דף הבית » טיפים לגברים » איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

בשנים האחרונות האינטרנט הפך לכי עזר שמיש מאוד עבור הרווקים והרווקות. בכדי להשיג דייט לא צריך לעשות הרבה אלא רק לסנן תמונות בפייסבוק. בכל יום נוספים אלפי משתמשים לרשת החברתית הכי מוכרת בעולם, פייסבוק. כל המידע בפייסבוק מאוד נגיש וניתן לדעת דברים מאוד אישיים על הדייט שלך לפני שהוא מתחיל. תמיד רציתם ולא ידעתם איך? אנחנו פה בכדי לעזור לך ללמוד איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק ב-5 שלבים:

שלב ראשון – הפרופיל שלך אמין?

לפני שאתה עושה את הצעד הראשון, וודא כי אתה רשום מספיק זמן בפייסבוק וכי יש לך מספיק בשר בפרופיל. במידה ויש לך תמונה אחת או שתיים ועוד כמה לינקים שהדביקו לך על הקיר, זה לא יספיק. בחורות בוחנות היטב את הקיר של הבחורים שמתחילים איתן, כשהקיר דל במידע הן חוששות, כי מאחורי התמונה של הבחור עם הריבועים בבטן מסתתר סוטה זקן.

שלב שני – שפר הופעתך! (באינטרנט)

שדרג את עצמך בפרופיל מגניב ותמונות מחמיאות. שים לב שלא רשומים לך שטויות על הקיר כמו איזו הצטרפות לקהילת האנשים ששונאים את דפנה ליף. תחזק את רשימת השירים והלהקות שאתה אוהב, במוסיקה מהדור הישן ותשתדל להיפטר מהמיינסטרים הקבוע. תוסיף לעצמך תחומי עניין מגניבים כמו טיפוס על הרים או ניגון על גיטרה, זה עושה את זה לבחורות.

במידה ואתה לא באמת מטפס על הרים או מנגן בגיטרה אולי כדאי שתתחיל. ואם זה ממש לא הקטע שלך, תנסה להתעלם כשהיא תבקש ממך לנגן לה שיר של פרל ג'אם. שים לב לתמונות שאנשים תייגו אותך בהן והיפטר מתיוגים לא מחמיאים. לפעמים תמונה רעה אחת עושה רושם שלילי וגורמת לבחורה לחתוך משאר התמונות. בשלב הזה הפרופיל שלך הוא כרטיס הביקור שלך מאחר והבחורה לומדת להכיר אותך על סמך תמונות, תחומי עניין ומה שרשום לך על הוול. תשתדל לחסום את עצמך בהגדרות ומי שלא חבר שלך יוכל לראות רק את תמונות הפרופיל.

שלב שלישי – שלב החיפוש

החיפוש הראשוני יכול להתחלק לשתי אפשרויות, אחת היא שתתחיל להיכנס לרשימת החברים של החברים שלך ותרשום בצד את שמות הבחורות שהכי עשו לך את זה. אם מדובר ברשימה של חבר קרוב, תשאל אותו אם יש מצב לשידוך או שתמשיך את הפעולה בפייסבוק.

במידה והחלטת לפעול לבד בנושא, יש לך קלף די חזק מאחר ואתה מכיר גוף שלישי. תשלח לבחורה בהודעה פרטית את שם החבר ותאמר לה שהוא אמר עליה רק דברים טובים ואתה תשמח לשוחח. אפשרות שנייה היא לחשוב על השמות של הבנות הכי שוות שהכרת אי פעם. תעשה ניסוי קטן עם עצמך, רשום שם ותראה אם השם הזה באמת יוביל אותך לבחורה שהיית יוצא איתה.

שלב רביעי – איך פונים?

אחרי שאיתרת על הכוונת מישהי שנראית לך נחמדה, מישהי שהיית שמח להכיר ולהיות במחיצתה. תוכל להתחיל בזה שתשלח לה נדנוד, על ידי לחיצה באחד הסמלים על הקיר שלה. לא תמיד מתייחסים לזה אבל במידה והיא כן תשים לב לפחות היא תיזכר בך שתשלח לה הודעה. לאחר מספר ימים אתה מוכן לשלוח לה הודעה קצרה רק כדי לגרום לה לבחון את הפרופיל שלך.

תרשום לה היי או בוקר טוב.. בסגנון הקצר והקולע. אנחנו לא רוצים לרשום לה מכתב אהבה בהודעה הראשונה, קודם תראה אם היא בכלל מעוניינת ליצור איתך שיחה. אחרי שתרשום לה כמה מילים היא בטח תלחץ על שמך ותסתכל על הפרופיל. אם היא בעניין היא תרשום לך בחזרה, אם לא, היא תרשום שיש לה חבר או פשוט תתעלם.

שלב חמישי – למצוא נושאי שיחה

שלב חמישי ואחרון הוא למצוא נושאי שיחה ופאנצ'ים שיגרמו לה להמשיך לשוחח איתך בהודעות פרטיות. תיזהר לקפוץ ישר לסוף ולבקש מספר טלפון או פגישה, בחורות רואות בבחור פזיז מישהו שמעוניין בסטוץ חד פעמי. תתעניין בה ותשאל אותה שאלות שיראו לה שיש לך כוונות טהורות. ספר לה שנורא מוזר לך להכיר בחורה דרך הפייסבוק, אל תגרום לה לחשוב שכל הדייטים שלך הגיעו מאתר אינטרנט.

אחרי מספר הודעות דרכן שמת לב כי היא מעוניינת לזרום איתך הלאה, בקש את מספר הטלפון. אל תתקשר באותו הרגע, תאמר לה שאתה בעבודה ושתתקשר מאוחר יותר. למחרת תתקשר ותמשיך איתה את השיחה על סמך דברים שהתכתבתם עליהם. לאחר מספר שיחות, במידה והיא נחמדה לא רק בהודעות קצרות אלא גם בשיחות ארוכות בטלפון, הזמן אותה לדייט (תוכל למצוא כאן כמה טיפים לדייט ראשון).

הפייסבוק מציע מגוון של אפשרויות, אך תדאג לא לשרוף את עצמך ואל תשלח הודעות מגוחכות או ישירות מידי. התנהג עם הבחורות בפייסבוק כמו שהיית מתנהג עם בחורה שהכירו לך באופן פורמאלי יותר. אז שיהיה לך בהצלחה! מקווים שכעת אתה יודע איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק! אם לא הולך לך בפייסבוק ואתה רוצה משהו אנונימי יותר, תמיד תוכל לנסות להתחיל עם בחורה באתרי הכרויות!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

חליפות לדתיים

חליפות חתן למה לשלם יותר

לקראת החתונה מחפש כל חתן חליפת חתן איכותית שתתאים למידותיו, כך שהוא ייראה במיטבו ביום ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *