דף הבית » טיפים לגברים » איך להיות חתיך
גבר

איך להיות חתיך

מי לא רצה אי פעם להיות מוקף בגושטוזות (כוסיות, אם תרצו) מקפצות סביבו, בביקני חושפני או מכנסון שלא משאיר הרבה מקום לדמיון? זהו חלומו של כל גבר וכל אחד ואחד מן הגברים, במידה ואינו גייז, היה מעוניין לגלות את השיטה, איך משיגים זאת?

אז באמת מלאי גושטוזות בלתי פוסק מצריך כישרון בינלאומי, אבל את הצעדים הבסיסיים בדרך לשם, כל אחד יכול לעשות. אם גם אתה חולם להיות מושא אהבתן והערצתן של נשים רבות, שואף שכולן יכירו אותך ויחלמו לבלות איתך לילה, כדאי לך לקרוא את הטיפים והעצות הבאים, שילמדו אותך איך להיות חתיך ואיך להדגיש את כל האיכויות על מנת להשיג כל מה (או מי) שתרצה.

הצבע קובע

קודם כל, צא קצת לשמש. עור לבנבן ורדרד הוא לא דבר מושך במיוחד ומצייר אותך בעיני הסביבה כאחד שיושב כל היום בבית או במשרד ולא יוצא לבלות בים או בחוץ. (כמובן שאתה יכול לטעון גם שאתה בליין לילי, אבל מי יקנה את זה?). דרך אגב, גם שיזוף מוגזם הוא בעיה. אף אחת לא רוצה לצאת עם בחור כתום וזוהר בחושך, פרופורציות.

תתנפח, גבר

על חדר כושר שמעת? לא? אז אולי הגיע הזמן. אימונים בחדר כושר לא רק יגרמו לך להכנס לכושר ולהתחזק, אלא גם להראות טוב יותר. בחורות באופן טבעי מחפשות גברים שיוכלו בקלות לספק להן הגנה ובטחון, ומה מראה זאת טוב יותר מחבילת קוביות מרשימות בבטן, או ידיים מנופחות? רק תזהר לא לשבור את הגב השברירי שלך בתור התחלה ולעשות זאת בהדרגה. יש גבול דק מאוד בין להתחיל להתאמן ולהפסיק ללכת, הכל במידה.

אופי אופי ושוב פעם אופי

אז נכון, בסרטים כל החתיכים תמיד קשוחים ואפלים. אתה חושב שזה מגניב? כנראה שאתה גייז. תן לי לספר לך משהו, הן לא בעניין. עכשיו כשנרגענו תבין שלהיות קשוח זה אולי מגניב כלפי חוץ, אבל מושך אליך בחורות בעייתיות עם תסביכים קשים. תבליט את תכונות האופי שלך. בשביל בחורה – אין כמו גבר שהוא גם חתיך על וגם מדבר איתה בגובה העיניים, שיחה אחת כזאת והיא שלך. לאחר שאתה מרגיש חתיך על (גם ביופי וגם באופי) – אתה מוזמן ללמוד איך להתחיל עם בחרוה כמו שצריך.

שיהיה בהצלחה חתיכוש.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

אולי גם זה יעניין אותך...

השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בישראל – לעשות את זה אצל הרופאים הנכונים בצורה הנכונה

אין ספק, שאחד מטיפולי האסתטיקה המובילים כיום בקרב גברים בישראל, הוא השתלת שיער. אחרי שנים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *