיל עם בחורה?

אם אתה רוצה להתחיל עם בחורה והגעת לכאן אז כנראה יש לכך סיבה. אתה פשוט לא יודע איך לעשות את זה, מה שמתבטא בחולשה בכל הפרמטרים בזמן שאתה הכי רוצה להיות חזק, מוצלח ואטרקטיבי.

העובדה הוא שזה ממש לא חייב להיות תורה מסיני. למעשה, זה דבר מאד פשוט והדרך היחידה להשתפר בזה היא פשוט להתנסות. בפעם הראשונה זה כנראה לא יזרום הכי טוב, אבל בפעם השנייה, השלישית וכן הלאה, כבר זה נהיה הרבה יותר קל.

רוצה מדריך מתקדם יותר? אולי תרצה ללמוד איך לגרום לבחורה להתאהב בך.

נכון להיום אתה יכול למצוא מישהי ולהתחיל עם בחורה לא רק כשאתה יוצא למסיבה או לפאב. הן ברחוב, בחנות, בכיתה – בכל מקום שאתה הולך יש בחורות וכל בחורה מתה שיתחילו איתה (גם אם לא תמיד זה נראה ככה). אז עכשיו כששמת לב הנה כמה עצות שימושיות שיעזרו לך.

1. עשה משהו מקורי

בחורה יפה באמת רגילה שאנשים אומרים לה כל הזמן כמה מדליקה היא, עד כמה שהיא חמודה, כמה יפה היא. והיא התרגלה כבר למחמאות ריקות. אם פשוט תהיה הבחור הבא שיבוא לומר לה כמה היא יפה, היא תעריך את המחמאה, אבל זה לא יגרום לה להימשך אלייך. במקום זאת הישאר רגוע וזרוק בדיחה קטנה על חשבונה.
למשל, אפשר לומר משהו כמו "וואו, זה ארנק גדול! יש לך אקדח שם?" או אם היא התלבשה יפה ונעלה נעלי עקב תוכל לומר "אני אוהב את הנעליים, הן נראות ממש נוחות". יחד עם זאת, הימנע מהערות אותנטיות על המראה שלה. למרות שלומר לבחורה שהיא יפה הוא רעיון נהדר, זה שלב מאוחר הרבה יותר של התהליך. רוב הגברים לא ממש מנסים זאת או עושים זאת נכון, ועם קצת אימון אתה תהיה בין הבודדים שיודעים להתחיל עם בחורה כך, ואוטומטית תהיה אטרקטיבי בעיניה.

2. היה אתה עצמך

אם שאלת אי פעם מישהי מה לעשות כדי לפגוש ולהתחיל עם בחורה, היא בטח אמרה לך "פשוט להיות עצמך". אתה עשוי לחשוב שהכוונה היא שאם אתה מרגיש לחוץ ואתה רוצה להגיד לה שוב כמה היא יפה (בפעם 40) אז זה הדבר הנכון לעשות, אבל זה לא מה שהעצה שקיבלת אומרת.
הכוונה היא להתנהג אל הבחורה שאיתה אתה רוצה להתחיל כמו אל אחד החברים הבנים שלך. זה מסתבך כשמעמידים אותך במבחן: אם אתה בבר, והיא מבקשת ממך מפית או שואלת אם יש לך מצת, היא כנראה רק שואלת כדי לראות מה תהיה התגובה שלך, אם תצליח "לקפוץ דרך החישוק". אל תעשה את זה! כמו שהיית נוהג עם כל אחד מהחברים שלך – זכור לא להתייחס אליה באופן שונה! כשאתה מראה שאתה לא מתרגש – הערך שלך עולה. אם היית מתלוצץ עם החבר שביקש ממך מצת או פשוט מוציא מהכיס וחוזר לשיחה שהיית שקוע בה (סתמית ככל שתהיה) – עשה בדיוק את זה. ואם היית פותח איתו בשיחה על נזקי העישון – אז עשה דווקא את זה, איתה.

3. התלוצץ איתה

מרגע שהתחלתם לדבר, דאג להמשיך בכך. אולי כדאי לספר כמה סיפורים מעניינים על עצמך שהם גם מצחיקים, או להציג צד מעניין בך. אבל זכור לתת לה גם הזדמנות. נסה לא ליפול לתוך טכניקת "הראיון" (לשאול דברים כמו: מה את עושה? איפה את גרה? איפה למדת? איפה שירתת?). אם אתה תקוע, אפשר להפוך אותן שאלות בראיון להצהרות כמו "את נראית לי איטלקיה", "בטוח שירתת בחייל הים" או "אני בטוח שאתה מפיק אירועים!"

4. לבקש את מספר הטלפון שלה

אחרי כמה דקות, אם אתה נהנה, כדאי לחתוך את הדברים, לפרוש בשיא ולבקש את המספר שלה. תגיד שאתה נהנה מאוד, אבל אתה צריך לחזור לחברים שלך (או כל דבר אחר שעמדת לעשות לפני שהתחלתם לדבר). אם היא אומרת שהיא לא רוצה לתת לך את מספר הטלפון שלה, אתה יכול להתבדח איתה ולהגיד שאתה מבטיח להתקשר אליה רק 50 פעם ביום, אבל אם זה לא עבד אז לעצור פה.
אתה יכול גם להיראות מתוחכם ופשוט לבקש את כתובת הדוא"ל שלה (כמעט לכל בחורה יש כזו, והן מרגישות נוח לתת אותה, במיוחד אם מדובר בבחור מקסים כמוך…) שזה צעד טוב כדי לצבור ביטחון עד שתרגיש נוח לבקש טלפון וגם לעמוד בדחייה לא עלינו.

5. קיבלת טלפון?

שלח לה הודעה תוך כדי שאתה עוזב את הזירה, ואז התקשר אליה למחרת: הכלל הוא שהבחורה תרצה לשמוע ממך למחרת. זה כה פשוט עד שלא ברור מה קרה עם כל תקופות ההמתנה האלו שנוצרו על ידי בחורים שהייתה להם הרגשה שבפגישה הראשונה כשהתחילו עם הבחורה הם הראו שהם יותר מדי מעוניינים. אם אתה מרגיש ככה כנראה שבכל מקרה לא יצא מזה כלום, ואם אתה לא מרגיש ככה אז התקשר אליה – היא מחכה לך.

6. תן לה שם חיבה

אם הצלחת לתת לה שם חיבה בשיחה הראשונה שלכם, אז קודם כל שאפו! אתה כבר יודע איך להתחיל עם בחורה. ואז כשאתה מתקשר אליה אתה יכול להשתמש בשם החיבה הזה. לדוגמא אם קוראים לה מיכאלה ונפרדת ממנה ב-"ביי מיקי" אז בשיחה זה יתחיל ב- "היי, מיקי … זה אני בן." במקום "אההה, זה בן. נפגשנו בקאסטרו אתמול …" – הבדלים של שמים וארץ.

נו? היא מחכה לך ליד תאי המדידה…

אם בכל זאת קשה לך בשלב זה ליישם את מה שכתוב כאן, אתרי הכרויות הם תמיד אופציה נחמד להכיר בחורה למטרות שונות.

נקנח בסרטון משעשע תוצרת בית, על איך (לא) להתחיל עם בחורה בבר. צפייה מהנה:

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *